• Nolifer
    6.7k
    Nebum ništa prognoziral... Sretno plavi i nema predaje! :strong:
  • Stiblar
    7
    Paulo Fonseca je bez ugovora mogo bi on :wink:
  • Krizy
    36.7k
    "Dinamo je ekipa koju poznajem jako dobro. Ondje još uvijek igraju igrači protiv kojih sam igrao. Izuzetno su agresivni, dominiraju u hrvatskom prvenstvu, žele pobijediti u svakom susretu, te su navikli igrati ovakve utakmice jer svake godine nastupaju u Europi", rekao je Papu Gómez.

    "Ovo je opasna utakmica jer znamo da su na svom terenu moćni. Zato doma moramo odigrati dobro pa otputovati u Zagreb s prednošću", poručio je Papu.

    Zna Papu, 4:0 :strong:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Kada sam prije nekih 5 godina slušao i čitao ovakve izjave kao ovu od Papua znao sam da lažu i da moraju reći da smo kao dobri, a da znaju da smo tarabe.
    Sad zaista mislim da svaka momčad ima respekt prema ovom Dinamu. Jasno je da se ne tresu, ali je još jasnije da znaju da možemo nauditi svakome i svugdje.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ekipa, negativan antigenski vrijedi 24h u Španjolskoj.
  • Krizy
    36.7k
    0-1
    Bočkaj iz slobodnjaka u 86. :strong:
  • superhik
    10.4k
    Gostujući sektor stadiona bit će otvoren od 19 sati, ulazi broj 10 i 11.

    Prema trenutno važećim striktnim epidemiološkim mjerama u Sevilli na stadionu na dan utakmice nema ugostiteljske ponude u svim sektorima, i za domaće i gostujuće navijače. Navijači GNK Dinamo u gostujućem sektoru moći će kupiti samo vodu.

    Obavezno je nošenje medicinskih maski unutar stadiona za sve posjetitelje i navijače zbog sprječavanja širenja virusa Covid-19.

    Navijačima neće biti dozvoljen unos transparenata većih od 3x2 metra, kao niti megafona, bubnjeva i sličnih navijačkih rekvizita. Unošenje i korištenje pirotehnike unutar stadiona je zabranjeno i kažnjivo.
  • superhik
    10.4k
    Navodno da se smije i navijati na stadionu, ali možda ne baš glasno :meh:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Navodno da se smije i navijati na stadionu, ali možda ne baš glasno :meh:superhik

    Njihovi neka šute, naši nek navijaju i mirna Bosna
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    kao niti megafona, bubnjeva i sličnih navijačkih rekvizita.superhik

    Baš loše.. jel ima netko da će možda pokušati sa starijom potvrdom ući na tekmu?
  • AndrijaZG
    13
    Sutra samo pametno, bez srljanja i pokušati ne izgubiti jer sam uvjeren da ih na Maksimiru sigurno pobjeđujemo
  • Nousername
    615
    Sta kazu kao razlog zabrane unošenja bubnjeva i megafona.Oce uplasit ptice?
  • ‘nuladva’
    116
    Pozdrav svima, jel ima neko jos mozda mjesto iz Malage oko 12
  • Navijač Dinama
    7.4k
    općenito u Španiji na dobar dio se stadiona ne može unjeti.

    Obavezno je nošenje medicinskih maski unutarsuperhik

    Unošenje i korištenje pirotehnike unutar stadiona je zabranjeno i kažnjivo.superhik

    :grin:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Pametno i mirno odigrati, ne srljati, ne predefenzivno, ali opet ne i srljati naprijed i igrati neku otvorenu tekmu. Samo opušteno u smislu da je win win situacija, ako izgubimo ne bi bilo čudno, ali ako ostvarimo dobar rezultat pred uzvrat divota. Nekakvih 0:0 ili čak 0:1 bi bilo idealno. Zapravo, to bi bilo ok, a sve bolje od toga idealno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.