• NitkoBitan
    11.8k
    Btw. kako je Dinamo isao sam u osposobljavanje juzne tribine koja je bila ostecena potresom? Zar nije stadion gradski? Znaci gdje ima volje ima i nacina.
  • Captain America
    13.3k
    Opet su morali dobit dopuštenje od grada. Antolić je Indexu reko da je par mjeseci prijetilo da padne ogroman stakleni dio sa sjevera na Maksimirsku. Grad ih je ignoriro i nisu mogli to sanirat.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Opet su morali dobit dopuštenje od gradaCaptain America

    Znam, to je bilo u "Bandicevo" doba. Znaci dozvole za sanaciju idu bez problema a kad treba izgradit stadion onda komplikacije, smijesno. Koja je razlika sanirat tribinu i srusit je pa izgradit novu...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    doktorski rad bravoFićo1986

    nije nikakav poseban rad, samo nekakav realan pogled na stvari...očito nitko neće izgraditi stadion u šusu, odjednom. bez ikakvog problema se može napraviti plan kroz koji će se u određenom periodu realizirati stadion. 15 milja po 15 milja...i evo stadiona.

    Na takav način smo već 10 godina mogli imati stadion koji se prije toga radio 10 godina :lol:
  • GZomanid
    572
    Bez gradnje ikakvih dodatnih stadiona, sa polaganim ulaganjem novca. Ako treba 5-10 godina, graditi ga 5-10 godina.db-izbjeglica

    Super si sve odradio ali ovo kad čujem, digne mi se kosa na glavi jer znam da je u RH ovo način za pristojno reći da ćeš započeti gradnju i nikad ju ne završiti..
    5-10 godina ne traju politički mandati pa nitko nema zapravo volje ništa takve projekte niti pokrenuti.
  • Mlađi referent
    10.4k
    digne mi se kosa na glavi jer znam da je u RH ovo način za pristojno reći da ćeš započeti gradnju i nikad ju ne završiti..GZomanid

    Ali je to jedini način ako ti se stadion neće financirat iz gradskog ili državnog proračuna. Dinamu da izgradi stadion treba iznos veći od cijelog njegovog proračuna. U tom slučaju moraš bit svjestan da će ti rezultati teško patit
  • GZomanid
    572


    Nisam nikad mislio da klub gradi stadion kešom, nego kreditom. Malo manje zarade bi trebali slat preko granice i eto ti za ratu bez problema.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    problem je: gdje će klub u međuvremenu igrati?
    ne mora se na takav način stadion graditi 10 godina, može i dvije-tri...ne bi bio prvi slučaj. poanta je da na maksimiru ima toliko mjesta da mogu izgraditi cijeli stadion, a da se tamo konstantno igraju utakmice, HNL, liga prvaka, europa liga...što god treba.

    koliko znam, trenutno karlsrhue tako gradi stadion...
  • Captain America
    13.3k
    Žalosno je da su entuzijasti sa Zone (i tu ne msm samo na Izbjegličinu odličnu ideju već i ostale stvari koje se mogu pročitat) spsobniji od horde štetočina koje su plaćeni za donošenje takvih odluka i promišljanje o istima.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Nisam nikad mislio da klub gradi stadion kešom, nego kreditom. Malo manje zarade bi trebali slat preko granice i eto ti za ratu bez problema.GZomanid

    Gledajući iskustva europskih klubova bi rekao da si jako u krivu, ali ok, ionako je predaleko od realizacije da bi uopće debatirao o tom
  • Captain America
    13.3k
    Real obnavlja stadion sad s kreditom 20 milijuna godišnje na 20 godina. Znači 1 Nevistić bi nama bila rata za stadion za godinu dana ili prodaja Kulenovića.
  • Nino Bule
    11.3k

    Mi bas jako malo iskoristavamo matchday income, mislim da iskustvo arsenala i takvih za nas nije toliko relevantno kad bi mi imali velik skok u prihodu u toj kategoriji i time pokrili dio rate.
  • Keyser Soze
    8k
    rudazkeloxhqjs8z.jpeg


    Stadion u Kranjči od 13.000 mjesta, kad odemo iz Maksimira mislim da će se završiti kao s Rujevicom
  • serbus
    3.5k


    To je jasno ko dan a na maksimiru elitni stanovi....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.