• Fićo1986
    992
    Ko sere po cijeni karata ne treba ni ic vise nikad na utakmicu ijednu....točka.
  • Keyser Soze
    8.3k
    To kaj nas jebe hoćemo li moć napunit sami jebene dvije tribine je iskljičivo naš problem.
  • Captain America
    14.6k
    Pitanje je kolko Zagrepčana živi u Splitu (ne znam taj podatak, ako neka zna slobodno nek podijeli)? Dalmoša ovdje ima daleko više i mogu se bez pardona organizirat i kupit ulaznice za koju god tribinu žele kad imaju prebivalište. Naprave seljački dernek u Kranjči na zapadu, a svi žive u Zagrebu i ne možeš im ništa. Jedino što je neko predložio da članovi i oni koji su dolazili već ove godine na utakmice jedini imaju pravo uzet kartu. Onda će ti opet dnovinari srat da se bojiš invazije magaradi na vlastiti stadion i da nemaš navijače.
  • miro
    3.3k
    ne znam jesam nekaj fulo, ali piše da od sutra kreće prodaja i na ticket pointu i on-line, znači ništa ne sprečava bilo koga s internet vezom da kupi kartu
  • reziser
    6.5k
    ma zbilja, o čem raspravljamo, u srijedu pokupovat sve i bok. ak je nekom previse kupit paket za ove tekme, o čem pričamo...
    mislim da je sve ovo samo lajanje uzalud, neće bit takvih problema. Tribine će biti plave.... sjever i zapad krcati
  • deda
    28.7k
    Sve ove rasprave su vam utomar. Da je klub pustio godišnje u bilo kojoj fazi sezone u prodaju ne bi bilo potrebe uopće za rasprave. Sjebali su i gotovo. Na kraju krajeva demokratska smo zemlja i gospodski klub. Što se mene tiče nek navijači Hajd.u.k.a normalno kupuju za zapadnu tribinu, nismo mi kao oni i Riječani, bar nebi trebali biti.
  • NORTE
    9.5k
    Na ticket pointu se ulaznice mogu kupit i karticom?
  • deda
    28.7k
    Da
  • Ivo86
    46
    Na ulaznice.hr su rasprodani sektori na zapadu prema jugu. Nadam se da to nisu tovari pokupovali.
    A nasi su nesposobni da se online naprimjer samo omoguci clanovima kupjna karti.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Danas po infu klupskog instagrama otišlo već preko 3000 paketa
  • Neki tip
    19.6k
    Na ulaznice.hr su rasprodani sektori na zapadu prema jugu. Nadam se da to nisu tovari pokupovali.
    A nasi su nesposobni da se online naprimjer samo omoguci clanovima kupjna karti.
    Ivo86

    Ne vjerujem da se radi o rasprodanosti, jer sam oko 12h kupio svoj paket, a tada je taj dio zapada već bio zasivljen.. mislim da ga nisu ni pustili u online prodaju (što je pametno).
  • Ivo86
    46


    Ok, to zvuci pametno. Pametnije nego bi ocekivo od nase uprave
  • Sljeme
    1.9k
    Vjerojatno ga nisu pustili u prodaju jer tamo planiraju smjestiti tovare u slučaju da budu u igri za naslov zadnje kolo. Dali budu im cjeli jug i taj dio zapada.
  • seljak86
    2.4k
    Ako i u slučaju borbe za naslov ne rasprodamo cijeli zapad onda smo fakat gamad od navijača
  • Infinity
    15.3k
    Vjerujem da ce zapad jos danas otici, tj. zapad dolje. Ta tribina se uvijek prva rasproda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.