• NORTE
    8.9k
    Bas me zanima kako ce ovo proci na maksimiru, da sam ja organizator rađe bi napravio 2 dana u areni nego na ovo ruglo dovodio ljude.Nino Bule
    Proći će najnormalnije. Da si organizator onda bi prilikom organizacije koncerta razmišljao o događanjima u zatvorenom u vrijeme pandemije.
  • NitkoBitan
    11.4k
    Stadion Sultan Ibrahim u Maleziji kapaciteta 40k izgraden za cca 40 milijuna eura (2016 zapoceta izgradnja, 2020 otvoren. Relativno nedavno). Uz sadasnje uvjete nedostatka gradevinskog materijala i inflacije vjerujem da bismo mogli izgradit stadion ovakvog tipa kapaciteta 30k za manje od 70 mil eura. Da je pomaknut ulaze na navijackoj tribini izmedu etaza umjesto da su nasred tribine bilo bi savrseno. Stadion je dvoetazni, doduse to je manje izrazeno iza golova sto je super zbog navijacke tribine. Mjesta za krpe ima. Donja etaza bi bila adekvatna za vecinu hnl tekmi, a gornja bi se otvarala na europskim tekmama i derbijima. Gostujuce navijace smjestit na rubove gornjih etaza da se nit vide nit cuju. Savrsenstvo :starstruck:
    80warkda1eg47ig0.jpeg
  • Infinity
    15.1k
    Cijene u Maleziji nisu realne, kao ni one u Turskoj. Ovo po ovim cijenama nije bilo izvedivo u Hrvatskoj ni prije deset godina.

    Pored toga, taj stadion je sakat, mozda je to jedan od razloga zasto je toliko jeftino.
    84mlfnqutl9lqg8z.jpg
  • NitkoBitan
    11.4k
    Dobro da, krov izgleda da ne sluzi svrsi i to se bas ne vidi iz nekih kuteva al sigurno da bismo mi to bolje odradili. Uostalom mozda imaju oni neke svoje razloga zas je krov takav kakav je, tko ce ga znat.
  • 77
    62
    Daje gradonacelnik intervjue zadnjih dana, prica o svemu, pitaju ga o svemu osim o stadionu...jednostavno nikog to ne zanima
  • SAS1987
    13.2k
    pitaju ga o svemu osim o stadionu...jednostavno nikog to ne zanimabluemadness86

    Ak ga ne pitaju navijaci dinama zasto bi ocekivali od novinara da ga pitaju?
  • 77
    62
    Ocito u zagrebu stadion nije od javnog interesa, jedini nacin je da mi ko glasna šačica teroriziramo sutljivu vecinu, al mi smo u ovom slucaju tiha manjina
  • maddaddam
    2.9k

    Zar nije durpan nedavno spomenuo da rade sa gradom nesto, ali da je dogovor da ne idu jos u javnost?

    Znamo da vjerojatno ne rade nista, jer da rade srusili bi bar istok i osposobili HK za treninge.
  • maddaddam
    2.9k
    Iznenadija bi se koliko koštaju te tzv. ceradeBBB Sibenik

    Iznenadilo bi me samo da krenu neki konkretni radovi. Na ova sminkanja i njihove troskove smo oguglali svi.
  • Infinity
    15.1k
    Znamo da vjerojatno ne rade nista, jer da rade srusili bi bar istok i osposobili HK za treninge.maddaddam

    Nisam siguran da je moguce srusiti istok, a sacuvati HK. Moze se eventualno srusiti sve i dobiti igraliste iskljucivo za treninge, al mozda na to i mislis.
  • maddaddam
    2.9k

    Da. Pred potres je sredjen travnjak, odlican za treninge.

    xyKMUJo.jpg

    A za prvu pomoc ima dovoljno mjesta za sloziti tri tribine tipa Rujevica i igrati vecinu HNL utakmica.
    Bolje nego imaginarna Kranjca.
    Naravno da bi najbolja opcija bila igrati na Maksimiru, graditi na Sveticama pa samo preseliti, ali ne cuh tu opciju iz usta gradskih otaca ili ovih pikzibnera iz uprave.
  • SAS1987
    13.2k
    A za prvu pomoc ima dovoljno mjesta za sloziti tri tribine tipa Rujevica i igrati vecinu HNL utakmica.maddaddam

    Nemoj se ljutiti ali graditi bilo kakve tribine na HK je najgori prijedlog u 265 stranica ovog topica. A bili su i prijedlozi poput toga da se rotira teren i sjever postane novi istok :grin:
  • 77
    62

    Ok, od njih nije ni za ocekivat da iznjedre neku pametnu, al ja ne čuh od navijacke mase da se izjasni na tu temu, al dobro, nije da navijaci idu na utakmice pa da ih to treba zanimat
  • maddaddam
    2.9k
    Nemoj se ljutiti ali graditi bilo kakve tribine na HK je najgori prijedlog u 265 stranica ovog topica. A bili su i prijedlozi poput toga da se rotira teren i sjever postane novi istok :grin:SAS1987

    Zaboravio si onu staru kinesku - i noga u dupe je korak naprijed :cool:
    U doglednoj buducnosti svakako trebamo teren sa tribinom pored glavnog. Ne zaboravi da se tu igrala i juniorska LP, i D2 je igrao prvenstvene utakmice, Dinamo igrao zadnje pripremne pred sezonu...
  • maddaddam
    2.9k
    Ok, od njih nije ni za ocekivat da iznjedre neku pametnu, al ja ne čuh od navijacke mase da se izjasni na tu temu, al dobro, nije da navijaci idu na utakmice pa da ih to treba zanimatbluemadness86

    Kako ne. Imas na istoku 50metarski transparent za stadion od one fantomske udruge.
    Salu na stranu. Gdje uopce navijaci mogu dobiti svojih 5min da iskazu misljenje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.