• Imamo Dinamo
    3.2k

    Taman ja htio poslati. @superhik probaj poslat u 24sata znam da oni naplacuju to, mozda stvore zavjeru iz ovoga
  • superhik
    10.2k
    Možda Rusi šarafaju po serverima
  • SAS1987
    13.3k
    Bozja kazna svima koji koriste php
  • Nolifer
    6.5k


    ima neka tajna veza...
  • Stjepan
    479
    Group 1

    Seeded
    GNK Dinamo (CRO)
    Lech Poznań (POL) / Qarabağ (AZE)
    Tobol Kostanay (KAZ) / Ferencváros (HUN)

    Unseeded
    Slovan Bratislava (SVK) / Dinamo Batumi (GEO)
    Shkupi (MKD) / Lincoln Red Imps (GIB)
    Zürich (SUI)

    Ždrijeb je sutra u 12h nadam se da ćemo izbjeći Zurich to bi jako nezgodan protivnik za 2.pretkolo kvalifikacija
  • dzg7
    229
    Ako se ispadne u ovoj rundi onda je Europa gotova ili se ide uel?
  • Beowulf112
    301
    Bas ce biti gadno ako izvucemo zurich.Zurich djeluje mocno.Bili su ispred i basela i young boysa.Drzim fige da nas pomazi i malo sreca u zdrijebu sutram
  • maddaddam
    2.9k
    Bas ce biti gadno ako izvucemo zurich.Zurich djeluje mocnoBeowulf112

    Necemo pretjerivati. Moglo bi biti zajebano, ali daleko od gadnog. Nisu ni blizu YB od prije par sezona.
  • blue heart 72
    1.3k
    naravno da nisu ni blizu ondašnjih "mladih dečki", ali su zaista odigrali jako dobru sezonu. Ostavili su suvereno iza sebe i Basel i "dečke" i to je već za respekt. Istina, YB i Basel su zaista imali puno kikseva ove sezone, uz to su ih i pratili pehovi sa stalnim ozljedama
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zurichu je već otišao trener Breitenreiter u Hoffenheim, napadač Ceesay koji je zabio najviše golova je otišao u Lecce, a motor u veznom redu Doumbia je otišao u Lugano. Naravno da su oni dobri, i naravno da ih je bolje izbjeći, ali sigurno je da nisu momčad od koje Dinamo treba strepiti.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Čorić je tam bio važna figura ili baš i ne? Vidio da je pred kraj više igrao ali neznam kak je igrao
  • marcio amoroso
    31.9k
    Čorić je tam bio važna figura ili baš i ne? Vidio da je pred kraj više igrao ali neznam kak je igraoLudovic IX

    21 nastup u prvenstvu ima, 760 minuta.
    Zabio jedan gol i pripremio dva. Skoro identično kao Tolić kod nas.
  • maddaddam
    2.9k
    Čorić je tam bio važna figura ili baš i ne? Vidio da je pred kraj više igrao ali neznam kak je igraoLudovic IX

    Nije imao ni vremena previše, obzirom da je u Zg imao neke soboslikarske radove, a prioriteti su ipak jasni.

    Što se tiče statistike, imam jednu asistenciju, jedan pogodak, tu nisam baš zadovoljan, ali imao sam 7-8 predasistencija, dakle u toliko akcija za golove sam sudjelovao. Sve u svemu, moja se igra u Zürichu znatno dignula.
  • blue heart 72
    1.3k
    Ćora ima marginalnu ulogu u FCZ-u. Ni blizu Toli kod nas, istina zabio je jedan lijepi gol iz slobodnog udarca, ali to je sve vrlo mršavo. Nitko ne pravi bauk od FCZ-a, ali je definitivno moglo i lakše od prvaka Švice ili Slovana. Dobro, tko zna možda nas poljubi Fortuna pa bude Shkupi i onda smo svi zadovoljni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.