• LovroZG
    1.3k
    Drugi gol je vjerojatno zaleđe, nema smisla o tome raspravljat iako je bilo sitno. Zajebo je sudac.

    Al treći gol. Gledam položaje igrača i di gledaju, uopće ne vidim kak Gavran smeta Hajdukovcu. Evo c/p iz pravila:

    A player in an offside position at the moment the ball is played or touched*
    by a team-mate is only penalised on becoming involved in active play by:
    • interfering with an opponent by:
    • preventing an opponent from playing or being able to play the ball by
    clearly obstructing the opponent’s line of vision or
    • challenging an opponent for the ball or
    • clearly attempting to play a ball which is close when this action impacts
    on an opponent or
    • making an obvious action which clearly impacts on the ability of an
    opponent to play the ball


    Niti je ometao Hajdukovca koji je trebo ispratiti Ademija, niti je išao igrati loptom, niti je na bilo koji način omogućio Hajdukovca da dođe do lopte. Ne kužim šta je tu zaleđe?
  • deda
    27.7k
    Pa to i ja kažem. Strahonja sere i ulizuje se
  • SAS1987
    13.3k
    Vidim da ste već više manje sve napisali o utakmici. Boysi odlićni, dimne bombe fenomenalne... treba ih koristiti što više. Jedino šteta da boysi ne pozivaju istok više puta na navijanje... :smile: Btw, onaj tko pušta muziku na stadionu stvarno nema feeling za događanje na stadionu - Sjever poslije utakmice poziva istok na skandiranje "Šampioni", istok plješće a oni debili puste muziku.
  • immerwieder
    1.2k
    Pravinik o sigurnosti, a oni držali sjever pod ključem do pol10

    Članak 47. Vrata i ulazi
    Organizator utakmice mora poduzeti mjere kojima osigurava da:
    a) sva vrata i ulazi na stadion, i svi ulazi koji vode od gledališnog prostora do područja za igru budu otključani za cijelo vrijeme dok se gledatelji nalaze na stadionu;
    b) uz svaka od tih vrata i ulaza mora se nalaziti posebno imenovani redar koji ih čuva i trenutno omogućuje prolaze za izlaz u slučaju evakucije;
    c) ni pod kojim okolnostima niti jedna od ovih vrata ili ulaza ne smiju biti zaključana.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ovi na HNTV kažu da je drugi gol regularan, a za treći da je teško prosuditi. Kaj sad? Tko je kompetentniji oni ili Strahonja?
  • LovroZG
    1.3k
    Niko nije kompetentan?
  • deda
    27.7k
    Ja godinama pričam da su pravila složena za muljažu. Nekad je sve bilo jasnije. Offside je bio prost kao pasulj prebranac.
  • Dudu
    2.6k
    Situacije u kojima ni puno bolji suci od hrvatskih ne bi 100% bili sigurni u svoju procjenu, pa ni s VAR-om, da nije riječ o utakmici s kmečavcima nitko ne bi ništa ni spominjao. #ukralo #pokralo #dogodinesesti
  • 000
    941
    DwiSX2N.jpg

    Gdje je onaj lik vidio 100% zaledje, meni nije jasno. Ili nije gledao torzo, koji je jos uvijek dio tijela.
  • 000
    941
    Btw, onaj tko pušta muziku na stadionu stvarno nema feeling za događanje na stadionu - Sjever poslije utakmice poziva istok na skandiranje "ŠampioniSAS1987

    Neki klinac pusta muziku, tj samo asistira sluzbenom spikeru koji rukovodi cijelom akcijom.
    Nemaju uopce osjecaja za desavanje na tribini.
  • deda
    27.7k
    Oni imaju svoj show, boli ih briga. Cavalera i ja u špijunaži :joke:
  • Draž
    1.1k
    Najviše od svega volim kad pokradu Tovare i moram priznati da sam sad malo razočaran ako su golovi bili regularni kako kaže Kulušić. :joke:
  • reziser
    6.2k
    isto tako je bilo i zadnji put
    na HTV kažu jedno
    na HNTV drugo
    obojica sudački eksperti
    a mi nek si sad mislimo što je točno! :brow:
  • SAS1987
    13.3k
    Znaci nije legalno zaključati tribine... U tom slucaju bi bilo najbolje prijaviti organizatore zbog kršenja zakona i mozda se rijesimo jos kojeg idiota iz kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.