• deda
    26.3k
    Da ne ispadne da deda ništa ne radi, pa evo i ja otvaram jednu temu. Sezona 2020./2021. je završila mada nitko ne spominje što je sa Superkupom, ali očigledno da se ta tekma neće nikad odigrati.

    Ova tema je salatara u kojoj se možda i ponajviše piše. Za novu sezonu ne treba puno najava. Želje su poznate, mnoge su već ostvarene u prošloj sezoni.

    Nadamo se pod broj jedan konačnoj demokratizaciji kluba i ostvarivanja prava članova.
    Želimo smanjenje troškova posrednika jer je to očigledno novi način za izvlačenje novca iz Dinama. Nema šanse da 15% prihoda ode na taj dio troška. Jednostavno nema šanse.
    Želimo konačno rješenje novog stadiona i početak gradnje na Maksimiru.
    Želimo daljnji razvoj marketinga koji se ipak probudio, a u sklopu toga i još bolju ponudu u shopovima.
    U rezultatskom smislu imali smo nevjerojatnu sezonu, vjerojatno najbolju u posljednjih 50 godina, tako da će taj uspjeh biti teško ponoviti. Vjerujemo i nadamo se da Dinamo može još bolje i više, no stvari ne idu preko noći treba biti strpljiv. Bitan je kontinuitet.
    Struka odrađuje svoj posao dobro, mladi igrači konstantno iskaču i to je za svaku pohvalu. Osobno sam dojma da je kadar preširok i da bi ipak trebalo napraviti jedno ljetno čišćenje.
    Za kraj, želimo povratak navijača na tribine, ali ne samo postpandemijski povratak onih 2 tisuće fanatika već povratak puno šire Dinamove vojske navijača.
  • Kwedi
    3.8k
    I da Kwedi uz SN koji put stavi pdf izdanje Kule stražara!
  • deda
    26.3k
    Malo sam se opustio pa sam ušao u pretpostavku koji bi se igrači mogli naći na pripremama 11.6. Bio sam široke ruke i pozvao 34 igrača (4 golmana), dakle 3 po poziciji. Na svaku sam poziciju još dodao i jednu rezervu u slučaju eventualnog odlaska ili ozljede.

    Golmani: Zagorac, Nevistić, Horkaš, Josipović (Čabraja)
    Desni bek: Stojanović, Moharrami, Hrvoj (Gjamfi)
    Lijevi bek: Štefulj, Čabraja, Leovac (Daničić)
    Stoperi: KTC, Lauritsen, Perić, Milić, Šutalo, Franjić (Kim, Soldo)
    Zadnji vezni: Jakić, Burton, Duvnjak (Tomek)
    Prednji vezni: Majer, Mišić, Tolić, Bulat, Đurasek, Janković (Baturina, Vasilj)
    Desno krilo: Špikić, Kastrati, Hajrović (Šaranić)
    Lijevo krilo: Atiemwen, Menalo, Marin (Karrica)
    Napadač: Kulenović, Andrić, Ćuže (Barišić)

    Naravno na kraju će sezonu gurati 26-27 igrača što znači uz 7 reprezentativaca da će bar 15 igrača morati na posudbu od ovih 33.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja mislim da će tu dosta igrača ići na posudbe ili će biti prodani.
    Pokušati ću sastaviti listu igrača za koje sam dosta siguran da su i sljedeću sezonu tu i da su u krugu prve momčadi.


    Golmani: Zagorac, Nevistić
    Desni bek: Moharrami, Ristovski
    Lijevi bek: Štefulj
    Stoperi: Lauritsen, Theo, Franjić
    Vezni: Ademi, Mišić, Jakić, Tolić, Ivanušec, Bulat
    Krila: Orša, Špikić, Menalo, Atiemwen
    Napadači: Gavranović

    Za ovih 19 sam prilično siguran da su i u sljedećoj sezoni tu. Sve ostalo je li-la
  • deda
    26.3k
    Malo sam prebrojio kome ističe ugovor sljedećeg lipnja:
    Marin Leovac
    Francois Moubandje
    Danijel Zagorac
    Bojan Knežević
    Ivan Božić
    Vinko Soldo
    Ivo Pinto

    Izetu ističe koncem ove godine.
  • Neki tip
    18.3k
    Imaju li Turci pravo otkupa Moubandjea?

    Misterij je taj lik. Respektabilan CV, u Dinamu ni za HNL skoro, kamoli za Dinamo, ode u Tursku i ponovno igra u skladu sa životopisom..

    Dogodi se, ne klikneš s gradom, klubom, suigračima, sustavom, ali ako on ima volje ponovno pokušati u Dinamu (što ne bi, valjda je zov LP ipak jači od gostovanja kod nekog Kebabspora što bi rekao @Kwedi), možda nam lijevi bek uopće ne bi bila tako problematična pozicija kako se pribojavamo s Čabrajom, Štefuljom i Leovcem.
  • deda
    26.3k
    Imaju, ali navodno neće tako da te priče o njegovoj super igri tamo su malo klimave.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja mislim da će ga netko od Turaka otkupiti ako je tako super igrao tamo. Ako ponuda ne bude, a bio im pred nosom jasno nam je kako je odigrao.
  • Neki tip
    18.3k


    Da, nije baš da sam ga gledao, ali eto igrao je redovito i na Sofi statistički dobro izgledao.

    Naravno, em Sofa nije baš sjajno mjerilo, em je Alanyaspor 7. klub turske lige, sigurno ne na razini Dinama.

    Nego, pojma nisam imao da je Kadzior isto tamo.. :yikes:

    Eto, sad kad sam Moubandjea pogledao, vidjeh da je i Damian tamo proveo posudbu proljetos.
  • Beowulf112
    301
    Nas krvnik villareal u finalu raspucava penale sa manchesterom.To je samo dokaz koliko mocnu ekipu imamo.Treba je sacuvat.To bi trebala biti okosnica ovog ljeta pa makar nikog ne doveli.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Bojan Kneževićdeda

    Da su ga zvali protiv Škota, sad bi igrali na Euru.
  • Baneki
    696
    Pa zar se nije Bojan Knežević nudio Srbiji?

    EDIT: Za Srbiju si i mislio, jutro je...pospan sam još...
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Moubandje nece ostat u Turskoj ne zato sta se nije pokaza dapace, nego radi velikog ugovora. E sad dal ce ostat u Dinamu upitno, cak nisan zna da mu je ovo zadnja godina ugovora sa nama kaze deda u svom upisu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.