• Eduardo
    17k
    Nisam znao da je bio ozlijedjen i to je propustio 9 utakmica. Problemi s koljenom. Vratio se tek prije desetak dana.
  • Eduardo
    17k
    Tko ovo nije gledao nek obavezno pogleda. Kakav je to biser :lol:

  • BluePhone67
    3.1k
    Odlican iskorak za buducnost i po mjeri klub za mladog Benkovica da jos stasa za vece klubove u ligi petice.. Ako ga zaobidju ozljede moze se od njega svasta ocekivat.
  • 000
    941
    brozovic-celebrates-his-crocodile-move-on-instagram-by-becoming-a-crocodile.jpg

    Najjaci je bio kada je poslije utakmice protiv Juventusa jurio na aerodrom da stigne u Goricu na ranije dogovorenu partiju pikada sa ekipom :rofl:
  • Eduardo
    17k
    Teški propuh u glavi, ali jeben igrač :smile: šteta što su ga zacimentirali na poziciju zadnjeg veznog s obzirom na njegov ofenzivni potencijal i sposobnost dolaska u završnicu akcije. Mislim, radi on to i sad, ali ne u mjeri u kojoj bi mogao da je malo više ofenzivne slobode.

    Trenutno vrijedi 40M€ :smirk:
  • Eduardo
    17k
    Tin zabio sinoć za pobjedu od 1:0 protiv Zuricha. To mu je drugi gol u zadnjih tjedan dana. Zabio je i u kupu za 2:0 protiv Borrussie Monchengladbach.
  • 000
    941
    Tim golom i dobrom igrom izabran je u tim kola EL.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Soudani ipak morao na operaciju križnih ligamenata. Sezona gotova za njega. Stvarno nema sreće otkad je u Engleskoj.
  • 000
    941
    Ajde, bar je ostvario san i zaigrao po engleskim pašnjacima.
    Sad će opet u Zg na neko vrijeme. i onako koristi svaku priliku da navrati.
  • Eduardo
    17k
    Žao mi je što ovo čujem. Nadam se da će se dobro oporaviti i da ozljeda neće ostaviti prevelik trag na njegove igre.

    Nottingham mu gura dobro ove sezone pa možda povratak dočeka u Premier ligi.
  • deda
    27.2k
    Žao mi je Hillala jer on i Ademi su legende kluba u posljednjem desetljeću, ali kao da mu je sudbina rekla "trebao si ostati u Zagrebu".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.