• Nolifer
    6.4k


    Znam da je igrač Varaždina na posudbi tamo, ali bilo bi glupo da ga plačamo skuplje jer je igrao u klubovima poput Gorice, Šibenika ili Belupa. Nemam ništa protiv da se prilagođava kroz treću HNL, pa da dođe kod nas i da bude top igrač. Još stigne jer je mlad, sve je u glavi i na njemu da se dokaže, a jedan ovakav gol to i dokazuje. Ali možemo mi do sutra sada pričati o tom igraču, samo da se ne dogodi ono čega se bojim, ali otom potom..
  • Infinity
    15.1k
    Mislim potpuno suprotno od tebe. Koliko igraca u trecoj ligi izgleda kao avion? Puno! Sta ce nam svi oni? Ako se nisu dokazali u prvoj onda su nam preveliki trosak. Vidis da se i ovi dokazani pokazu flopovima kad dodju.

    Uostalom. Aj molim te reci mi koliko si ga gledao? Pet sekundi dok poteze taj volej? Odakle ti da je top igrac zbog tog gola? Nadjem ti ja deset takvih golova u nizim ligama. Starih golova, pa da vidimo gdje su ti igraci koji nakon pet sekundi djeluju kao igracine. Iskreno, tvoja izjava mi je smijesna, ponajvise zbog cinjenice da si dezurni pljuvac Dinamove skaut sluzbe. Ne valjaju nam skauti, a doveo bi igraca kojeg si gledao pet sekundi. Jesil ozbiljan?

    Mlad 22 godine? Jedan Mislav Orsic se smatra za igraca koji je kasno sazrio. S 26 je dosao u Dinamo. Taj Mislav Orsic je s 22 imao vec par sezona u prvoj ligi u Hrvatskoj i vec je bio u Italiji. Nije igrao za davljenika trece HNL. Olmo s 22 otisao u Leipzig, ovaj tek sazrijeva :snicker: Taj decko ako zaigra za Varazdin u prvoj ligi moze se nabit nogom u dupe. Pa Varazdin igra drugu ligu u kojoj im je bitan svaki bod i svaki gol. On da je toliko dobar povukli bi ga sad s posudbe. I ti bi ga onda doveo u jedan europski klub samo zato jer je zabio neki volej. Samo uzmi taj isti Seoski fudbal, jos malo prelistaj, to se tu na njivama u mojoj okolini pogadja svaki vikend. I pogadjaju djeca sa 17 godina i opet nece nikad biti igraci, a ne netko iz trece lige.
  • Nolifer
    6.4k


    Zašto bi isto mislili? Slažemo se da imamo različito mišljenje i ne mislim isto kao i ti. Nemam problem sa time. Nije bitno koliko sam ga gledao prije ili ću ga gledati u buduće. Drago mi je jedino da kroz 3.HNL dolaze potencijalni igrači koji mogu biti u prvom sastavu 1.HNL momčadi.

    Pročitao sam sve. Samo ne želim da sad rasprava ode u drugom smjeru... :smile:
  • Neki tip
    18.8k
    samo da se ne dogodi ono čega se bojim, ali otom potom..xFire

    Da ga sudac ne sjebe? :wink:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Da ga sudac ne sjebe? :wink:Neki tip sa Zapada

    Hahahaha :rofl:
  • Nolifer
    6.4k


    Ma ne, al ok zajebancija je pa nebum dalje :zip:
  • Neki tip
    18.8k
    bez brige, jasno je na kaj si mislio, ali zezam se malo.. ;)
  • Ludovic IX
    5.1k
    I na ovim stranicama se zove svaki HNL igrač koji odigra dve dobre tekme pa sad imamo 10 igrača koji su HNL ali tam od 3 mjesta naniže..

