• Jurki
    8.4k
    Ak dojde uz Drmica.. Ljubicic i Šutalo.. onda je zgleda stvarno doslo u glavu onima u upravi da vise ni hnl nije šetnja ko nekad kad si mogel rasprodat pola ekipe i osvojit prvenstvo +20 bodova. I da se treba dobre igrace dopeljat. Mozemo mi svasta reci al njima u upravi zine dupe na spomen milijuna iz lige prvaka i zato budu gledali da se docepaju tih milijuna pa taman to znacilo dovođenje pravih pojacanja
  • Orc123
    5k
    Jos sad desno krilo i mi mozemo daleko, ako ostane kostur ovaj. Smijesi se LP i tamo ne bi bili prolaznici. Samo da se to i ostvari. Neko desno krilo top kvalitete tipa ojeda ili netko slican. Znaci desno krilo mora biti stranac jer realno u hr ga nema. Da ga ima onda bi bio u repki jer je to deficitarna pozicija. Jos jedno lijevonogo ofenzivno krilo i onda bi bili strasni. Ja mislim da onda cak i cacic ne moze to prokockat. Samo pitanje je stonce se jos od toga ostvariti a i Bog zna sta ce bit od izlaznih transfera
  • Zagi
    4.9k
    Malo me strah da nebi mi mjenjali jednog Šutala za drugog nakon kvalifikacija za LP.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Kakva utakmica naših juniora danas u Madridu pa i ovdje dijelim svoj komentar, fascinirala su me 3 pojedinca. Duvnjak, kako s lakoćom rjesava situacije i kakvu loptu s ocima ima i uz to fajter. Brekalo dribler na beku koji slomi bilo koga i danas je prošao preko 10 puta i odlično proigrao sucica kod drugog gola, kasnije i kod gola Lace odlično nabacio. I šlag na torti Barisic, centarfor koji je golgeter, stijena u duelu i hladan kao spricer. Mislim da ova 3 malca moraju u prvoj dobit šanse pogotovo kad pogledamo pozicije koje igraju. Barisic ako nije bolji od Andrića ili brekalo od stefulja onda ne znam. Bar da protiv neke Istre, Varaždina igraju od prve i stasaju kao igrači
  • LovroZG
    1.3k
    Boško je jako talentiran, al se na kraju zajebo s odlaskom u Italiju. A navodno se premišljo kad je došla ponuda i Osijek ga je nagovaro na transfer...

    U Osijeku je volio ko Perić iznosit loptu iz obrane i bio je fizićki dominantan. To bi mogo bit odličan igrač za nas.

    Što se tiče Ojede, ja sam probo malo odgledat tu utakmicu (uključio se nakon pol sata), al ono šta sam vidio je bilo vrlo slabo od obje ekipe i u jednom trenu sam jednostavno odusto kad su se krenuli pičkarat nakon drugog crvenog. Od Ojede sam vidio dva dobra centaršuta, jedan je bio asistencija i par dobrih ulazaka u prazan prostor. No kažem, malo tog se moglo vidit na takvoj tekmi.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Pre ozbiljno smo zagrizli mi tu za Boska Sutala. Ne mislim da je nekvalitetan, nego ne vjerujem da je pouzdana informacija xD. Jel Tironi pogodio ikaj prije?
  • Captain America
    13.3k
    Jel Tironi pogodio ikaj prije?Imamo Dinamo

    Lik je došo do kompletnog transkripta razgovora kad je onaj prije Čačića dobio otkaz, objavio je i prvi da taj leti, objavio je i za ponovni interes za Bjelicu. Definitivno pouzdanije od Proljevarija.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Taj transkript nisam vidio ja, ako neko moze naci clanak i ima premium moze poslati. Nadam se da je u pravu s ovim sada, mozda mu ne vjerujem ja cisto jer nije stekao jos tu reputaciju.
    P.s nije tesko biti pouzdaniji od Olivaria, nije nam valjda tako nizak kriterij?!
  • Captain America
    13.3k
    Vidiš da se svejedno mnogi pozivaju na Olivarija, bez obzira na sve :monkey: Pogledo sam sad, Tironi je najavio i povratak ona 3 bivša igrača. U redakciji 24 su on i Miličić dinamovci i zaduženi za naš klub.
  • Dautbegović1
    92
    Gledao sinoć Ojedu i mislim da ne vrijedi te novce.Mada je to samo jedna utakmica
  • Logistika
    1.1k
    Ma opcenito cijene igrača iz tih liga su previše napuhane...znam onako oko 1 zapaliti i prebaciti na arenu...to su tekme ne daj boze...ne znam gdje je tu ta tehnika juznoamericka...to je grubo,tvrdo puno faula...ciganluk non stop, tamo kako se igrači sudcima unose u lice to u europi nije bilo već 80ih...treneri na klupama skacu vriste kao kokošari za svaki aut...od 5 tekmi u barem 3 bude neka "tuča" na terenu. Prodaju bedevije europljanima za 6-7 miliona eura na konto nacionalnosti,onda kad dođu u europu treba im prvo dvije godine da steknu radnu naviku ozbiljnu i naviknu se na civiliziran život. Nisam dečka gledao iskreno...samo hoću reci oprez na maksimum
  • Dautbegović1
    92

    Istina i sinoć slabo nogometa,ali zato udaraju
  • ZGBhoy
    1.7k
    Koliko čujem od frenda danas budu predstavili Ljubičića
  • marcio amoroso
    32k
    Filip Brekalo na posudbu u Zrinjski.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.