• Eduardo
    16.8k
    Ja opet mislim da mu se ne bi bio problem prilagoditi ovoj momčadi. Ova ekipa je za razliku od prethodnih balansirana, ima glavu i rep i on bi tu dobro funkcionirao.

    Nedavno je bio na HNTVu pa evo nekih zanimljivosti iz razgovora...

    Kaže da je imao puno ponuda, boljih nego što je Dinamo nudio, ali je dao riječ Dinamu i to je to. Ljudi su mu govorili da pričeka, ali on je rekao 'nema čekaj ništa, pričam sa Dinamom i idemo u Zagreb'. I sad je imao boljih ponuda, ali je želio ispuniti san i zaigrati u Engleskoj.

    Delač je igrao s njim pa se kod njega raspitao o klubu kao i kod Vahe.

    Kad su se kvalificirali u Ligu Prvaka kaže da je plako kao beba jer mu se ispunio san. Protiv Hajduka kaže moraš dati 1000% od sebe. Najdraži naslov mu je zadnji jer je bilo najviše navijača.

    Jako voli dvije pjesme; Zagrebačkim ulicama i Ja zbog žena nisam pio. Obožava štrukle, može smazati 5-6 bez problema :grin:

    Nakon završetka karijere ostat će raditi u nogometu i vraća se živjeti u Zagreb tj. relacija Zagreb - Alžir. Tu nikad nije imao nikakvih problema i kaže da je Zagreb njegov grad, a Dinamo njegov klub.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Prema insajderskoj informaciji koju imam (ne mora biti istina, ali mislim da je), navodno je Bjelica tražio da se Soudani svakako proda. I Ćorić.
  • xavier
    11k
    Moram priznati da me ovo uopće ne bi iznenadilo.

    Kažem još jednom, svaka čast Soudaniju, ali ne vidim kako bi Bjelica s njim u sastavu složio momčad na način kako on to želi odnosno da svatko odrađuje točno određeni posao, kako u napadu tako i u obrani.
  • deda
    26.3k
    Ma složit ću se s vama, ali uvijek može biti backup.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    jel bi tu stvarno moglo bit nečega ili su to puke priče trenutno? jer bolio bih Čarlija ponovno vidit u Dinamo, ali u drugu ruku radije bi da dovedemo nekog mlađeg perspektivnog stopera
  • deda
    26.3k
    Nisam siguran koliko još dugo Čarli može igrati na ozbiljnoj razini. Ima ugovor do ljeta 2020, ali nekako sumnjam da će ga odraditi do kraja. Pošto trenutno imamo rješenu stopersku poziciju mislim da ništa od toga.
  • Eduardo
    16.8k
    Sad bi se banirao... Kako sam njega zaboravio :groan:
  • 000
    941
    E, a cekam te tri dana za njega :)

    images?q=tbn:ANd9GcQJaE13amh-pOm3prOfh8U1PaGk8g2GsblfdR6JwYbeEZi9racTNw
  • Eduardo
    16.8k
    U podsvijesti sam znao da sam nekog bitnog izostavio :meh:

    Kakav talent za nogomet i noćne izlaske ima ovaj čovjek. Šteta što glava nije na mjestu, mogao je napraviti veću karijeru.
  • 000
    941
    Dok ga je Etto gurao bilo je nesto od njega.
    Poslije samo na refule, u dane kad nije bio previse mamuran.
    Sa druge strane, ipak je dobro unovcio talent.
  • deda
    26.3k
    Najtrofejniji Dinamov igrač svih vremena (12), najviše nastupa u Europi (76), još da je imao racionalan mozak, mogli smo se hvaliti da smo igrali jednog od najvećih svjetskih igrača u svojim redovima. Dobro, i to nebi bilo nešto posebno pošto je najbolji svjetski igrač naš.:smile:
  • 000
    941
    "Naravno da sam jako sretan zbog Dinama. I dalje pratim svaku utakmicu koju mogu i kada imam vremena, gledao sam onu prvu utakmicu protiv Fenerbahčea jer je bila nakon naše utakmice s PAOK-om, ali ovu s Anderlechtom nisam jer smo u isto vrijeme igrali protiv MOL Vidija" javio se iz Londona Mateo Kovačić , pa nastavio:
    "Čim je završila naša utakmice s mađarskim predstavnikom odmah sam pogledao rezultat Dinama. Dečki su stvarno odlični, sjajno su krenuli u ovu sezonu Europske lige, pa vjerujem da će tako nastaviti i napraviti povijesni rezultat."
  • 000
    941
    "Ne mogu vam ni opisati koliko sam sretan zbog mog Dinama. Gledao sam obje utakmice modrih u Europskoj ligi, stvarno su dečki odlično i pametno odigrali ta dva dvoboja i zasluženo nakon dva kola imaju šest osvojenih bodova" poručio nam je Marko Pjaca , pa nastavio:

