• Praskaton
    1.8k
    Sigali i Soudani bi imali mjesto u rosteru definitivno ostalo 0 bodova.
    Bas je lijepo vidit koliko smo narasli,nadam se da nam ovo nije vrhunac i da idemo s godinama samo na bolje
  • Mali Zeus
    9.8k
    Od ove ekipe iz 2016. ne vidim ni jednog igraca koji bi mogao igrati u danasnjem Dinamu.Nousername

    Pa Liva bi mogao. :grin:
    I Soudani naravno.
  • Nousername
    615
    Sigali mozda umjesto Franje a Soudaniu svaka cast ali Petko je ipak klasa vise
  • deda
    28.1k
    Ja mislim da bi napad Orša- Soudani bio opakiji
  • maddaddam
    2.9k
    Sigali je osrednji branič za HNL prilike. Nikad mi nije legao.
    A o Soudaniju samo u superlativima.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Od ove ekipe bi uzeo samo dresove
  • Nousername
    615
    Meni su Petko-Orsa najjbolja kombinacija.Kakvih je samo i u europi Petko imao asistencija za Orsica.Jedan je brz ,odlican dribler, odlican suter, a drugi visok snazan vrhunski tehnicar i zna asistirat.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ćorić, Machado, Pavičić.marcio amoroso

    Jedan od lošijih veznih redova ikad koji sam gledao.
  • Nousername
    615
    Tada je Dinamo rasprodo sve sta je valjalo(Pjaca,Rog)+Ademi dobio suspenziju.Ni za jednog od njih se nije dovela niti se pokusala dovesti zamjena
  • Zagi
    5.2k
    "Iz unutarnjih rezervi" ...
  • Fanboy
    2.2k
    A dobro, nije da je Dinamo tada bio slab, nego je to još era pred Bjelicu i još su se prodali neki važni igrači kao i obično...Do dolaska Bjelice rezultat u Europi je bio sporedan i realno mi ni ne znamo našu "pravu" snagu sa svim prethodnim generacijama. Usudim se reći da nisu dale ni 30% od onog što se moglo...
    Ta generacija je imala Benkovića koji da je ostao zdrav bi bio vrhunski stoper svjetske klase, i ovako je samo na posudbi u Celticu bio najbolji stoper lige. Dečko je baš bio klasa...
    Schifo je bio član reprezentacije od 2009-2016, bio na zadnja dva eura naše ponajbolje ako ne i najbolje generacije ikad.
    Soudani i Sigali su bili vrhunski strani igrači...
    Antolić naravno nije klasa kakve smo imali u Rogu, Majeru ili Olmu, no jedan period je on bio od tamo 2014-2017 dobar igrač. Ne nositelj kluba za Ligu Prvaka, ali zar je Mišić u odnosu na Antolića takva klasa ??
    Netko je trebao momčadi udariti pobjednički gard, to se napravilo 2018 i od tada se nižu rezultati. Do tad smo bili doslovno u Europi kanta uz tu i tamo koju iznimku. Sad smo klub koji kod drugih izaziva poštovanje....
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da bi u ovom DInamu i onaj Junior s vrhunca imao mjesta.
  • Carrasco
    4.1k
    Kako smo bili loši tad... jedva izborili Ligu prvaka preko Salzburga...
  • Ali
    1.9k

    Bravo,
    bas sam htio reci, ljudi kaj sad tu pljuvanje (ok nije oljuvanje eg ono slabi, papci, kante...)
    Pa ljudi u svemu postoji sazrijevanje, prodaja Pjace i Roga nam je dala neku financijsku stabilnost kao podlogu za ovo zadnjih 2-3 godine...
    Pa ljudi moji mi smo u zadnjih 18 godina u pravilu stalni sudionici nekog EU natjecanja , pa to nemaju ni 10x bogatije ekipe u ligama petica (npr.Arsenal...)
    Ok nismo osvojili ali idemo korak po korak...

    Ak nis drugo naucili smo da prije prodaje 2-3 kljucna uhodamo koliko toliko adekvatne zamjene, ok, nekada pogkdis sa klincima (Majer i Ivanusec...) sa nekima za sada jos ne, ali strpljivo i pozitiva.

    Pa kaj bi kmecavci sa juga dali da imaju ovakve fotke sa bitnih i jakih EU utakmica ! Oni imaju samo crno bije fotke za usporedbu sa danasnjom ekipom :)
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ne budite smiješni i naivni. Dinamo je do dolaska Zorana na mjesto trenera bio export import firma, a ne nogometna momčad. Tek sa njegovim dolaskom se malo krenuo ganjati rezultat, a dolaskom Bjelice je to sve eksplodiralo i bilo potvrđeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.