• deda
    28.1k
    Deni Jurić bi trebao na posudbu, a navodno se pregovara sa Slovencima o suradnji. U igri su očekivano Nk Celje i Nk Bravo. Također se očekuje intenziviranje odnosa s BIH prvoligašima (Zrinjski, ŠB i Posušje) te bi dio igrača mogao i tamo na posudbu.

    Mario Ćuže posuđen je Zrinjskom na godinu dana, a u Široki bi uz Rozića trebao i vratar Renato Josipović.

    Inače, Ferdo Milin postao je novi trener HNK Posušja.
  • maddaddam
    2.9k
    Katinic potpisao profi ugovor.
  • BBB Sibenik
    4k
    Super..sta vise gurat našu dicu ima tu talenta i budućih zvijezda
  • Nino Bule
    11.5k
    Volio bi da ode na neku prvoligasku posudbu di bi igrao, znaci sibenik,istra, varazdin, vidjet kakvi su im planovi na stoperskim pozicijama. Po meni u sibeniku upada odma u prvu, vjerovatno ni varazdin nije prejak na stoperskim pozicijama.
  • Bosna86
    11.6k

    Nema potrebe ni za kakvom mržnjom… Argumenata, Bogu hvala ima
  • Baneki
    731
    A tko je šjor Bego? Koji puta se čudim sam sebi kako sam neinformiran. Ok, ne pratim uopće što se dolje događa ali ipak...
  • deda
    28.1k
    To ti je jedan tovarski mesar iz 60-ih
  • maddaddam
    2.9k


    Dinamu želin da izgubi svaku utakmicu: i u Hrvatskoj i u Evropi! I kad ja to rečen, onda niki skoče na mene: “Ivo, nemoj, neka gube doma, ali neka dobijaju u Evropi. To je dobro za rejting hrvatskog baluna!“ Ma, briga me za rejting hrvatskog baluna, samo neka oni gube. Doma i vanka. I oni i Cibona u košarci, i Mladost u vaterpolu, i Zagreb u rukometu...

    Volim Hajduka, Jugoplastiku, Tonija Kukoča, Dina Rađu, Blanku Vlašić, Gorana Ivaniševića, volim kad Metković tuče Zagreb u rukometu, kad Zadar tuče Cibonu u košarci, kad Jug tuče Mladost u vaterpolu. A kad Hajduk tuče Dinama, pogotovo u Zagrebu, onda to feštajem danima.

    Plus "pretukao" mamica u splita eae

    Ozljedio nekoliko nogometasa Dinama (lom noge) dok je igrao za Hajduk. Lokalna bitanga izrasla u nekog idola tovarskih masa.
  • Nino Bule
    11.5k
    Pa on i mamic su tu negdje s inteligencijom i normalnim ponasanjem, nasla se dva klauna.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Golmani-Zagorac, Nevistić, Horkaš
    Bekovi-Ristovski, Moharrami, Bočkaj, Štefulj
    Stoperi-Lauritsen, KTC, Perić, Dilaver
    Vezni-Mišić, Franjić, Ademi, Tolić, Ljubičić, Duvnjak
    Krila-Špikić, Rukavina, Šaranić
    Napadači-Drmić, Petković, Kulenović, Andrić
    deda

    Moha je također reprezentativac. Nema ni njega na početku priprema. Također mislim da će mladi reprezentativci odmah na pripreme od početka.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Emreli je međuvremenu za Azer skupio 155 minuta u ove 3 tekme lige nacije. I odigrao kriminalno

    Na svih 155 minuta je skupio 16 točnih dodavanja uz preciznost od 57%, promašio veliku priliku, izgubio 35 posjeda, imao 40% uspješnosti u duelu

    Ili čovjeku stvarno treba dobar odmor ili je mačak u vreći
  • Maki17
    174
    Prije mačak u vreći, mislim Azerbajdžan, mora biti daleko najbolji igrač u reprezentaciji da bi bio dobar za Dinamo
  • Captain America
    14k
    Rečeno je za njega kad je dolazio da je uz veliki talent čudljiv u glavi.
  • deda
    28.1k
    Oženio nam se Tola :party:

    marko-tolic-vjencanje-1.jpg
  • Mr Anderson
    5.4k
    To negdje u Hercegovini svadba?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.