• Stjepan
    479
    Koliko sam ja pročito da je Filip Brekalo bek Širokog prešao u Zrinjski a ne Brekalo iz Dinama
  • Mr Anderson
    5.2k
    I ja sam gledao jučer Godoy:Racing. Ojeda na jednoj strani, Sigali na drugoj. Imao je Ojeda asistenciju, po ostalom ne bih rekao da vrijedi 6 i više milja. Ali trebalo bi ga pogledat više puta.
  • marcio amoroso
    31.8k

    h3pb9g8qfwip3vun.jpeg

    Od sofe mi došla obavijest.
  • deda
    27.3k
    Ovaj Filip Brekalo koji se spominje u Zrinjskom je definitivno došao iz ŠB. Nije naš Filip.
  • Eduardo
    17.1k
    možda je i njih zbunilo :grin: stvarno bi bilo zanimljivo da u par dana uzmu dva igrača identičnog imena i prezimena za istu poziciju :smile:
  • marcio amoroso
    31.8k

    Zanimljivo u svakom slučaju :grin:
  • Beowulf112
    301
    Sumnjam da ce nasi zakapariti Šutala.Vidim da ima ugovor do 2025.Vjerojatno ako i bude bit ce posudba jer nevjerujem da bi davali 3-4milje za stopera
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ako misle da ga mogu prodati za 10, onda budu. Samo istina, 5 se dalo samo za roga koji je bio talent onda ali nekako sumnjam da je 5 bilo zato što su znali da će ga prodat za 10+
  • Mlađi referent
    10.2k
    Evo jedna advanced analiza našeg novog pojačanja :grimace:, grafove radi analitičar Twentea.

    Bit svega jest : sve starta na 50, kaj igrač bolje radi to miče graf u desno, kaj igrač radi lošije, to miče graf u lijevo.

    Brojke Ljubičića su odlične, osim kaj je fenomenalan dodavač, jako je koristan i u obrani. Završnica nije elitna, ali je dobra s obzirom na poziciju.

    Replacement value ( za koji fakat nemam pojma kak se računa, ali ću saznat jer sam u kontaktu s čovjekom) mu je na 6.1 mil.€, odnosno, toliko bi Rapid valjda u prosjeku trebao izdvojit da nađu adekvatnu zamjenu Robertu.



    un3aqtmphuzidlqr.png
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj je na osima??? Ovo je prezanimljivo. Prezanimljiv sadržaj djeliš. Više ovoga. Imaš neke stranice koje su relevantne za Dinamo na ovu temu?
  • Olmic
    2.7k
    Kulen potvrdio ostanak u Lokosima, šteta, rađe on kao 3. Napadač nego Andrić ili Jurić
  • Nino Bule
    11.2k

    Imamo drmica petkovica i emrelija, andric ce vjerovatno ici. Juricu bi ja trazio posudbu ali bit ce jako puno utakmica do svjetskog pa ga ne bi bilo glupo zadrzat.
  • Eduardo
    17.1k
    Jel gledao netko možda Stipu Pericu u zadnje vrijeme?

    U Maccabi Tel Avivu ove sezone odigrao je 46 utakmica i zabio 17 golova. Istekao mu je ugovor, ali ima opciju produženja s Izraelcima, nije isključeno da će je prihvatiti.

    Ima 26 godina. Lupam sad, ali možda ne bi bilo loše opipati puls.
  • Mališan
    1.7k
    Juriću treba minutaža, mora ic negdje na posudbu di ce bit prvi napadač. U onoj ulaznoj sezoni Šibenika di su kontrirali sve ko ludi je odlično izgledao. Ne bi ga ja sam tak trajno otpisal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.