• immerwieder
    1.2k
    na uskrs se ne igra nikad,
    meni osobno više paše otići na utakmicu na velki petak nego na velku subotu
  • Mali dioničar
    14.1k
    Logičnije bi bilo da se igra na Uskrs nego u petak ili subotu, ali ajde.
  • deda
    27.7k
    Najbolje bi bilo da igraju svi u ponedjeljak. Tak i tak je neradni dan
  • Majki2111
    2.6k
    Pa Veliki Petak je radni dan kolko vidim. Smije se igrati.
  • The Undertaker
    4k
    Opet ne može. Taj tjedan (srijeda) igramo zaostalu utakmicu u Splitu.
  • superhik
    10.3k
    nije stvar u radnom danu već u tome što je Veliki petak dan sjećanja na Isusovu muku i jedini dan kad se ne služe ni mise. Samim time u Katoličkom duhu nije dan kad se igra nogomet, navija, slave pogotci, psuju faulovi i promašene prilike... Kužiš?
  • Mali Zeus
    9.6k
    Jesam promašio temu. Ispričajte me, idem na temu Slaven Belupo - Dinamo. :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma jasno je meni kaj je Veliki Petak i Uskrs, bez brige budi. Al to je radni dan, priča staje. Plus, nisu HNS i klubovi vjerske organizacije. Ne znam, meni je tu sve u redu. :roll:
  • Ludovic IX
    5.3k
    Službeno smo oštećeni za gol u kc
  • db-izbjeglica
    12.7k
    znači, dinamu ove sezone već drugi put poništen regularan pogodak zbog nepostojećeg zaleđa uz postojanje VAR-a. pokušavam zamisliti kakva hajka bi nastala da se drugim klubovima dogodi takvo što.

    mjesecima se urla zbog nekakvih li-la prekršaja, krivih auta, kornera i slično...praktički je nemoguće krivo dosuditi zaleđe uz postojanje kamera, a dinamu su to uspjeli već dva puta. :rofl:
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ali je u katoličkom duhu redovito sjećanje na dotičnog svaki dan u najgorim kontekstima od istih katolika :ok:

    Nemam problema jel netko vjernik ili nije,ali kada je netko vjernik samo na određene dane i to onda zloupotrebljavaju(kao npr veliki grijeh je igrati u vrijeme Uskrsa) to mi je i smiješno i jadno u isto vrijeme,nula dosljednosti.Ovo ne govorim sad tebi osobno već kakav je prosječni hrvatski katolik
  • xyz
    840
    ''9. minuta: Neočekivana intervencija VAR suca kako se radi o kažnjivom zaleđu u začetku napadačke akcije koja rezultira postizanjem pogotka GNK Dinamo. VAR sudac i tehničar nakon pogrešne primjene VAR tehnologije daju krivu informaciju sucu utakmice, koji ne priznaje pogodak. Analizom rada VAR suca i tehničara utvrdili smo kako je pogrešna primjena VAR tehnologije uzrokovala potpuno krivu sliku predmetne situacije, te rezultirala nepriznavanjem ispravno postignutog pogotka za GNK Dinamo."
  • superhik
    10.3k
    Slažem se aposlutno. Nisam ni ja govorio ovo gore iz svoje perspektive. I sam sam jako loš Katolik. Napisao sam to kao opasku zašto se smatra da se ne bi trebalo igrati na Veliki petak iz perspektive Katolika.
  • xyz
    840
    Tko je bio VAR sudac?
    Dario Kulušić
  • reziser
    6.2k
    VAR tehnologijexyz

    ponavljam i ponavljat ću, i iza VARA je ČOVJEK.... sa svojim subjektivnim dojmom
    te VAR provjere kod nas traju i traju, ubijaju bilo kakve emocije..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.