• Stjepan
    479
    Ja bi bio sretan ako kojim slučajem prodamo Liviakovića da ne moramo dovoditi novog golmana a da je Nevistić taj koji će ga nadomjestiti na sličnom nivou ali za njega bi imao trenutno imao sumnju kad bio postao naša jedinica ove sezone dok za Ivušića bi reko da skoro ne bi ni osjetili odlazak Livakovića što se kvalitete tiče.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nevistić je bio odličan u Varaždinu, Rijeci i čak jedan dio utakmica i ove sezone u Lokomotivi.

    Uglavnom, da je sezona zavrsila poslije onih 0:0 u Maksimiru kad nas je Nevistić sam ostavio na nuli, danas bi narativ bio da imamo novog golmana. S obzirom da je poslije tog došlo par lošijih tekmi i posebno onaj gol u Kranjči, danas se o Nevistiću priča kao da je Lovre Kalinić.

    Ugl, platio si ga 3 milijuna, ima 23 godine i odlične stvari iza sebe, moraš mu dat šansu
  • Orc123
    5.1k
    Nejde Livi nigdje
  • Fanboy
    2.2k
    Kakvu vam je sezonu imao Kotarski u Gorici ? Jasno da
    nema potrebe uz Livija i Nevestica. No gledao sam ga na u21 i odusevio me. Nekoliko fantastičnih obrana.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Neka ga dalje od nas..bio, htio otići i hvala, doviđenja
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Vidim Bordeaux izbacen u trecu ligu, a imaju nekoliko zanimljivih igraca stoper Ahmedhodzic i desna krila Elis i Oudin bi bili moj odabir.
    Valjalo bi probati nesto ako ih ostavi u trecoj ligi.
  • Beowulf112
    301
    Official: ode nam stojke u empoli
  • Armagedon13
    958
    Po Germanijaku Šutalo B dogovoren
  • Nino Bule
    11.5k
    Sad jos treba vidjet koji su odlasci, ako se samo rjese visaka (dilaver, andric, itd.), a nijedan prvotimac (izuzev ktc-a) ne ode onda je ovo iznimno dobar prijelazni rok.
  • Stjepan
    479
    Nadam se da samo to ne znači da odlazi Josip Šutalo
  • Fanboy
    2.2k
    Stoperski par Šutalo-Šutalo bi mogoa biti jedna od najvećih senzacija u Ligi Prvaka...Svaki put kada sam gledao u21 B.Šutalo me oduševio i stvarno samo igrom slučaja nije dobio pravu priliku.
  • Nino Bule
    11.5k
    Cini mi se da je j sutalo dovoljno pametan da nece forsirat odlazak u ovom trenu. Em riskira da ne upadne odma u prvu postavu i popusi poziv/minute na svjetskom em da si sjebe daljni razvoj. Realno nije razina gvardiola jos da bi od njega neki leipzig radio projekt i odma ga gurao, on trenutno moze u neki marseille, lazio/romu, borusiju m./hoffenheim, nisam siguran da mu je to najpametnije i to bas pred svjetsko niti da ovi klubovi mogu dat zadovoljavajucu ponudu. Minimalno do ljeta ostat i nece mu falit ponuda ni obecanja da ce dobit svoje minute u buducem klubu.
  • Stjepan
    479
    Ja sam čuo informaciju da je Lepizig zainteresiran za njega sad koliko je istina ne znam i ja se nadam da ostaje
  • marcio amoroso
    32.5k
    24 utakmice u Serie A pokazuju da nije tudum. Meni se osobno nije svidio u onim utakmicama u kojima sam ga gledao, ali neke reference sigurno ima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.