• Markelo
    2.5k
    Nije ni Oršić briljirao. Šteta, nikako da pokaže sav svoj talent u dresu reprezentacije, mada postava s kojom je on igrao danas nije mogla ništa prema naprijed. Livaković i Šutalo odlični
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Nadam se da će Daliću doć u glavu da mu udarni stoperski par moraju činit Gvardiol i Šutalo/Erlić i da neće povest panjinu Lovrena i propuha Vidu, dosta je bilo zasluga od prije 4.godine i ostalih sranja koja postoje samo u ovoj reprezentaciji i državi.

    Livaković dokazao da je najbolji Hrvatski golman rekao bih bez premca, bravo Livi.
  • deda
    29k
    Vrhunsko drugo poluvrijeme. Tika-taka Luke, Broza i Kove je nevjerojatna. Ubili su ih psihički
    Nisu lopte mogli vidjeti.
  • Nolifer
    6.9k
    Gvardiol i Šutalo/ErlićNavijač Dinama

    Ovo mi je kao Barzagli-Bonucci-Chiellini :ok:
  • Ali
    2k
    Steta da je Gvardiol povrijeden. Volio bih ipak vidjeti protiv jedne ozbiljne ekipe kako bi igrali sa njima trojicom. Lijevo Gvardiol, centralno Sutalo i Erlic desno.
    Broz i Kova ispred, Luka + Majer/Pasalic sredina, i Perisic lijevo , Brekalo desno , Krama spica.

    Ali i sve ovo otraga i sredini uz opciju da su dvoje spice Krama i Petko ili Krama i Livaja. I u toj opciji sa Majerom na desnom krilu umjesto Brekala.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Pašalić???? Samo u slučaju da gubimo ili igramo protiv slabijih. Čovjek 95% utakmice igrač manje na terenu
  • db-izbjeglica
    13.4k
    danska je precijenjena momčad...al parken....kakav stadion :love:
  • og1986
    2.9k
    Još jedan bivši hajdukovac, Fran Tudor, pokušava preko medija napraviti pritisak na Dalića da ide u Katar

    Zaslužujem to mjesto! Ne mogu biti skroman, moje igre ne daju mi pravo za to. Ne bih rekao da je Poljska izvan vidokruga, Juranović je iz Legije postao reprezentativac.
  • Nino Bule
    11.8k
    Pa prije bi zvao mikanovica iz hajduka nego ovog
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Seljacija mi je ovo prozivanje izbornika. Stari moj ne brini zvat će te ako si vrijedan i ako mu tribas. Evo najfriškiji primjer Erlic..
  • Mr Anderson
    5.8k
    Trkaća kokoš.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Sastav je praktično priopćio, iako je ostavio neke upitnike. Branit će Livaković, u obrani planira da krenu Stanišić, Erlić i Šutalo, te lijevo Sosa bude li mogao. Ne prođe li fitness test zbog aduktora, morat će i četvrti put "u vatru" Juranović. Vezni red bit će Modrić, Brozović i Kovačić, a napad vjerojatno Pašalić, te sigurno Budimir i Brekalo.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Znači, stavlja Pašalića ispred Majera.. a ovaj me da ne zna bit krilo, ne zna bit ništ osim što ima jeben osjećaj da bude na pravom mjestu u pravo vrijeme. Problem je što ostalih 89,50 minuta apsolutno ništa ne radi za ekipu
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Lako za Pašalića, gdje mu Kramarić?Pa Budimir je protiv iste te Francuske bio možda najlošiji, a ujedno i jako sebičan bio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.