    HNL igrač se uzima kad si 70% siguran da će to biti to - Mandžo, Vrdoljak, gavro pa i Bulat jer vidiš da zna. A ne uzimati sve što može tri na nogu pa se čuditi što nitko ne može prismrditi prvom sastavu.
  • Eduardo
    17k
    HNL igrač se uzima kad si 70% siguran da će to biti toLudovic IX

    HNL igrač se uzima u 80% slučajeva kad treba isplatiti posredničku proviziju.
  • Ludovic IX
    5.1k
    To je tak u dinamu. I onda kad mi tvrdimo da je dinamo najoštećeniji klub u hnl-u, drugi nam se smiju. A istina je da je trio modrić-čorluka-dudu sve ovo omogućio. Sa pravom upravom, mi bi iskoristili taj potencijal koji smo imali, lovu usmjerili na prsvi način i bit u četvrtfinalu nekog europskog kupa prije 10-12 godina
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    https://www.transfermarkt.co.uk/laurent-batlles/profil/trainer/30609
    Bivsi trener Troyesa, ligue 1, procitao da je primao 1.5m€

    https://www.transfermarkt.co.uk/vladimir-petkovic/profil/trainer/1315
    Petkovic, necu pricat previse

    https://www.transfermarkt.co.uk/matjaz-kek/profil/trainer/1519
    Kek, isto necu pricat previse

    https://www.transfermarkt.co.uk/vahid-halilhodzic/profil/trainer/1231
    Vaha

    https://www.transfermarkt.co.uk/vladimir-ivic/erfolge/trainer/35944
    Vladimir Ivic, Srpski trener, s PAOKom osvojio kup te s Maccabiem osvojio ligu 2 puta i kup jednom. Zadnji posao u Watfordu, championship, gdje je, po TM, imao 2.09 bodova po utakmici. Najveca "zamjerka" (ne smeta meni osobno) je sto je Srbin, neznam kako bi ga navijaci primili ali vjerujem da bi dobro proslo.

    https://www.transfermarkt.co.uk/laurent-blanc/profil/trainer/4589
    Laurent Blanc, sansa da bi htio kod nas 0.0001% ali tu je jer ima bogato iskustvo, vodio PSG 3 godine te imao, po SofaScore, zavidnih 2.36 bodova po utakmici. Kasnije otisao u Arape, gdje, za divno cudo, nije primao abnormalne novce, 2m€. Mozda mu mozemo to ponuditi ali neznam.

    6 ideja za trenera, neke realne neke manje. Petkovic, Kek, Vahid i Ivic bi vjerojatno bili dohvatljivi, a drugi su (vjerojatno) samo vrijedni spomena, ali iznad nas. Proveo sat vremena trazec sve ovo pa vas molim da budete objektivni nemojte me ubit
  • Captain America
    13k
    Najveca "zamjerka" (ne smeta meni osobno) je sto je Srbin, neznam kako bi ga navijaci primili ali vjerujem da bi dobro proslo.Imamo Dinamo

    Komnen je jedan od voljenijih igrača (kritike su dobronamjerne) i ne vidim kakav bi problem bila njegova nacionalnost.

    Blanca nećemo sigurno dovest. Kek će se umirovit na klupi Slovenije. Vaha je prestar. Petković ne želi na Balkan.
  • Dino
    2.1k
    Najveca "zamjerka" (ne smeta meni osobno) je sto je SrbinImamo Dinamo

    Lakse bih to prihvatio neg hajdukovca.
  • db-izbjeglica
    12.4k
    ako nema u našem dvorištu primjerenog trenera...
    nek otvore...šta ja znam...tablicu portugalskog prvenstva...samo ideja...
    na 5. mjestu je gil vecente...odmah iza velike trojke i brage, trener im je izvjesni ricardo soraes...
    dajte čovjeku OK plaću i pješice će doći iz porugala voditi dinamo...
    umjesto portugala možete staviti švicarska, austrija, štogod...
  • Infinity
    15.1k
    Nije bitno koliko sam ga gledaoxFire

    Kako to mislis? Zelis da igrac dodje u Dinamo. Naravno da je bitno koliko si ga gledao, a vjerojatno si ga gledao pet sekundi. Daj nam neke informacije ako si ga gledao veci broj utakmica i zasto odjednom fokus na njemu nakon sto je zavrsio na Seoskom fudbalu? Zasto nisi ranije pisao? Nije to dzaba 'seoski fudbal'. Da je bar neka komplikacija, a ne jedan gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.