• Kwedi
    3.8k
    S obzirom kako je na ovom topicu, više manje u pozitivnom tonu pisano o Modriću, evo pitanja koje može biti na neki način i lakmus-papir onoga kako vidimo Dinamo:

    - da li je Luka Modrić pozitivan lik ako je nepravomoćnom presudom dokazano kako je on za sebe zadržao 15 milijuna kuna novca koji je trebao biti na računu Dinama?

    U nekom moralnom i poštenom svijetu, da je Luka utjelovljenje Messija, Ronaldinha, Prosinečkog, Ibrahimovića i Zidanea - sa svim njihovim uspjesima, trofejima i ne znam kaj sve ne - on je i dalje isključivo:

    LOPOV KOJI JE UKRAO OD DINAMA
  • LovroZG
    1.3k
    Odličan igrač, loša osoba. Nije to neka filozofija...
  • 000
    941
    Tesko mi je biti objektivan kod Lukice, obzirom da ga bas simpatisem kao igraca.

    No, definitivno, sve otudjeno od Dinama mora biti vraceno sa kamatama, neovisno o imenu i prezimenu.
  • BluePhone67
    3.3k
    No, definitivno, sve otudjeno od Dinama mora biti vraceno sa kamatama, neovisno o imenu i prezimenu.Cavalera

    :up:
    Dinamo iznad svih.
  • deda
    28k
    Svi smo podvojeni u tim prosudama Lukine profesionalne i osobne prirode. On još uvijek može reći istinu i javno se ispričati svim navijačima Dinama. U tom trenutku možda i nije imao izbora, ali što dalje, to ga više ima. Vidjet ćemo što će napraviti sa vremenom ispred sebe.
  • BluePhone67
    3.3k

    Sva sreca da Veldin Karic nije nikad postao vrhunski igrac jer bi u njemu sigurno vidjeli nesto muzevno i seksi. :monkey:
  • xavier
    11.1k
    Ja sam rekao da još mogu shvatiti ono što je on u startu napravio. Oko tebe se odjednom zavrte milijunski iznosi, a svi profesionalni nogometaši koje znam ne gledaju na stvari oko toga kao većina nas. Ideš u Tottenham, Premiership, London, milijunska plaća...samo trebaš još potpisati taj naknadni aneks što je formalnost i nemaš više obveze iz građanskog ugovora prema Mamiću. Ne stigne ni razmišljati o tome, a Mamić je ionako cijelo to vrijeme bio osoba koja je imala otvorene ruke oko njegove karijere.

    Međutim, prošlo je dosta vremena, stvari su se slegle i imao je itekako vremena za razmisliti što je napravio te doći do zaključka da to baš i nije najispravnije. Uskok ga je ulovio na prepad i onda je u strahu ispričao što se dogodilo...no do suđenja je već bitno "korigirao" svoju priču i odjednom je sve "zaboravio".

    O igračkom dijelu nemamo što pričati, tu je sve jasno, ali jasno je na žalost i na ovom planu. Imao je priliku napraviti ispravnu stvar, ali nije to napravio.
  • LovroZG
    1.3k
    Slažem se sa Xavierom, iako je važno napomenuti da je on već igrao za Spurse kad je Mamić složio taj aneks ugovora: “Modrić je u iskazu USKOK-u tada rekao:

    - Nakon što sam ja već igrao za Tottenham, sačinjen je aneks ugovora o profesionalnom igranju između mene i NK Dinama temeljem kojega meni pripada 50 posto transfera. Zdravko Mamić tada mi je objasnio da je nužno da potpišem taj aneks.

    Na suđenju se pak rekao da se ne može sjetiti kad je napravljen aneks ugovora. ”

    Dakle, u svakom je slučaju svjesno potpiso aneks sebi i Mamiću u korist, a na štetu Dinama u trenutku kad mu Mamić više nije mogo ništa.
  • dinamo vitez
    214
    Sammke potpisao za Recife u drugoj brazilskoj.
  • Eduardo
    17.6k
    - Iznimno sam sretan što mi se otvorila opcija za još jednom prilikom u karijeri. Želim se zahvaliti ljudima iz GNK Dinamo što su mi izašli u susret kako bi nastavio karijeru u Persepolisu. Proveo sam iznimnih sedam mjeseci u Maksimiru, ostvario sve klupske ciljeve i svojim bivšim suigračima želim sve najbolje u nastavku njihovog europskog puta – rekao je Budimir po potisu ugovora za Persepolis.
  • deda
    28k
    SLUŽBENA VIJEST
    SPORAZUMNI RASKID UGOVORA
    GNK Dinamo i Alexandru Matel sporazumno su raskinuli suradnju i 29-godišnji obrambeni igrač više nije igrač zagrebačkog kluba.

    Matel je u Dinamu bio od siječnja 2015. godine, a mi mu od srca želimo puno sreće u nastavku karijere!
  • Eduardo
    17.6k
    Posudba bez mogućnosti otkupa ugovora.

    mEbsipl.jpg
  • Eduardo
    17.6k
    Evo onako kako ste tražili tj jedan zajednički topic za sve bivše igrače i trenere. Sve do sada napisano u pojedinačnim temama prebačeno je ovdje i spojeno u jednu temu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.