• Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da je ova pauza najbolje vrijeme za promijeniti trenera. Ali naravno, to se neće dogoditi. Još jedna utakmica bez igre prema naprijed.
  • Stjepan
    479
    Eh kad bi uprava pustila sada za vrijeme reprezentativne pauze, paket ulaznica za 4 preostale domaće utakmice Dragovoljac,Istra,Osijek,Hajduk npr
    Sjever 100kuna
    Zapad 150kuna
    Mislim da bi podigli dosta gledanost na tim utakmicama.
    Uz još neki dodatni poziv Boysa npr. SVI NA SVE!
    Imam osjećaj da bi imali po 5k protiv Dragovoljca i Istre a protiv Osijeka 10k a u zadnjem kolu se nadam punom stadionu i naravno našoj proslavi titule!
  • Ali
    1.9k
    Ako je nesto dobro iz koprivnice, a to je da smo dobili Petkovica i to do sada netipicno protiv slabijih ekipa kada se njemu nije dalo obicno.
    Danas je on po mom igrac utakmice. Onaj var nikad objavljen niti ne priznam pa je uz trku i nekoliko oduzimanja lopti na nasoj polovici pokazao da moze uz to sto zna.
  • rob ljubavi
    772
    Istra ako se ne varam pada na Veliki Petak, po treći put mislim u zadnjih 5 godina da naša utakmica pada na taj dan, zadnja dva puta se grupa oglasila da na utakmicu taj dan neće ići, naravno u HNS-u se prave mutavi( ne moraju se ni pravit). Stoga, logična pretpostavka da organiziranog odlaska grupe na tekmu neće biti, a sumnjam da će se pojedinaca i ljudi na zapadu skupiti više nego inače.
  • Majki2111
    2.6k
    Kakve veze to ima s HNS-om??
  • rob ljubavi
    772
    Tko određuje satnicu?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ove polusezone u hnlu smo dobili 3 gola (istra, gorica i osijek)
    Uspjeli smo stabilizirati obranu, kad nam se vrati ivanusec i s ademijem u pravoj formi mislim da nam nebude niko mogao nista
  • Majki2111
    2.6k
    Petak u 18:00? Ne vidim problem. Tak su i ostale tekme igrane u petak.
  • rob ljubavi
    772
    Jesi procitao o kojem se petku radi ili si samo glup?
  • superhik
    10.3k
    molim bez vrijeđanja Majkija institucije
  • NORTE
    9.1k
    Istra ako se ne varam pada na Veliki Petak, po treći put mislim u zadnjih 5 godina da naša utakmica pada na taj danrob ljubavi
    Da dinamo domaću tekmu igra na Veliki Petak to određuje gnk, valjda je to svima već jasno. Produženi vikend za sve u klubu, a kome to smeta njih nije briga i točka. Tradicija se nastavlja. Majki je u pravu, to nema veze ni s Hns-om ni s Arenasport.
  • The Undertaker
    4k
    Koji bi dan bio dobar? Inače, sve utakmice tog kola se igraju u petak.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Prvo poluvrijeme je bilo ok, lijepe kombinacije, dečki su se trudili, fini gol, prvi nepriznati je bio graničan, kut koji su pokazali je katastrofa.

    S druge strane nikako, ali baš nikako mi se nije sviđalo mjesečarenje kroz drugo poluvrijeme. Kao da su samo pustili da vrijeme prođe i da se tekma završi sama od sebe. Imali smo sreće što Slaven nije baš znao ugroziti nam vrata, jer neki drugi protivnik na neki drugi dan bi definitivno zabio neki glupi gol i onda bi bila frka panika.
  • rob ljubavi
    772
    Ma frajer ocigledno trolla pa ga moram malo.

    Taj petak igramo doma mi i tovari, u subotu su preostala 3 para.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Otkud vam to da HNS i vlasnik TV prava nemaju nikakve veze s određivanjem termina nego da klubovi sami određuju? Da je stvarno tako imali bi kaos. U petak igramo vjerojatno zato jer se u srijedu igra u Splitu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.