• reziser
    5.8k
    Treba vama batinededa

    agresivac :cool:
  • deda
    26.3k
    Ja bi lijepo srušio sve te tribine i samo napravio bent sa svake strane 2-3 metra visok. Da viš atmosfere.
  • reziser
    5.8k
    ja bi srusio SVE...samo se bojim dal ce to nasa djeca docekati...
  • Miro93
    2.7k
    Maloprije šećem Bjelovarom kad u centru klinac u dresu Šibenika. Malo dalje djed na biciklu ima Dinamovu zastavicu. Općenito, ovih dana dosta ljudi u obilježjima Dinama po gradovima izvan Zg. Lijepo za vidjeti. Veliki korak naprijed je napravljen ove sezone
  • ZGV
    3.1k
    To je ta dinamovština koja je godinama bila gažena od strane uprave. Narod voli Dinamo, samo kaj to nije bilo pokazivano.
  • Mrvica
    2.9k

    Primjetio sam da je ove sezone napravljen ogromni pomak u vezi navijača, i imam nekakav osjećaj da se budimo svi pa da bi od sljedeć sezone moglo biti još jače, nadam se da me osjećaj ne vara ali stvarno je lijepo vidit da se počelo pokazivat sve više i više, da ljudi idu na tekme u još većem broju. Posebno je lijepo vidit kad se sjever napuni i kad počne grmljavina, u očima promatrača ''stravično'' za vidit i to mi se sviđa!
  • Mali Zeus
    8.7k
    Maloprije šećem Bjelovarom kad u centru klinac u dresu Šibenika. Malo dalje djed na biciklu ima Dinamovu zastavicu. Općenito, ovih dana dosta ljudi u obilježjima Dinama po gradovima izvan Zg. Lijepo za vidjeti. Veliki korak naprijed je napravljen ove sezoneMiro93

    Ja primjetio u zadnje vrijeme dosta klinaca u dinamovim dresovima. Prije je bilo svega, Barcelona, Real, City, Liverpool, kaj god (i dalje tog ima naravno), al kao da je više klinaca u dinamovim obilježjima. A bome i starije ekipe, neki dan vidim jednog starijeg gospodina s dinamovom majicom.
  • Captain America
    12.3k
    Vidi se i po autima kolko Dinamovih zastavica visi, pogotovo onih što se dobiju nakon učlanjenja. Moguće da je to i ona pojava kad staviš u svoj auto pa primjećuješ i kod ostalih. :grin:
  • NORTE
    8.4k
    Na gornjem banneru foruma najava tekme bez gostiju :smile: Slavimo dinamo i titulu, gosti su ionako nebitni, a svi dobro znamo i kakvi su, posebno prema dinamu. Iako sam uvijek za respekt rivala, svi dobro po mojim postovima znaju i moje mišljenje o njima tj. njihovim potezima. Nakon dugo vremena i igrači su pokazali da im je stalo i ova proslava je stvarno onako kako treba i bit, malo me podsjetila na Vinkovce 2009. Inače nisam fan nogometaša nego samo dinama, ali neki od njih su se stvarno istaknuli, borili i zaslužili sinergiju koju smo dugo čekali.
  • NORTE
    8.4k
    Uh što bi volio da izvučemo Tobol ako prođu prvo pretkolo.

    No to su slatke brige. Ljeto, kapacitet bez limita, nema covid potvrdi, miriše na Bjeličinu eru, atmosfera čak i bolja.
  • deda
    26.3k
    Na kraju će Osijek II igrati novu drugu ligu, a mi nećemo. Glupost totalna.
  • LovroZG
    1.3k
    Ostaju druge momčadi u drugoj ligi? Kak sad to?

    EDIT: Ili pod novom drugom ligom misliš na treći rang?
  • deda
    26.3k
    Ovo drugo.
  • Nino Bule
    10.7k

    Koliko sam cuo/shvatio krki i dosta igraca idu u inter z. To je po meni bolje rjesenje nego treca potpuno amaterska liga, pogotovo ako inter nema ambicije ici gore u prvu, a navodno je ocajna financijska situacija tako da vrlo vjerovatno nemaju u neko skorije vrijeme.
  • The Undertaker
    3.7k
    Ukidaju se druge ekipe prvoligaša da bi se od postojećih drugoligaša napravilo opet isto. I sad je kao regularno a prije nije bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.