• Imamo Dinamo
    3.1k
    Komnen je jedan od voljenijih igrača (kritike su dobronamjerne) i ne vidim kakav bi problem bila njegova nacionalnost.Captain America

    Druga stvar je trener, ali mislim da bi i to okej proslo.

    Blanca nećemo sigurno dovest.Captain America

    Ma znam, ali eto, stavio sam ga na listu reda radi, kod Arapa je primao 2m€ pa da ga spomenem, mi bi toliko mogli platiti kad bi se doveo bas neki strucnjak. On je dobio/dao (neznam jeli dao ili dobio) otkaz prije tjedan dana i vjerojatno ce preuzeti neki veliki europski klub.

    Kek će se umirovit na klupi SlovenijeCaptain America

    Ma kakvi, ne vjerujem da ce jos dugo tamo bit, mozda mi je nesto promaknulo ali sumnjam

    Vaha je prestar.Captain America

    Ma daj, Vaha bi nam bio premija da ga uspijemo dovest, odlican trener..

    Petković ne želi na Balkan.Captain America

    Nesluzbene informacije, nadam se da ipak nije tako..

    Inace ako ima tko volje, neka isto ovako pogleda i da ideje.. mozda Kresec i Mirkec u bezidejnosti otvore Zonu :razz:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Marin Šverko trenutno u Nizozemskoj bi bio definitivno igrač za nas
  • Navijač Dinama
    6.8k
    da ti dođu Messi i Ronaldo ne bi bili ništa drukčiji. Ne kontate da problem nije u igračim, nego u nesposobnom treneru i onim nesposobnim koji si ga tu postavili i drže ga.
  • Imamo Dinamo
    3.1k
    David Čolina. 9 godina bio mladi igrač kod nas, otisao u Monaco odakle je otisao u Hajduk. Bockaju nemamo kvalitetnije zamjene, Stef svako malo ozljede a nije ni neki kvalitetan bek, Colina perspektivan igrac. Germanijak pise da ce vjerojatno otic iz Hajduka, mogli bi ga uzet za neku mizeriju

    P.s mozda je imao neke izjave oko nas, to neznam. Ako ima napisite tu dolje
  • Mr Anderson
    4.9k
    Čolina nije standardan u Hajduku. Zašto bi nama bio pojačanje?
  • Krizy
    33.6k
    Od mene veliko NE.
    Gledajući samo kvalitetu, čovjek nije standardan ni u Hajduku a neki kritiziraju Bočkaja, koji je dominirao u Osijeku, a i kod nas ima dobru statistiku zasad.
    Ako se već dovodi lijevi bek, onda netko kvalitetniji od Bočkaja al s obzirom na to koliko su promašili, radije bih vidio Brekala.
  • Captain America
    12.3k
    Isto sam za Brekala. Vidio sam da se spominje Bradarić u tovarlandu, probo bi ga uzet čisto da se pokažu mišići.
  • Imamo Dinamo
    3.1k
    On je bolji od Melnjaka po meni, igra odlicno, mislim da bi sezona u Loksi/negdje tak od njega napravila odlicnog igraca
  • Krizy
    33.6k
    https://www.transfermarkt.com/mads-pedersen/profil/spieler/288429

    Pošto imamo problema na lijevom boku, evo dobre opcije koja će vrijeđanje s tribina shvatiti kao potporu te uvijek dati 120% :rofl:
  • BBB Sibenik
    3.6k
    Od mene veliko NE.
    Gledajući samo kvalitetu, čovjek nije standardan ni u Hajduku a neki kritiziraju Bočkaja, koji je dominirao u Osijeku, a i kod nas ima dobru statistiku zasad.
    Ako se već dovodi lijevi bek, onda netko kvalitetniji od Bočkaja al s obzirom na to koliko su promašili, radije bih vidio Brekala.
    Krizy

    Slažem se skroz. Iz prve ruke mi je reka trener u Dinamu kroz čije ruke je prolazija taj Brekalo da je svjetski talent bolji od brata u njegovo vrime. E sad…
  • Zagi
    4.5k
    Ofenzivno je bolji od svih bekova koje imamo već sada ali obrambeno mi je jako mekan.
    Bez obzira, treba ga postupno uvodit po 20-30min iduće sezone. Štefulj nek stoji ak treba uletit.
  • miro
    2.9k
    ono malo kaj sam ga gledao, malo je on i tehnički nedorečen, ali valjda znaju skauti posao
  • Neki tip
    18.3k
    Ja ću još jednom podsjetiti na "svog" Van den Boomena..

    d87nxd0c0bjsw9xe.jpg
    Spominjao sam ga odavno, brzo nakon što je došao u Toulouse za 350 000 EUR iz De Graafschapa (na TM je bio procijenjen na 500k) i krenuo rasturati u 2. francuskoj.

    Ušao čovjek s Toulouseom u Ligue 1 i sad vrijedi 4.5 mil EUR prema TM.

    U 36 tekmi 2. francuske lige zabio je 12 golova i 21 (!!) puta asistirao!
  • blue heart 72
    1.3k
    Dosta forumaša misli da bi nam dobro došlo desno krilo (i ja također). Možda bi mogao biti zanimljiv Jonathan Okita, ističe mu ugovor u NEC-u, za njegove usluge je zainteresirano je par bundesligaša, kao i Zürich koji bi ga doveo kao zamjenu za Ceesaya
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Borna Barišić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.