• Crusades1986
    9.7k
    Prvenstvo je zanimljivo i neizvjesno isključivo zbog dva trenerska analfabeta na klupi Dinama u ovoj sezoni. Zbog ničega drugog.
  • BBB Sibenik
    4k
    Prvenstvo je zanimljivo i neizvjesno isključivo zbog dva trenerska analfabeta na klupi Dinama u ovoj sezoni. Zbog ničega drugogCrusades1986

    Hahaha dobar kom nije daleko od istine, još bi samo nadoda da je ipak liga konkurentnija nego ikad i Dinamu je teze. Al opet imamo dosta kval ekipu od ostalih šta se pokazalo u svim sudarima skoro sa rivalima ove sezone. Možda da je neki drugi trener imali bi bar 10bodova prednosti trenutno. Ovako jbg biće slatko osvojit naslov na kraju na možda punijem Maksimiru nego zadnjih godina.
  • Olmic
    2.7k
    Izjavit da je u ovoj tekmi bilo puno zadovoljstva je neka vrsta mazohizma.. Danas je jedino zadovoljavajuće bilo prvih 15 min kad smo dali 2 gola, od toga jedan poništen(uvjeren sam da je bio čist)... Treba vidjet hoće bit šta od ovih naših napadača jer je to kriminalno kako igraju
  • marcio amoroso
    32.2k
    Čisto zaleđe :monkey:

    gz737eot9fl7mnd0.jpeg
    235trbidjdd5i246.jpeg
  • Crusades1986
    9.7k
    g72t6urfna18rmiq.png


    Ova kamera je u boljem kutu al i dalje nisam pametan.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Neka netko tko zna povuče linije. Za zaleđe naravno :lol:
  • Ali
    1.9k


    Ove slike pokazuju da nije Orsa u zaleđu. Jedino ak podravci kose travu "nahero" onda je.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sluzbeno je bilo 3013 gledatelja, ukupni kapacitet je 3054
  • Neki tip
    19.2k
    Nemoguće je ne složiti se s većinom komentara igre - prilično loše. I da bismo imali veću bodovnu razliku da imamo bolje(g) trenere/a.

    Mada, nije samo do toga.. jedini smo igrali Europu. Da su je igrali i konkurenti, drugacije bi se ljestvica slagala. Također, činjenica je da su se i Hajduk i Osijek fino pojacali i imaju sasvim ozbiljne ekipe..

    I sad dolazimo do poante. U normalnim vremenima i okolnostima, naravno, smetalo bi mi što se mučimo, a svakog navijača na svijetu raduje kad njegov klub razbija sve redom..

    Međutim, da mi ubijamo sve redom, da imamo opet 10, 15 ili 20 bodova prednosti, koga bi bilo briga?

    Koliko sam danas čuo, ovoliko navijača u Koprivnici Dinamo nije imao od - 2005. godine. Ja naravno nisam nikakav autoritet za navijačka pitanja, ali računati znam. 17 punih godina Dinamo nije imao ovakvu podršku na jednom vrlo običnom, "malom" i uglavnom dosadnom gostovanju.

    Misli li itko da bi tako bilo da Dinamo ima 20 bodova prednosti pred drugim?

    Posve je normalno da Dinamovi navijači raspravljaju o lošoj igri, lošem treneru i vrlo upitnom zaleđu. Samo želim reći da Dinamo ima po meni i veće probleme od toga, a otuđenost navijača je svakako pri vrhu popisa.

    Neizvjesnost neće riješiti sve druge probleme u i oko kluba niti itko normalan želi lošeg trenera.

    Ali.. ali većina nas koji volimo Dinamo volimo i nogomet. Jedno bez drugog meni je besmisleno (premda primjera ima). A nogomet bez neizvjesnosti sto (mi) je puta dosadniji od ovog što servira Kopić.

    Da rezimiram - svako zlo za neko dobro. U Koprivnici je grmilo za Dinamo, a više od 1000 navijača veselilo se pobjedi zajedno s igračima. Teško izborene i jednima i drugima sada su možda i važnije i potrebnije, nego rapsodije i golijade..
  • bbb medimurje
    2.9k
    wtxydvtl4lr6hbxb.jpg
    Lijepo za vidjeti
  • Tom vg
    1k
    Super vibra na tribini, prava domaća atmosfera. Tekmu nisam ni gledao :grimace:
  • Slavonac
    383
    citam po portalima, samo tovari vide kod gola ruku orsica....
  • miro
    3.1k
    Prvo gostovanje s klincima i gospođom, moram priznat da se ovak da :cool:
  • rob ljubavi
    772


    Idući zadatak, nadmašit tih 3013 doma na Dragovoljcu i isprašit ih sa 5 komada :)

    Možda se nakon praznog idućeg vikenda ljudi zazele
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.