• Eduardo
    17.2k
    JBT tek sad shvaćam da je Lovren izgubio sva moguća finala :cry:

    FINALE EL vs Seville

    FINALE UCL vs Real Madrida

    FINALE SP vs Francuske
  • Infinity
    15.2k
    Sad navijam da Liverpool bude treci i udje u finale EL s Dinamom :rofl:
  • Eduardo
    17.2k
    Klopp bi ga posjeo na klupu :sweat:

    Nedavno je jedan navijač napisao da čeka Lovrenov povratak jer van Dijk uz Matipa izgleda kao Lovren bez van Dijka :sweat:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Piše danas u SN da Fiorentina nema namjeru otkupiti ugovor od Juventusa, a Juve nije previše zainteresiran da ga vrati. To znači da bi Pjaca na ljeto mogao biti igrač bez kluba. Najbolje bi mu bilo da se vrati u Dinamo i oživi karijeru.
  • weasley
    27
    to bi bio ekstra potez, i igrača i kluba

    nije pravi od one ozljede i Dinamo bi stvarno mogao biti put prema povratku
  • Eduardo
    17.2k
    Srce me boli koliko je pao nakon ozljede, strašno :broken:
  • weasley
    27
    ko papiga sam dosadan i ponavljam se, ali navijač sam Juvea i ne mogu prežalit tu ozljedu jer je taman počeo dobivati veću minutažu i Allegri je bio spreman čak staviti ga u prvi sastav, rotirati ga s Cuadradom, i onda je sve otišlo u krivom smjeru
  • dinamo vitez
    214
    Ima ugovor do 2021., ne vidim kako ga Dinamo može dovesti osim na posudbu. Nekako ne vjerujem u takav rasplet. Mada bi i on i Rog, pa i Jedvaj dobro došli.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    možda bi i bilo još i moguće dovesti Pjacu, ali za Roga i Jedvaja nekak ne vjerujem niti da su zainteresirani niti da bi ih klubovi pustili
  • Mr Anderson
    5.3k
    Koliko sam ja shvatio mogući je i raskid ugovora ako ga nitko ne kupi ili uzme na posudbu uz naknadu. Fiorentina je navodno platila 2 milje € jednogodišnju posudbu.
  • dinamo vitez
    214
    Ja mislim da će oni ipak tražiti kakvu-takvu odštetu. Još je to mlad igrač da bi ga se tek tako rješavali. Pa i Henriquez je recimo plaćen milijun i pol eura iako je bio višestruko jeftiniji igrač. I to prvo posudba, pa onda otkup.

    Mislim da će Pjaca istim stopama, ali u neki drugi, još slabiji klub of Fiorentine.
  • Eduardo
    17.2k
    Mislim da nijje realno očekivati niti jednog od trojice spomenutih da dođu kod nas, u bilo kojoj varijanti. Ako bi ih slali na posudbe vjerujem da bi im tražili kvalitetnije i kompetitivnije lige od HNL-a.
  • Infinity
    15.2k
    Pjacu na godinu dana posudbe uz pet milja za otkup. To bi po meni bio dobar potez. Ako nam bude vrijedio te pare onda ga platiti i vratiti na duzi period, a ako ne bude onda nemamo za cime zaliti.
  • weasley
    27
    novi Dinamov reprezentativac, asistent za pobjedu, lijepo se predstavio :strong:

    PXL_151118_22704705.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Je, dobar dojam je sinoć ostavio. Kako je majstorski zavaljao Ceballosa kod trećeg gola :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.