• Guinness
    1.9k
    Matija Kvasina sad vodi biciklističke treninge na pisti :strong:GZomanid

    Već duže vremena.
  • NORTE
    8.9k
    Novine najavljuju 22.952 gledatelja na derbiju, sve osim juga je rasprodano. S obzirom da se karte preprodaju po oglasnicima bit će sigurno manje od tog broja.
  • deda
    27.4k
    Bit će vjerojatno 19-20.
  • Keyser Soze
    8k
    Ovisit će dosta i o vremenskim uvjetima
  • NORTE
    8.9k
    Poljski drugoligaš koji se jedva spasio ispadanja u 3.ligu uskoro otvara novi stadion na novoj lokaciji.
    ym8cmyt9q5qsdqke.jpg
    Zaglebie Sosnowiec, rijetki su ovdje vjerojatno čuli za taj klub i grad. Stari stadion na kojem i dalje igraju:
    dxetc8qhbzmyw3t8.jpg

    Ovdje stavljam naravno zato jer jedan dinamo i Zagreb nisu sposobni izgraditi novi stadion na novoj lokaciji (npr. Svetice), nego i dalje nema nikakvih pomaka oko poluneupotrebljivog rugla koje nikad neće biti srušeno u potpunosti i do temelja, i to će zauvijek kočiti ovaj klub u napretku.
  • SAS1987
    13.2k
    Ja nikad nisam bio na sjeveru gore, ali mi se čini toliko daleko i visoko da bi radije ako bi morao birat gledo tekmu s jugaMališan

    Odgovaram ovdje da ne idemo u offtopic. Mi protiv Hajduka nismo uspjeli ući na sjever dolje pa smo išli gore i bio sam jako pozitivno iznenađen. Lijepo smo se naslonili na ogradu tako da imaš fenomenalan pogled na teren a vidi se i dobar dio sjevera dolje pa možeš bez problema slijediti vođi sa sjevera dolje i navijati. Atmosfera je isto bila dobra jer su ljudi uz ogradu više manje navijali cijelu tekmu. I još ti ograda glumi šank.
    z39uplbo19opt1qr.jpg
  • Mališan
    1.7k
    A gle, na jugu sam bio ko klinac protiv Villareala i kad smo dobili Hapoel (sjever je bio zatvoren) tak da imam samo lijepe uspomene s te tribine pa bi uvijek nju odabrao prije gornjih etaža. :smile:
  • SAS1987
    13.2k
    jug je inaće skoro pa idealna navijačka tribina što se tiće akustike.

    Moja prva asocijacija na jug je ova tekma:
  • Tom Hanks
    2.5k
    Prezentacija Dinama u svijetu
    1u0sbcy7ypg810c7.jpg
  • Captain America
    13.2k
    Nemojte krivo shvatit, al po ovoj slici izgleda ko da se nalazi na istoku Ukrajine. Civilizacijska sramota.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nemojte krivo shvatit, al po ovoj slici izgleda ko da se nalazi na istoku Ukrajine. Civilizacijska sramota.Captain America

    Nema se šta krivo shvatiti. Ovo je sramota grada Zagreba i Republike Hrvatske.
  • Infinity
    15.2k
    Covjek bi pomislio da je neki klonuli velikan, klub koji su gledale tisuce, a danas nema za germe. Usporedio bih nas s jednim klubom iz regije, al tesko mi je sto to i pomislim, a kamo li da napisem :fear:
  • maddaddam
    2.9k
    o4nxp67nhnzi4jax.jpeg

    Samo reflektore kad pogledaš na sjeveru, sve ti je jasno.
    A nekad je i drvo raslo na zgradi iznad.
  • NORTE
    8.9k
    Uz to što grad Zagreb vjerojatno nikad neće dopustiti da se ruši imovina (tribine stadiona), nova kočnica izgradnji dinamovog stadiona je ogroman skok cijena materijala tj. izgradnje stadiona.
    Ono što je jučer koštalo 50 milijuna eura sad je barem 80.

    Klub ograničenog vodstva i grad nezainteresiranih vlasti ne mogu napraviti ništa.
    Svetice i ostale prazne gradske parcele ne služe praktički ničemu, dok se najjači klub u državi pravi da nešto kao pokušava.
    Jedino pozitivno je što se ubrzava završetak Pampasa pa će se barem malo više sramiti kad ga Osijek otvori i ugosti ih.
  • blue heart 72
    1.3k
    točno to. I molim Boga da nam UEFA malo stegne omču oko vrata i pošalje neki dopis tipa, još dvije sezone možete igrati na ovom stadionu i poslije toga je šlus. Dok ne dođe do toga, bit će "jebe lud zbunjenog"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.