• deda
    27.5k
    Škupi danas igra prijateljsku s Fenerom u 17.00
  • Mali dioničar
    14k


    Trebali su dopeljati Burtona u Tivat, ipak su došli kod Arsenala.
  • Zagi
    4.8k
    Danas kreću na zajedničke pripreme? Kada će neki popis?
  • superhik
    10.2k
    Popis igrača za pripreme u Sloveniji

    Danijel Zagorac, Sadegh Moharrami, Daniel Štefulj, Boško Šutalo, Arijan Ademi, Rasmus Lauritsen, Luka Ivanušec, Amer Gojak, Komnen Andrić, Bruno Petković, Mahir Emreli, Petar Bočkaj, Stefan Ristovski, Robert Ljubičić, Josip Drmić, Antonio Marin, Marko Tolić, Josip Mišić, Kevin Theophile-Catherine, Marko Bulat, Nikola Čavlina, Ivan Nevistić, Bartol Franjić, Deni Jurić, Martin Baturina, Dino Perić, Emir Dilaver, Luka Menalo, Dario Špikić, Gabrijel Rukavina

    Naknadno će se za vikend momčadi priključiti Dominik Livaković, Mislav Oršić i Josip Šutalo.

    Plavi će za vrijeme boravka u Sloveniji odigrati dvije prijateljske utakmice.

    26.06. Dinamo - Shkendija

    01.07. Dinamo - Spartak Trnava

    Detalji o terminima utakmica bit će objavljeni uskoro.

    Klub je osigurao live stream prijenos obje prijateljske utakmice na YouTube kanalu Dinama.
  • deda
    27.5k
    Znači 30+4 zasada s reprezentativcima
  • Fanboy
    2.1k
    Očekivao sam i Katinića na popisu nakon potpisa ugovora...Što je na kraju sa planom za Dinamo 2, jel će ostati druga momčad ili se ide na traženje kluba po Sloveniji, možda neki klub u 2HNL sa našim trenerom(Krkijem) ??

    Dugo se o ovome priča, a do sad ništa nije službeno procurilo van. Mislio sam da će se već realizirati neki dogovor sa Slovencima...
  • deda
    27.5k
    Rečeno je prije par dana ostaje druga koja će igrati međunarodne turnire i prijateljske
  • Infinity
    15.2k
    Kakve su pravne prepreke da Dinamo bude vlasnik nekog kluba u Sloveniji? Mogli bi napraviti kamp u nekom obliznjem selu, a mogli bi mozda imati ekipu koja trenira u Zagrebu, a igra u Sloveniji.

    Ne znam da li NZS od prvoligasa zahtjeva da imaju omladinske selekcije. @SAS1987 ?
  • xavier
    11.1k


    Baš vlasnik? Ne znam jesu li klubovi u Sloveniji dionička društva ili udruge. Ako su udruge, onda ne mogu imati vlasnika. Čak i ako su dionička društva, nisam baš siguran da Dinamo kao udruga može biti vlasnik dioničkog društva u drugoj državi.

    No ni ne treba ti to. Lako se dogovori suradnja i bez vlasništva.
  • SAS1987
    13.2k
    Ne znam da li NZS od prvoligasa zahtjeva da imaju omladinske selekcije. SAS1987 ?Infinity

    Nisam siguran ak NZS zahtjeva al ih svi imaju...
  • pencilneck
    635
    Potvrđeno, prvu utakmicu Q2 Lige prvaka igramo 19.7. u 21:00 sat.
  • pencilneck
    635
    To će odlučiti domaćin. Neće se znati sve dok ne saznamo gdje uopće putujemo.
  • NORTE
    8.9k
    Medijski shit of the day o dinamu

    "Najveći kandidati za odlazak ovog ljeta su Luka Ivanušec, Mislav Oršić i Dominik Livaković. Nikoga od njih neće biti lako nadomjestiti, ali Dinamu se ovaj put ne može prigovoriti da nije napravio sve da to učini.

    Dođe li ponuda za Mislava Oršića, Dinamo na njegovoj poziciji ima Antonija Marina od kojega se ove sezone puno očekuje. Tu je i Luka Menalo, koji može igrati na oba krila, a i Mahir Emreli, koji je i dalje enigma u Dinamovoj momčadi.

    Ode li Luka Ivanušec, vrlo lako se u momčadi mogu napraviti rotacije da to mjesto pokrpa Robert Ljubičić koji može igrati na nekoliko mjesta u veznoj liniji, a Ivan Nevistić je ionako doveden kao budući nasljednik Dominika Livakovića."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.