• Captain America
    12.3k
    Pa valjda je nemjerljivo bolje osvojiti EL nego igrati skupinu LP.xavier

    Ofc da je bolje osvojit, ali pitanje je je li to realno? Ja ne bi bio tako siguran da bi se prošetali konferencijskom kako pojedini naši navijači tvrde, a ne razmišljat o osvajanju EL u jako dobroj konkurenciji. Moj komentar je bio usmjeren na osiguravanje budgeta uz što manje prodaja, a ne na sam rezultat u Europi. S ozbiljnim trenerom i malo sreće s grupom, nije nemoguće ni da dohvatimo to 3. mjesto.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Uđeno u LP, budemo treći, nastavimo u EL i osvojimo je. Vuk sit i koza cijela. Piece of cake.
  • Ludovic IX
    5k
    majke mi kad bi mi osvojili, možemo opet 40+ godina bez prezimljavanja
  • Eduardo
    16.8k
    U sportu ti nitko ne može ništa garantirati, posebice u nogometu. Možeš imati, nadu, ambiciju i očekivanja, ali garanciju za uspjeh nikako. Viđamo to svake sezone s najboljim igračima i trenerima u najboljim i najbogatijim klubovima.

    Nit su Čačić ili taj Slovenac garancija neuspjeha niti bi Zidane (karikiram) bio garancija uspjeha. Uostalom, pita se nešto i one koji nam stanu s druge strane terena.
  • Olmic
    2.6k
    Mance rijetko odvratan lik kad je protiv tebe, ali bi ga volio imat svakako u ekipi da se slikovito izrazim..

    Sad koliko su stvarno njegove zasluge za Drmića, Gavru i takve dolaske to ne znam, ali ako je on imao prste u tome onda dobrodošao...


    Iako kažu da dolazak Milaniča nije povezan s Manceom ja baš mislim suprotno, dolazak Mancea je potvrda dolaska Milaniča
  • Jurki
    7.4k
    Dali je Butina kapacitet da ostane na čelu omladinskog pogona? Znam za dati nekakav sud treba vise vremena.. al zanima me kakvo mu je nekakvo prolazno vrijeme
  • Yovitssa
    276
    Postao sam link u drugu temu, pa da i ovdje prokomentiram....
    Mance bi po meni bio odličan izbor. Izgradio je šampionsku Rijeku, ima taj neki "moneyball" modus operandi!
    Doduše, od odlaska Zokija smo bez SD-a, tako da bi svatko bio bolji izbor od trenutne situacije, ali meni se recimo Butina ne sviđa kao kandidat za tu funkciju. Vidim da nisam jedini koji tako misli. Općenito mi se uhljebljivanje veterana kluba na tako bitne pozicije nikako ne sviđa.
    Jedina negativna strana je što dolazi iz Pafosa pa bi to moglo značiti i dolazak Milaniča (mada to u članku isključuju....).
  • Captain America
    12.3k
    Zna se da su on i Bišćan veliki prijatelji tako da ne bi isključio ništa po tom pitanju. Ne znam jel znači kome što, al vidio sam ga u City Centreu par dana prije lockdowna 2020., lik se nije skido s moba i pričo je o nogometnim temama non stop tak da očito živi taj posao. Kak je kolega reko, ljiga je, al potpiso bi ga sutra odmah, nek se Bućo još malo bavi školom.
  • NORTE
    8.4k
    Vešović je bio mala beba za Mancea.
  • NORTE
    8.4k
    6.9. igra se 1.kolo skupine Lige prvaka.
    Točno 55 godina kako je dinamo u Leedsu osvojio europski trofej.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Ako je vjerovati SN, Milanič je otpao. Hvala Bogu. A izgleda da ni Čačić neće ostati iako su igrači za njega.
  • Olmic
    2.6k


    I doći će Tomić, koji nema europsko iskustvo, momčadi mu gube od HD i takvih, nema lidersku crtu...


    Referenca mu je drugo mjesto s Lokosima...

    Čačić za njega stručnjak
  • Nolifer
    5.9k
    Tomića ne bih ni ja. Iako sam u kafanskim pričama čuo da na ljeto preuzima Dinamo.

    Čačić je za njega televizija u boji.

    Kad bih birao Keka ili Bjelicu ili netko treći to bi bio izbor, a ne tamo neki limitirani stručnjaci koji gube od HD i sličnih ekipa, takvih epizodista mi je dosta...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.