• Nino Bule
    11.3k
    Ovo u nedjelju je bilo minimalno 45 minuta, tovari ispraceni s juzne tribine davnih dana a nas maltretiraju. Cudo je da nije ispalo sranje
  • Draž
    1.1k
    Na Poljudu pogotovo. :vomit:
  • xavier
    11.1k


    Nisam siguran u kojem trenutku je središnji dio tribine to uopće doživio s obzirom da dečki i dalje, usprkos sve jačoj kiši, nisu krenuli prema izlazima. Gledatelji koji su bili gore u hodniku i čekali da ih policija pusti, nisu djelovali previše nestrpljivi. Barem ovi na istočnoj strani prema rotoru.
  • reziser
    6.2k
    malo humora.... :cool:
    policija ih nije htjela pustit van dok kiša ne prestane
    jbg, malo zajebancije na taj račun
  • Infinity
    15.2k
    Da nije bila proslava titula ja pretpostavljam da bi tovari bili zadrzani. Ovako se vjerojatno ocekivalo da ce navijaci Dinama svakako ostati na tribini i da je lakse zaustaviti onaj manji dio njih dok se tovare ne potjera kucama. Kao sto kolega rece, najglasniji dio sjevera nije ni krenuo kucama pa vjerujem da je to razlog zasto se oko toga nije ni digla veca frka.
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma bez obzira, smatram da me nitko bezrazložno nema pravo zadržati negdje, pogotovo u zatvorenom prostoru. To što oni smatraju da bi netko mogao napasti protivničke navijače je njihov problem i na prevenciji tog problema moraju raditi na licu mjesta s protivničkim navijačima, a ne zadržavajući 45min domaće ljude na tribini gdje 90% ljudi pretpostavljam nema tu ideju nego želi otići kući, frendovima, djevojci ili gdje već.

    Štoviše, zašto su ponovno diskriminirani samo navijači sa sjeverne tribine? Je li policija zaista misli da na istočnoj tribini ne postoji nitko tko bi mogao polupat prijatelje s juga? Možda bolje da razmisle opet.

    Još jednom postupanje policije je bilo za svaku osudu od normalne osobe, pogotovo njihov bahat pristup prema svakom normalnom upitu upućenom prema njima. Obične siledžije s pendrekom i ovlastima za premlaćivanje. Vjerujem da im se potajno diže na tu ideju i da se zato zapošljavaju tamo. To što ih svi mi plaćamo i što bi oni prvi trebali biti odgovorni nama je sci-fi za njihove male mozgove.

    Tekma inače super. Ljudi je bilo iznad mojeg očekivanja, navijanje snažno i ponosno, poruka vrhunska, taman kako treba, bakljade i dimovi za prste polizat i svaka čast dečkima na tome! Torcidu sa sjevera nisam čuo, osim u onih par navrata između pjesama kad su bez iznimke, očekivano, pjevali o svojoj mržnji prema Dinamu, pa mi je drago ako ih je pokralo i za sva tri gola.
    Na terenu smo isto bili nadmoćni. Ne ulazeći u milimetre i detalje zaslužili smo pobjedu protiv ekipe koja je sezonu završila točno tamo gdje zaslužuje. Na četvrtom mjestu.
  • immerwieder
    1.2k
    tribina je bila zaključana, specijalci su puštali roditelje s djecom, koji su došli po štengama dolje i nisu mogli van na maksimirsku, i tek nakon što su navalili prvi boysi u pol10, bočna vrata za maksimirsku su otključana
  • reziser
    6.2k

    slažem se s tobom, čisto je razlog proslava prvaka, bolje da su njih prve pustiti van, da nam ne upropaste proslavu, dok slavimo da oni odu.... e sad, da li su bila vrata zaključana ili ne, ne znam

    ispalo je očito nespretno
  • Mr Blue
    3.3k
    Ma u redu je da njih odmah istjeraju van i pošalju kući, s obzirom na proslavu prvaka. Ali to nije razlog da se cijeloj domaćoj tribini zabrani izlazak van.

    Nedjeljno postupanje policije je još jedan dokaz koliko hrvatska policija kasni za kolegama u razvijenom svijetu jer nisu u stanju osigurati jednu grupu ljudi bez da drugu grupu zatvore kao zvijeri. Neprofesionalizam na najjače, što ni ne čudi s obzirom da je riječ o plaćenim batinašima. U 2019. godini privremeno suspendirat domaćim navijačima pravo na slobodno kretanje, pretpostavljam radi naše vlastite sigurnosti, je ništa manje nego skandalozno.
  • Nino Bule
    11.3k
    I da u svakom slucaju osim sto su gore drzali prolaze dole je bilo sve zakljucano iako ne znam zasto je to bitno da li su me gore zadrzali ili zakljucali isti mi je kurac
  • luftwaffe
    645
    Iskreno ne znam zašto ovi sa juga bacaju toliku sol, igraju jedno pretkolo više gdje će ipak nesto dodatno zaraditi na ulaznicama, ne moraju japanke i jogurti uvijek odrađivati prljav posao dodatne zarade
  • Blaz
    350
    igraju prvo pretkolo u dugopolju zbog ultre
  • luftwaffe
    645
    Eto, prihod od 4.000+ ulaznica
  • deda
    27.4k
    +240.000 Eura za nastup u prvom pretkolu.
  • BluePhone67
    3.2k
    + odsteta sto igraju u Dugopolju, a ne na Poljudu usred turisticke sezone u znaku reklame Ultra ne znam o kojoj se tu cifri radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.