• Ludovic IX
    5.5k
    I zato menalo i takvi samo na klupu..da barem ne naprave penal u 80- toj
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Katastrofa...
    Kopića treba potjerati prije kraja sezone, ovo ne vodi nigdje...
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ovo je uzasno, treba imati zrno dostojanstva i dqti otkaz jer je zalosno na kakvu igru smo spali u godinu dana. Ovo je mucenje za gledati. A sto je najgore, mislim da smo zapeli sa ovim klaunom za jos dugo.
  • serbus
    3.6k
    Igramo na x, pa ak nam nešto uđe to je najjednostavnija definicija Kopić dinama.

    Plus za diverzante sa bakljama jedino zanimljivo u drugom ht
  • Ludovic IX
    5.5k
    Čeka se tri loša rezultata zaredom a onda će bit kasno
  • Ludovic IX
    5.5k
    Sve se bojim da će bit ko u proljeće 2004-e kad smo u predzadnjem kolu morali dobit Zadar u gostima i onda smo mi odigrali remi i izgubili prvenstvo..sad igramo u Šibeniku predzadnje kolo.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Dinamu je postao problem stvoriti šansu, a kamoli zabiti gol. Ne sjećam se kad je dinamo bio ovoliko jalov. Ako se i osvoji naslov, to neće biti zato što je dinamo dobar, već zato što su ostali jadni. Doduše, njima nije ni zamjeriti s obzirom na lovu kojom raspolažu.
  • serbus
    3.6k
    I krađa vremena vs belupa sa zamjenama ne znam jel bi smijao ili plakao od muke.
  • Nousername
    613
    Kakvo je ovo nepostovanje prema Baturini i Juricu?Zamisli lik te uvede minut prije kraja
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Mene zanima kako izgleda trening, sta se tocno radi, jer gledajuci utakmice reklo bi se jedno veliko nista.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    On protiv slaven belupa radi dvostruku zamjenu u nadoknadi da sačuva rezultat :monkey:

    Nakon najlošijeg trenera u ligi, opet smo dobili najlošijeg trenera u ligi. Dragovoljac trenutno igra efikasniji i produktivniji nogomet od dinama.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Smije se i ovako pobijediti ali nama su takve pobjede puno češće nego čiste ..
  • Str1nger Bell
    701
    Nama protiv Slavena Livakovic štedi vrijeme, a jedina akcija u drugom poluvremenu je da stoperi napucavaju loptu. E moj Kopiću nakon Dinama ti ne gine 2.Hnl.
  • Captain America
    13.9k
    Imam osjećaj da je Zekić zadovoljniji rezultatom od Hajdukovca na klupi :monkey:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    "Nemogu biti zadovoljan, došli smo igrati na nulu, ali nismo uspijeli. Morat ću obavit razgovor s dečkima." Kopić na kraju tekme probably...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.