• BluePhone67
    3.1k
    Miljenko Mumlek ekipa, sami sebi u bradu mumljaju i pitaju se zasto su nam boysi digli poruku netko nas sabotira, uvjereni da bi bili prvi, a ljudi od 2012 god niti blizu drugog mjesta.
  • reziser
    6.2k
    dimne bombe su nas vratile u prošlost (tko ih se sjeća)
    još da se spitke vrate :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    Strahonja;

    Za prvi gol;
    "Gavranović je bio ovdje u zaleđu. Kada imate linije u terenu i pomoćni sudac je trebao bolje reagirati, očekujem od sudaca u ovakvim utakmicama kada imaju linije na terenu da ih i koriste", rekao je Strahonja.

    U 57. minuti Dinamo zabija za 3:0. Moro je dodao do Olma koji prosljeđuje do Gavranovića, koji je u tom trenutku bio u zaleđu no loptu nije dirao već je propustio do Ademija, a Dinamov kapetan dodaje do Gavranovića koji zabija za 3:0. Strahonja je istaknuo da je ovdje bilo zaleđe jer je napadač Dinama utjecao na igru i omeo braniča Hajduka koji nije obraćao pozornost na Ademija već na Gavranovića koji je bio u zaleđu.

    "Vidimo obrambenog igrača Hajduka kako ne vidi pomoćnog suca i ne vidi da je Gavranović u zaleđu, to utječe na obrambenog igrača, tu se radi o zaleđu", istaknuo je Strahonja
  • deda
    27.4k
    Poserem se na taj komentar. On je pljuvačka u lice pravilu offsidea. Svaki igrač utječe jer se na njega namješta zaleđe.
  • BluePhone67
    3.1k
    Znaci oba neregularna i zaledje..
  • Eduardo
    17.2k
    Meni više na k idu ova milimetarska zaledja. Jednom tvrde da se u takvim situacijama treba dati prednost napadaču, dok drugi put je zaledje. Pravila za zaledje i ruku treba pod hitno usuglasit, ili je ili nije i treće nema.
  • deda
    27.4k
    Nabijem na kurac i Strahonju i tovare.
  • Jaki
    100
    Onaj 3 gol nije ofsajd i tocka koliko puta sam to vidio i nikad nije suđeno pa covjek nije taknuo loptu a 2 gol su centimetri u pitanju tako da prica gluposti.
  • Eduardo
    17.2k


    Mislim da sam ovu "poštapalicu" već čuo od nekoga ali ne znam od koga :sweat:
  • deda
    27.4k
    Ali ozbiljno, za milog Boga pa što je više offside a što nije?
  • Jaki
    100
    I da pravilo je ako nisi siguran daje se prednost napadacu tako da samo kmecite tovari.
  • BluePhone67
    3.1k
    Nabijem na kurac i Strahonju i tovare.deda

    Ne treba nikog nabijat, nego uzeti uobzir za dalje da je Strahonja mjerodavan i da je njegova zadnja i kada nece ici u njihovu korist da je to amen, kao sto treba milimetarska zaledja zapisivat da je kradja svjetskih razmjera i kada izlazis iz zaledja i propustas loptu da uvijek ima nekog u obrani da si mu skrenuo pozornost i da je zaledje ... Pa da vidimo, sve zapisivat i vodit.

    Jos jednom napominjem ako ima tko ovdje ili da cita i hoce barem prvu momcad gledat tovarskih utakmica i zapisivat svaki krivi pogled i stavljat u zapisnik ima moju paznju i neka se javi u inbox, dobit ce sve resurse sto imamo da mu se pomogne.
  • Eduardo
    17.2k
    Očito uvijek ima dvije strane tj. načina na koji ga ljudi tumače. I jedni i drugi smatraju da su u pravu. Vjerojatno bi isto bilo da je obratno. Kad ti je ovako delikatna situacija pokušavaš je opravdati na svaki mogući način koji ti ide u korist.
  • BluePhone67
    3.1k
    Pred kraj susreta Hajduk je tražio penal nakon što je lopta pogodila u ruku Theophilea Catherinea, no tu je, prema Strahonji, Bebek bio u pravu. - Ovo je polustav obrambenog igrača čija ruka se nalazi u prirodnoj poziciji, udaljenost nije velika i ova ruka nije kažnjiva. Uvjeren je bio i jako dobro postavljen, dobro je prepoznao situaciju. On ima pravo na prirodni položaj ruke, on je napravio rotaciju i pokušao maknuti ruku. Lopta je pogodila ruku i to nas je malo obmanulo, ali tu nema penala - rekao je Strahonja.

    @Eduardo molim te da nadjes ovu situaciju ali par sekundi prije gdje njihovog cetnika u istoj akciji lopta udara u ruku i sudac ne prekida utakmicu vec pusta igru i onda dolazi do ruke Katice. I stavis ovdje na vidjelo, jer o tome ni rijeci a vidim da se i tom raspravlja
  • Eduardo
    17.2k
    @BluePhone67 pokušat ću pa stavim gif, ali ne mogu večeras tek sutra. Vjerojatno ima negdje cijela tekma na YT, pa ako netko stigne prije neka slobodno izvuče detalj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.