• ZGBhoy
    1.7k
    #Vatreni će večeras u Parizu odigrati posljednju utakmicu u dosadašnjem dizajnu i bojama dresa ➡️ protiv Francuza u Splitu se oprostilo od dosadašnjih crveno-bijelih, a večeras ćemo se oprostiti i od crnih...
    Novi dresovi biti će predstavljeni pred iduće okupljanje u rujnu.
    Prva, domaća garnitura, ostati će naravno crveno-bijela, dok bi gostujuća trebala biti tamnoplave boje #ZajednoSmoHrvatska #SamoHNL #HNLludilo #HNLPrvaLiga #ŽivioRođo
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ivusic na golu
    Ovo je vec stvarno sramota
  • db-izbjeglica
    12.9k
    meni dalić stvarno nije jasan sa tim pitanjem vratara!
    što pokušava postići s tim? dobit će nešto novo u igri, ne kužim?

    daj se odluči tko je prvi izbor i pusti čovjeka da brani, ako je to ivušić - nek bude ivušić!
    neće pretjerano pogriješiti kog god da odabere.

    samo unosi nervozu i nesigurnost među igrače, a još više među ovu dvojicu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kome Liva nije čista jedinica nije normalan u Glavi
  • Neki tip
    19.4k
    Ivusic na golu
    Ovo je vec stvarno sramota
    bbb medimurje

    Oporavih se malo pa imam dovoljno energije za napisati - da će Ivušić biti na golu znalo se od prvoga dana. :blush:

    Jasno je komunicirano da će obojica braniti po 2 utakmice, Liva 2. i 3., a ovaj 1. i 4.

    Liva će biti prvi golman na SP, no legitimno je u pripremnim utakmicama isprobati rješenja.

    Eto, otišao s plakanja, vratio se na plakanje. :monkey: :lol:

    Mogu li me moderatori nekako parcijalno banirati, blokirati me samo na ovoj temi, da ljudi mogu u miru pizditi na Dalića i njegovu neskrivenu mržnju prema Dinamu i svemu što je plavo? Mislim, kad se ja očito ne mogu suzdržati od mazohistickog virkanja ovdje.
  • maddaddam
    2.9k
    Nije bas da pratim previse, ali negdje sam ranije procitao da prvu i cetvrtu brani Ivusic, a drugu i trecu Livi. Negdje je Dalic rekao. Ne znam kako dodje do toga unaprijed
  • og1986
    2.9k
    Može oklada. Koliko će ivusic primiti komada i koliko će članaka nakon tekme biti da bez obzira koliko ih je primio da je najbolji igrač utakmice ?
  • Neki tip
    19.4k
    Moze, zainteresiran sam čuti ponudu..

    što nudis u okladi? Koliko golova, članaka, daj omjere, uloge..
  • og1986
    2.9k
    Nudim da ćeš pizditi na sve kaj se večeras ovdje napiše. Omjer 1/1.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Livakovic osjetio adduktor i zato ga nema
  • Eduardo
    17.6k
    nema veze s aduktorom. Kao što je već napisano; jasno je rečeno da će dvije tekme braniti Livi, a dvije Ivušić. Čitajte malo.
  • IceMan
    1.5k
    Nema reza bez ustaljivanja zadnje četvorke plus vratara...

    Non stop rotirat igrače pa i sustave... kruva nigde
  • seljak86
    2.4k
    Još uvijek mi nije jasno jel opravdan penal il ne
  • Eduardo
    17.6k
    Poveli smo i prošli put pa smo dobili po lampi... Sreća pa je bio jako udarac.
  • Neki tip
    19.4k
    Nudim da ćeš pizditi na sve kaj se večeras ovdje napiše. Omjer 1/1.og1986

    Ne isplati ti se jer na to bih i ja uložio. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.