• Krizy
    33.6k
    Sezona 2021./2022. je završila, pa možemo polako krenuti i s upisima o novoj sezoni.

    Prva utakmica će biti Superkup protiv Hajduka ili Rijeke a zatim počinje borba za Ligu prvaka, gdje se uključujemo u 2. pretkolu kvalifikacija.
    U HNL-u se naravno očekuje novi naslov a boriti ćemo se i za Kup, koji smo osvojili samo dva puta u zadnjih 6 sezona.

    Nadamo se konačnoj demokratizaciji kluba i ostvarivanja prava članova.
    Želimo smanjenje troškova posrednika jer je to put za izvlačenje novca iz Dinama.
    Želimo konačno rješenje novog stadiona i početak gradnje na Maksimiru.
    Želimo daljnji razvoj marketinga koji se ipak probudio, a u sklopu toga i još bolju ponudu u shopovima.
    U rezultatskom smislu imali smo par vrlo dobrih sezona, cilj je nastaviti u istome ritmu te tražiti daljnji napredak. Vjerujemo i nadamo se da Dinamo može još bolje i više, no stvari ne idu preko noći te treba biti strpljiv. Bitan je kontinuitet.
    Što se tiče kadra, treba dobro provjetriti svlačionicu i dovesti par novih igrača. Jako bitno će biti riješiti se velikog broja igrača, pogotovo jer se ukida druga momčad.
    Za kraj, želimo nastavak porasta broja navijača na tribinama, koji je viđen u završnici prvenstva.
  • Captain America
    12.3k
    Svaka čast na uvodu, pridružujem se željama uz dodatan porast broja forumaša na Zoni.
  • Zagi
    4.5k
    Kad počinje transfer window?
  • Mali Zeus
    8.7k
    Sve si rekao Krizy, veliko pitanje je s kojim trenerom počinjemo i na terenu će puno toga ovisiti o tome. Ako Čačić ostane, negdje u jesen predviđam da leti i dolazi novi trener.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Germanijak piše da se sutra odlučuje Čačić ili Milanič. Jel moguće da nisu naučili ama baš ništa iz ove sezone :monkey:
  • Infinity
    14.9k
    Ja da sam Cacic otisao bi. Mislim da bi popravio vlastitu reputaciju. Pricalo bi se o njemu kao o covjeku koji nas je izvukao u jako bitnom trenutku i koji je otisao iako je mogao ostati. Za mnoge bi ispao gospodin.

    Mislim da je Cacic toga i svjestan, ali isto tako klupa Dinama je uvijek primamljiva. Sad je na njemu da odluci hoce li ostati upisan u knjige samo kao spasitelj ovosezonske titule ili misli da moze jos bolje naredne sezone. Naravno da postoji rizik da sve to pokvari.

    S obzirom da se spominje Milanic, pa ce se vjerojatno opet spominjati Jakirovic i slicni kapaciteti, ja bi iskreno vise volio da Cacic ostane, mada se nadam da ce ga zamijeniti netko tko je bolji trener.
  • marcio amoroso
    31.4k
    S obzirom da se spominje Milanic, pa ce se vjerojatno opet spominjati Jakirovic i slicni kapaciteti, ja bi iskreno vise volio da Cacic ostane,Infinity

    Nije isključeno da upravo ovo oni žele. Prezentiraju neke levate i onda ljudi budu sretni kad Čačić ostane.
  • Infinity
    14.9k
    Naravno. Smanjuju nam ocekivanja.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Da. Vidiš da doslovno nijedno dobro ime nije izašlo u javnost. Sve gore od goreg.
  • Olmic
    2.6k
    Ima par intervjua di pitaju Milaniča jel je kandidat, nije potvrdio ni demantirao.. Iskreno mislim da nije kandidat već se slučajno poklopilo da je došao na tekmu..
  • SAS1987
    13k
    ...Napad zagrebačkih huligana na dječaka zbog Livajina dresa samo je zamjena za silovanje...
    Oni stavljaju skidanje dresa i silovanje u isti koš? Gledam i ne vjerujem.

    Germanijak piše da se sutra odlučuje Čačić ili Milanič.marcio amoroso
    Čačić je trener a Milanić je sprdnja. U Mariboru je zapravo bio trener Zahović (uvjek je bio na klupi) a Milanić je samo radio što mu je Zahović kazao.
  • plavi67
    920
    novinari lešinari
  • Jaro
    5.1k
    ovo u shit treba ici... debili...
  • NORTE
    8.5k
    Glavni cilj ove sezone mora biti ulazak u Ligu prvaka!

    Trener je ključna stvar za uspjeh sezone.
    Proteklu sezonu je uništio Krznar sa Sheriffom, ispadanjem iz kupa i umalo izgubljenim prvenstvom.
  • blue heart 72
    1.3k
    I ja se slažem da prvi korak MORA da bude određivanje trenera za novu sezonu i to najkasnije u roku dva tjedna. Hoće li to biti Čačić ili netko drugi manje je bitno, tako da se može posložiti i igračka križaljka. Iako je Čačić to dosta dobro ishendlao, ja se osobno nadam promjeni. Naravno ne "trenerima" poput njegovih prethodika ili spominjanog Milanič, nego netko tko ima neko ime u trenerskom svijetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.