    "Ništa još nije gotovo, ali sigurno da je Dinamo s ove dvije pobjede napravio veliki korak prema prolasku skupine. Ako ovako nastave, a doista nema razloga da bude drugačije, mogu proći skupinu i razveseliti sve prave navijače Dinama."
  • 000
    941
    "Kakav mi je gušt bio gledati ove dvije europske utakmice modrih. Super igra Dinama, modri imaju odličnu momčad, prava su klapa i to se vidi čak i ovako preko televizije" kratak je bio Marko Rog , koji je dodao:

    "Baš mi je bio gušt gledati utakmicu kada su igrali doma s Fenerbahčeom , atmosfera je bila odlična i moram priznati da su me trnci prolazili na kraju tekme kada su tribine pjevale. Velim, to mi je bio pravi gušt, a Dinamu držim fige da tako nastave, pa igraju i proljeće u Europi.
  • 000
    941
    "Uh, baš sam oduševljen ovim Dinamom , pa gledajući ovu utakmicu nisam se niti živcirao. Dinamo izgleda preozbiljno, pa modri su jednostavno, bez previše stresa i panike dobili Anderlecht. Sve u stilu velike momčadi. Čestitam im svima, od prvog do zadnjeg, Nenad Bjelica stvarno radi odličan posao" javio se iz Varšave Domagoj Antolić , pa nastavio:

    "Dinamo ima pravi gard, odlično stoje na terenu, u svakom trenutku izgledaju kao prava momčad. I dok smo mi prijašnjih godina znali tijekom ovakvih europskih utakmica padati u neke crne rupe, ovoj se momčadi to ne događa. Dinamova je statistika nakon dva kola (37 udaraca prema suparničkim vratima, 25 stvorenih prigoda, šest golova, tri vratnice) doista impresivna, to sve odaje kako su modri spremni za još veći iskorak."

    Tko vas je u ovom momčadi najviše iznenadio?
    "Ma svi su odigrali odlično, kako protiv Fenerbahčea, tako i protiv Anderlechta . Nekako me se najviše dojmio Oršić, sjećam ga se još iz HNL-a, ali sam ga nekako izgubio iz vida kada je otišao u Aziju . Stvarno je pravi igrač, veliko pojačanje. Poslije Anderlechta sam pričao i tu sa svojim suigračima iz Legije , mnoge od njih je sada impresionirao Petković. Nenad Bjelica baš svaki put pogodi s taktičkom postavkom i izborom igrača, svaka mu čast."

    Sada slijede dvije utakmice sa Spartak Trnavom, vi ste protiv njih već igrali ove sezone...
    "Nikoga, ali baš nikoga se u Europi ne smije podcijeniti. Trnava je dobra momčad, znaju se braniti, na neki način igraju 'prljavo'. Puno leže po terenu, valjaju se, zadržavaju vrijeme od prve minute, na sve vas načine pokušavaju izbaciti iz takta. No, Dinamo sigurno može s njima, pa mi smo ih tamo dobili čak s dva igrača manje."

    Je li po bivšem kapetanu Dinama ovo ona povijesna sezona, godina u kojoj stiže europsko proljeće?
    "Uh, volio bih to više od svega. Ali, sada treba stati na loptu, koliko god to bilo teško, mediji ne smiju stvarati pritisak na igrače o tim pričama o europskom proljeću. Dinamo je kvalitetan, Dinamo igra sjajno, pustimo ove igrače neka nastave u takvom stilu, neka nas sve učine ponosnima" završio je Antolić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.