• deda
    26.3k
    Ništa ja od njega ne očekujem. Digao je neke stvari, nedovoljno za prvu momčad. Brekalo i Vlašić su puno bliži. Mislim da on vrhunski igrač neće biti.
  • Eduardo
    16.8k
    Vrhunski za najveće klubove možda ne, ali svakako za klubove koji se bore za Europu može biti bitan igrač.
  • 000
    941
    Jos uvijek mi previse "igra za raju i zanemaruje taktiku" za vece dosege.
    Recimo da bi mozda isplivao u rukama nekog Keka naoruzanog batinom i strpljenjem.
    Iz aviona se vidi da drukcije miluje loptu.
  • deda
    26.3k
    Vjerojatno nisam objektivan jer mi je od prvog dana antipatičan. Ali da postavim stvari na drugi način. Jel bi ga voljeli ovaj čas vidjet u dresu plavih? Jel on može doprinijeti nama? Mislim da ne, prije svega ga ne bih volio vidjeti u ovakvoj ratničkoj momčadi. On već godinama igra za momčadi s dna, i tamo nije bio nikakav car.
  • 000
    941
    Kod Bjelice se nebi naigrao, kao ni Coric, a za Majera cemo tek vidjeti nadam se.
    Sto se drugog dijela tice, nisam siguran da zasluzuje temu na forumu, a kamo li mjesto u Dinamu.
  • Eduardo
    16.8k
    KEK O MODRIĆU

    Koga biste radije imali u momčadi: Messija ili Ronalda?

    Modrića. Nikad nisam bio preveliki fan megazvijezda. U mlađim danima sam najviše volio Franca Baresija, a danas najviše volim vezne igrače jer su oni srce ekipe. Kad god sam imao dobar par veznih igrača, poput Bradarića i Mišića, rezultat je bio pravi. Uvijek sam više razmišljao o vezi nego o napadu. Iako, Messi i Ronaldo su danas najvažniji ljudi u nogometu. To valjda ne moram naglašavati.

    Tko je za vas najbolji igrač na svijetu?

    Ne razumijem one kojima Luka Modrić ove godine nije najbolji na svijetu. Kad zbrojiš jedan i jedan samo Luka iskače. Ne samo zbog rezultata nego i zbog onoga što nogomet danas jest. Meni je jako važno kako se igrač ponaša na terenu. Suprostaviti se protivnicima na način na koji je on to napravio na Svjetskom prvenstvu i kako je igrao za mene je nevjerojatan. Tako mi je dobro leglo da su Messi i Ronaldo, koji su apsolutni vrh, ovaj put u drugom planu.
  • Eduardo
    16.8k
    el bi ga voljeli ovaj čas vidjet u dresu plavih?deda

    Jesam zgriješio ako kažem DA? Smatram da bi bio iskoristiv, posebno protiv zatvorenijih ekipa. Ne sumnjam da bi ga Bjelica upgradeao i znao izvući najbolje od njega. Mišljenja sam da može doprinijeti, posebno u kreaciji.
  • deda
    26.3k
    Što bi zgrešio :lol:
  • Eduardo
    16.8k
    Dobio veće priznanje od zlatne lopte :smile:
  • 000
    941
    Da nije ove Franck salice, mislio bih da slavi legalizaciju korova u Kanadi..
  • Eduardo
    16.8k
    Napokon debitirao i Ante. U domaćem porazu od SPALa igrao od 71'.
  • deda
    26.3k
    Ljudi moji, 16 utakmica za Dinamo, 8 golova, 0,5 po tekmi. U HNL-u 431 minuta u 8 tekmi, 5 golova, zabija svakih 86 minuta.

    Pa Mario brate mili što si ti radio do svoje 32 godine, gdje si bio svo to vrijeme?:gasp:
  • 000
    941
    Napoli 3:0 Udinese

    Pobjedu gostiju potvrdio je hrvatski nogometaš Marko Rog koji je zabio pogodak u 85. minuti udarcem sa 14-15 metara i to svega minutu nakon što je ušao u igru. Bio je to njegov prvi pogodak ove sezone, te ukupno drugi u 58 nastupa u dresu Napolija.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.