• cron1ck
    1.6k
    Jedino pametno reci nakon ovakve utakmice je reći 3 boda se pišu i idemo dalje.
  • serbus
    3.6k


    Haha :up: to je to
  • superhik
    10.3k
    "Teška utakmica na neugodnom terenu"
  • Markelo
    2.5k
    3 udarca u okvir i jedan gol. Mašala, budimo zadovoljni ovo je za Kopićeve standarde bio napadački nogomet
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Mozda smo dobili Petka danas.. budimo zadovoljni
  • marcio amoroso
    32.2k
    Jbg, realno se svaka priča može ispričati na više načina. Da nam nisu poništili čisti gol i da je Andrić zabio zicer mi bi na poluvremenu imali 3-0. Tada bi bila rapsodija. Ovako je mučenje i nikakva igra.

    Realno jeste da Dinamo može i mora puno puno bolje od ovoga. Dobro je što smo prvi, a utakmica je sve manje.
  • xyz
    840
    Tri boda uz žalosnu igru. Pet udaraca na gol, ni jednu šansu osim gola nismo imali. Mene bi bila sramota da sam trener i da ekipa izgleda ovako bezidejno. Zamjene je apsurdno iti komentirati kad iza njih ne stoji nikakva logika nego samo da se odrade. Lik do nakon utakmice s Osijekom nije ni znao da se pet zamjena mora uraditi u tri puta.
  • Praskaton
    1.8k
    Uzas uzas uzas..jedino pitanje je do kad?? Šarlatan na klupi bi razjebo i puno jacu momcad od ove.Pa mi u zadnjih 10min izvodimo neke trikove da ukrademo vrijeme.
    Ovo ne liči na nista niti jedne smislene kretnje uigrane akcije bas nista.Vadi nas sreca i kvalitet pojedinaca.
    Ta mantra da cemo uzet titulu jer su drugi jos losiji od nas ce nam se obit o glavu al tad ce bit prekasno
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Znači čeka nas mučenje protiv Lokomotive,vjerojatni kiks protiv Gorice,i 4 derbija gdje ćemo ići na X.
  • striko
    1.1k
    Stignem tek na zadnjih 30 minuta i ništa nego užas na kvadrat. Ne sjećam se kada sam zadnji put gledao utakmicu bez stresa.
  • xyz
    840
    Nažalost, svi sve vide samo oni koji to trebaju vidjeti ne vide. Da nema Oršića, mi ne bi imali dvije pobjede na proljeće. A najgore je što se ni šansa više ne može stvoriti. Osijek ništa, Hajduk ništa, Slaven ništa...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ne znam...potjerati klauna, al što onda? fraza o kopiću kao najlošijem treneru u ligi uopće nije daleko od istine, možda je i apsolutna istina. tko pametan će preuzeti momčad u ovakvom stanju 9 kola prije kraja? riskirati svoj ugled na možebitnom gubitku prvenstva sa dinamom u HNL-u.

    nema apsolutno nikakvih pomaka u odnosu na krznara, obrana je sigurnija, ali napadački je dinamo sad totalno jalov. prelijevanje iz šupljeg u prazno.
  • Praskaton
    1.8k
    kvalitetnom treneru ovo preuzet nebi bio problem.Dovoljan broj kvalitetnih i karakternih igraca da se izvuče prvenstvo.
    Moze li uprava naći takvoga,sumnjam s obzirom na njihova zadnja dva izbora
  • Bosna86
    11.6k
    Dobiti Dragovoljac i moliti se Bogu da kakav krompir uđe u Rijeci, tjedan poslije
  • superhik
    10.3k
    "Bila je to teška utakmica, onakva kakvu smo i očekivali, s puno trke i borbe, ali u konačnici mislim da smo zasluženo osvojili ova tri boda, istaknuo je Dinamov trener Željko Kopić neposredno nakon pobjede protiv Slavena Belupa u Koprivnici s 1:0 čime su plavi ostali na vrhu ljestvice."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.