• vjeko1701
    5.9k
    21+3 je ok ako ćemo u nekim klubovima imati iskorištene one opcije dvojnih registracija pa će na raspolaganju biti još 5-6 mlađih koji će se pridodavati momčadi po potrebi.
  • NORTE
    9.3k
    Nema potrebe ni za kakvom mržnjomBosna86
    Ovim putem pozivam sve zonaše i dinamovce koji ovo čitaju da pred superkup ne šire mržnju ni ovdje ni drugdje.
    Nismo isti.
  • deda
    28k
    Upravo sam razgovarao s Franjićem. Kaže da je sve u redu i da noemalno kreće u pripreme.
  • Zagi
    5.1k
    Očekujem iskorak od njega i to na lijevom stoperu.
  • blue heart 72
    1.4k
    Nisam nigdje ništa primijetio ne znam, možda mi je promaklo, a možda nije do sada ni objavljeno. Još malo i kreću pripreme, zna li se možda protiv koga i kada igramo pripremne utakmice?
  • deda
    28k
    Ne, nije objavljeno.
  • NORTE
    9.3k
    Lagana euforija nakon 2 pojačanja (uz povratak Marina), Ligo prvaka stižemo.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Emreli me čuo i za 31 minutu gol i asistencija. :clap:

    2 ključna dodavanja, 1 kreirana velika prilika
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ima li negdje popis igraca danas na pripremama?
  • Ivek3009
    55
    Nisam vidio Peternaca nigdje, jel moguće da nije više u stožeru uopće?
  • superhik
    10.3k
    ostao na švedskom stolu :smile:
  • marcio amoroso
    32.4k
    21 igrač u polju plus 3 vratara kaže Čačić.

    Golmani Livaković, Nevistić, Zagorac

    Obrana Ristovski, Moha, Šutalo, Lauritsen, Theo, Dilaver, Perić, Franjić, Bočkaj, Štefulj

    Sredina Ademi, Ljubičić, Mišić, Gojak, Bulat, Baturina, Tolić, Ivanušec, Marin

    Napad Menalo, Špikić, Oršić, Emreli, Petko, Drmić, Jurić, Andrić

    Ovdje je 27 igrača. Po 2 u svakoj liniji viška. Zanimljivo će biti vidjeti koga će se otpisati ili prodati.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Moha, Stefulj ,Dilaver, Gojak, Juric, Menalo njih bi otpisao i dodao po potrebi igrace koje mozes duplo registrirat.

    Mozda cak i vise posto ekipu treba jos pojacat
  • Ludovic IX
    5.5k
    Moha odlazi 90% jer ako želi na SP, mora otići makar na posudbu. Perić, Dilaver, Štefulj su kandidati.

    Gojak, Tolić u sredini osim ako se ne proda ivanušec

    u napdaju bar lako odbacit najlošije
  • Fanboy
    2.2k
    Kad je prva pripremna utakmica?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.