• reziser
    6.2k

    naravno da nije legalno!!
    gdje se smiju zaključati izlazna vrata kod nekog događaja? :chin:
    tko god je došao na tu ideju je svjesno kršio zakon :down:
  • deda
    27.4k
    Eto finog temelja za tužbu
  • xavier
    11.1k
    Ja sam prvi napisao da je smiješno držati domaće navijače na tribini, ali nema to veze s ovim što pišete. Nisu vrata nigdje bila zaključana nego jednostavno policija nije puštala ljude van.

    Zakonski propis se odnosi na opasnost od požara ili neke druge nepogode gdje bi se moglo dogoditi da ljudi ne mogu izaći ako ih netko ne otključa. To ovdje nije bio slučaj.

    Da me ne bi krivo shvatili, daleko od toga da ih branim, samo kažem da se za krivi članak lovite.
  • deda
    27.4k
    Onda nemojte dezinformirati. Znači, nisu pustili ljude van. I to je sasvim normalno. Inače ne puštaju goste, a sad nisu domaće pošto su se zadržali na tribinama zbog proslave. To je ok. Za mene.
  • xavier
    11.1k
    Onda nemojte dezinformirati. Znači, nisu pustili ljude van.deda

    Pa i govorili smo to u nedjelju navečer i jučer.

    Ne znam u kojem trenutku je "policija je zadržala ljude na tribini" postalo "tribina je bila zaključana" :smile:
  • deda
    27.4k
    A tako to bude kad se igra gluhog telefona
  • SAS1987
    13.2k
    Policija može zadržati domače navijače na tribuni? Zakonski?
  • BluePhone67
    3.1k
    Inače ne puštaju goste, a sad nisu domaće pošto su se zadržali na tribinama zbog proslave. To je ok. Za mene.deda

    Ne znam sto je tu Ok.. Ako hocu gledat proslavu ostat cu, ako necu i imam privatnih obaveza idem sa stadiona i ne pustaju me iz tko zna kojeg razloga. Sjever je jedina tribina na koju se dolazi iskljucivo placenom kartom ili godisnjom za razliku od istoka i zapada na kojoj ima i besplatnih sponzorskih i donacijskih karata, a uvijek i jedino sjever najebe i kada je kriv i kada nije. Praksa je da goste zadrzavaju jedino u Maksimiru je obrnuto i sva sreca da sjever ima jedan djelic natkrivene tribine pa da su sva ona djeca i roditelji sa placenom kartom skupa su ostalim koji su to zeljeli sakrit se pod njom i tu ako uzmemo u obzir da je bilo cca 2500-3000 ljudi koji su sa pravom mogli biti frustrirani ovim cinom uprave sa dogovorom policije dolazimo do toga, da samo je jedna iskra mogla biti kobna i da se dogode neki neredi i da se dogodi 1. svibanj 2010 i netko bez oka.

    Mozda sve ima svoje skrivene namjere
  • deda
    27.4k
    Gostujuće se ultrase na svim stadionima drži 10 minuta nakon utakmice. Svim. U nedjelju su napravili inverziju pa su zadržali domaće ultrase.
  • deda
    27.4k
    Iskreno ne vjerujem da je klub imao išta s time. Vjerujem da je to bila procjena policije.
  • xavier
    11.1k
    Definitivno nije OK i sramota je, ali redovito se to radi. Samo što se obično zadrži gostujuće navijače, a ne domaće. Ovaj put su odlučili zadržati domaće bojeći se valjda još jednog pokušaja napada na kolonu.

    Jasna mi je logika kojom su se vodili, ali je ovo dosta neobičan presedan. Pa nisu samo Boysi na tribini, bilo je i dosta žena, djece, starijih ljudi. Ne moraju ti dečki uopće biti na sjeveru, mogu idući put biti na istoku. Hoće li onda zadržati cijeli stadion dok kolona ne prođe Lučko?
  • deda
    27.4k
    Ništa nije normalno, to je bit stvari.
  • xavier
    11.1k


    Ma jasno. Ja prvi često optužujem klub za stvari za koje jesu krivi, ali ovo je apsolutno domena policije.
  • Draž
    1.1k
    Na kojim se to stadionima goste drži samo 10 minuta nakon utakmice? :grin:
  • deda
    27.4k
    A bio sam umjeren, bude i 15-20 minuta pa i pola sata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.