• Infinity
    15.3k
    Imam dobar osjecaj. Mislim da bi mogao biti rat na terenu i show na tribinama. Sretno svima koji su tamo, i igracima i navijacima. Oni koji nemaju tu srecu da su u Sevilli, bez brige, ovo nam je tek prvo gostovanje u Sevilli ove sezone :cool:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Imam dobar osjecaj. Mislim da bi mogao biti rat na terenu i show na tribinama. Sretno svima koji su tamo, i igracima i navijacima. Oni koji nemaju tu srecu da su u Sevilli, bez brige, ovo nam je tek prvo gostovanje u Sevilli ove sezone :cool:Infinity

    I like how you think. :grin:
  • superhik
    10.4k
    Sevilla je uspjela zadržati clean sheet u 7 od 8 zadnjih domaćih utakmica UEL-a
  • Nousername
    615
    Napokon je i taj dan doso.Samo cvrsto udri ne boj se pa sta bude.Najgore sta se moze dogodit je da stanemo cijelu tekmu iza centra i igramo ko picke
  • Logistika
    1.1k
    Samo bez bunkera onog kao u derbiju
  • deda
    28.1k
    Ono nije bio bunker već loša igra
  • Praskaton
    1.8k
    Rakiticu vrijeme je.
    Bit ce to dobro danas uvjeren sam,samo da se ne potrosimo previse za lokose haha
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ono ne izgleda toliko jako što najavljuju da će izać za Sevillu, Jesus Navas ostario, više nije dovoljno brz i hitar. Munir propalica Barcina, Jordana im nema on im je jedan od tri glavna vezna ako se ne varam uz Fernanda i Rakitića. Dobra stvar im jesu/nisu Diogo Carlos i Kounde kojeg vidim da ne najavljuju u prvoj postavi(zna netko zašto?).
    Fernando da je valjao išta, ne bi napustio City. Rakitić opao kvalitetom, Acuna pristojan bek, Bono je ime našeg svećenika u župi :grimace: :grimace:

    Sad će se javit netko i reć, Sevilla je druga u Španjolskoj ligi, da jest, ali ta liga je kvalitetom jako opala, nije Sevilla nešto posebno i klasa tolika. Barcelona nije ništa od odlaska Messia, Real je li- la. Villareal igra sa Juventusom i jako male su mu šanse, Atletico u očajnoj formi cijelu sezonu(sinoć od zadnje Levantea izgubili kod kuće), može se desit da u četvrtfinalu LP nema uopće nijedna ekipa iz Španjolske lige. Više ti španjolci nisu strah i trepet, jednostavno su pali.

    Nadam se dobroj igri naše ekipe i pozitivnom ishodu, pa makar X bio.

    Predikcije, postava: Livi- Rile Šutalo Teophile Perić/Franjić Bočkaj Ademi Gojak/Mišić Ivanušec,Orša i Petko) rezultat teških 0-0, pobjedu na tribinama i 1-0 pobjedu u uzvratu i prolaz dalje.
  • Nousername
    615
    peric i misic ne igraju
  • Navijač Dinama
    7.4k
    onda Gojak i Franjić kako sam stavio ovaj slash. To je najjače što imamo.
  • serbus
    3.6k

    Nema većeg pojačanja nego Mišić na klupi
  • Mali Zeus
    9.8k
    Uznemirujuće snimke kruže na kojima je jedan od Boysa pokazao stražnjicu. :gasp: :gasp:
  • deda
    28.1k
    :scream:
  • Mali Zeus
    9.8k
    I mene šokiralo, dobro da sam sjedio kad sam vidio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.