• ZGBhoy
    1.7k
    Alen Lesički: "Stav Vedrana Ćorluke da je za njega kao dinamovca veća zvijezda Oršić ili Livaković je sasvim legitiman. Jel' problem to što kaže u trenirki reprezentacije? Pa njegov šef Zlatko Dalić je deklarirani Hajdukovac pa mu to nitko ne zamjera. I zašto bi? Čovjek voli svoje, igrao je tamo i jasno da mu je želja jednog dana voditi Hajduk. Kao što je Ćorluki vjerojatno da bude trener Dinama. Vodstvo HNS-a uostalom navija za Hajduk, pa to nitko ne vidi kao problem. Zašto to postaje kada Ćorluka izjavi to što je već izjavio? Reakcija je licemjerna do boli. Ili možda nekim garniturama s polugama moći odgovora da se malo priča o takvim trivijalnostima. I da ih se gura u eter. Lakše je tada na mala vrata progurati neke druge stvari..."

    (CF)
  • Nolifer
    6.7k
    Nije bilo bure kad je mali Vlašić izrazio želju da Dinamo ispadne u europi a i neki su urlali da mrze Dinamo, pa nikome ništa... A sada je Čarli samo rekao istinu....
  • bbb medimurje
    2.9k
    HRVATSKA: Livaković - Vrsaljko, Erlić, Šutalo, Juranović - Brozović, Jakić - Ivanušec, Pašalić, Oršić - Kramarić.

    8 nasih prema SN-u veceras
  • og1986
    2.9k
    Ja sam ih tu 4 prebrojao.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Misli čovjek i na bivše.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nadam se dobrim partijama nase cetvorke i postava mi se sviđa osim juranovica na lijevom beku
  • Papastrumf
    9.8k

    Teško da će Juranović ići lijevo. To će Vrsaljko odraditi.
  • og1986
    2.9k


    Ma znam. Ali to dijeljenje i nakon kada odu iz kluba pa se gleda koliko je "naših" mi je nepotrebno.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Jasno. Meni je npr Olmo više “naš” nego Brozović.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zanima me kak će se Šutalo snaći. Baš zahtjevna utakmica za debi. Još igra u paru s Erlićem koji je isto takoreći debitant. Da je barem Gvardiol tu s njim.
  • Frodo
    65
    Ma ja sumnjam da će stavit Šutala i Erlić, prije bi reko jedan od njih s nekim iskusnijim. Iako sam poprilično siguran da su obojica bolji od Vide, ali jebiga treba iskustva.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Teško da će Juranović ići lijevo. To će Vrsaljko odraditi.Papastrumf

    Da, Vrsaljko je već igrao lijevo i to na otvaranju SP u Brazilu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jura je u Celticu dosta igrao lijevog beka.
  • Frodo
    65
    Ipak sam bio u krivu, Šutalo i Erlić stoperski par. Bit će zanimljivo. I Juranović lijevo.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Juranovic je odigrao takoreći prvu polovicu Sezone do Božica na poziciji Left Backa u Celtic i to odličnim igrama.
    Stup obrane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.