• 000
    941
    Ako mu uskoro ne ponude/produze ugovor, na zimu vec moze pregovarati sa drugim klubovima.
    Volio bih da ostane jos sezonu, dvije.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Jučer mi se prijatelj ženio pa sam samo prvo poluvrijeme slušao na radiju. Golove sam tek jutros pogledao. Premoćan gol Budimira. Svaka mu čast.
  • 000
    941
    Premoćan gol Budimira. Svaka mu čast.marcio amoroso



    Plus Denijeva doktorska asistencija. Poslastica.
  • deda
    26.3k
    Da. To je razlika između njega i Menala koji potpuno istu situaciju u Kranjči zapuca golmanu u noge, umjesto da ga cimne i prođe, a 5 puta je brži od Maria.
  • Eduardo
    16.9k
    Kramina dva gola sinoć u Ligi Prvaka u remiju 3:3 protiv Lyona.

    https://streamja.com/4MWO

    https://streamja.com/0957
  • deda
    26.3k
    Borna izgleda ozbiljnije ozlijeđen. Neće ga biti do proljeća.
  • Eduardo
    16.9k
    Moram priznati da me malo hvata bojazan za razvoj njegove karijere, isto kao i za Benkovića. Konstantno vuku neke ozljede, ozljedice, propuštaju hrpu treninga i utakmica. Šteta.
  • Eduardo
    16.9k
    Iako je priča manje-više znana, pitali smo ga zašto je tako rano napustio Dinamo.

    - Kad me sad to pitate i kad pogledam unatrag, jednostavno mogu zaključiti da je to tako jednostavno moralo biti! Nećemo se sad praviti kao da ništa nije bilo, kao da to nije postojalo, ali u Dinamu je bila ta situacija sa Zdravkom Mamićem... S druge strane, ja sam želio izazov i odlazak u inozemstvo. Htio sam se razvijati u jednoj od liga Petice, u top ligi. Htio sam igrati s vrhunskim igračima u vrhunskim uvjetima. S treće strane, na neki način sam bio i primoran otići iz Dinama. Znam koje je sad vaše sljedeće pitanje, ali ne bih to elaborirao naširoko. Naravno, da sam ja htio ostati, mogao se pronaći modus da ostanem. Ali skupa sa svojom obitelji odlučio sam otići u Njemačku. Sad nakon malo više od dvije godine vidim da je to bila dobra odluka.

    Nego, zašto ste odlazeći iz Dinama izabrali baš Wolfsburg?

    - Na koncu, tako se poklopilo. Ali opet ne skroz slučajno. Jer bilo je mnogo pozitivnih priča Wolfsburga i hrvatskih nogometaša. Perišić, Mandžukić, Olić... Sve su to bile uspješne nogometne priče. Tako da sam, vidjevši ponudu Wolfsburga, počeo razmišljati na način da je upravo to klub u kojem bih mogao napraviti lijepu karijeru. Pa onda tu su igrali Kevin De Bruyne, Julian Draxler, ti sjajni nogometaši su upravo kroz Wolfsburg radili vrhunske karijere. Odvagnuo sam i odlučio da je to najbolji korak za mene.

    Znači, niste razmišljali o nekom klubu jačeg imena?

    - Ne, znao sam da za mene kao 18-godišnjaka nisu Arsenal, Milan, Inter, Bayern ili takvi neki klubovi velikog imena. Imao sam ponuda raznih velikih klubova, zaista su gotovo svi europski velikani bili u igri, s mnogima smo pregovarali... Međutim, bio sam skroz na zemlji, znao sam da je nerealno očekivati da tako mlad igram u takvim klubovima. Evo vam primjer. Moj kolega iz U-21 reprezentacije Alen Halilović je vrhunski igrač. Ima neviđen potencijal. Siguran sam da će ga manifestirati i napraviti pravu karijeru. Ali s 18 godina otići u Barcelonu i misliti da će igrati na poziciji na kojoj igra Messi je, da se nitko ne uvrijedi, ipak malo suludo. Zato sam ja odlučio krenuti polako, nazovimo to tako, zaobilaznim putem. Nije, naravno, sve uvijek bilo lako, ali držim da sam sad na pravom putu. Već godinu i pol igram standardno, to je najbitnije. Razvijam se... to je najbitnije.

    Ostatak OVDJE
  • Eduardo
    16.9k
    OVO moramo arhivirati, iako nažalost nije najbolja snimka pa ako netko ima bolje ili u GIF neka postavi.
  • LovroZG
    1.3k
    Snimka iza gola
    Bilo bi smiješno da se lopta mrvu drukčije odbila i završila u golu :rofl:
  • deda
    26.3k
    Legendarno
  • weasley
    27
    Brekalo jučer strijelac, u videu od 3:40

    https://goals2.matchat.online/embed/0WtXseoJMW
  • 000
    941
    "Čestitao sam momcima nakon pobjede nad Spartakom. Čujem se i s ljudima iz kluba. Pa, kako bih mogao izgubiti vezu s obitelji?! Dinamo je moja obitelj, a s obitelji se nikad ne smije izgubiti veza, obitelj je za cijeli život! Od ozljede sam se oporavljao u Zagrebu. Kad sam god slobodan, uvijek dođem, to je moj dom. Bio sam i na utakmici s Fenerbahčeom."
  • deda
    26.3k
    Slab sam na njega ne mogu si pomoći, volio bih ga opet vidjeti u plavom dresu.
  • Infinity
    14.9k
    Bio je previse dobar da bi rekao 'ne treba nam, jer se ne uklapa u Bjelicin Dinamo'. Mislim da bi se takav igrac svugdje uklopio, a u ovom Dinamu bi mogao jos vise doci do izrazaja, jer ne bi morao vuci sam, imao bi s kime igrati. Nije da je Dinamo prije ovisio samo i iskljucivo o njemu, al cesto jeste. Kada bi Izet otisao prvo bih okrenuo njegov broj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.