• reziser
    6.2k
    osim seljačine Jurića, koji je nakon zamjene nogom razbacao bočice vode, žalostan što se neće popeti na jug ili netko od njih sići na teren :mask:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Za drugi gol bih volio pričekati da se povuče crta kod upućivanja lopte. Ako je bilo zaleđe, onda su centimetri u pitanju. Kod trećeg gola vrhunska reakcija Bebeka, pustio je akciju do kraja pa onda svirao. Pomoćni je valjda mislio da je Gavran igrao loptom.
  • markoli
    1.6k
    Mislim da je bilo zaleđe kod drugog gola, ali to su bili centimetri, jer treba gledati prsa braniča i stopalo Gavranovića. Treći gol čist.
  • xavier
    11.1k
    Napokon dimne bombe koje zazivam već neko vrijeme, super su za atmosferu :love:

    7qfrkyoyy5be0ycu.jpg

    Što se tiče utakmice, najviše mi je žao primljenog gola...radije bih da je bilo 1:0 nego 3:1. No ionako je "ukralo". Kažu prijatelji s juga da su 2 naša gola neregularna i njima nisu svirana 2 penala...logično :halo:

    A vrhunac svakako nepuštanje ljudi sa sjeverne tribine :yikes:
  • 000
    941
    Totalni retro ugođaj sa dimnim bombama. Fenomenalno. Vratile su me 20g. unatrag.
    Pustili su tovariju sa tribine poslije utakmice, vjerojatno se bojali ponovnog sudara nakon one pizdarije na Sveticama prije tekme, pa držali sjever pod ključem. Idiotski potez.
  • xavier
    11.1k


    Jasno mi je koji je bio razlog, ali zamisli njihovu reakciju da njih zadrže na Poljudu...pričalo bi se o ljudskim pravima, Ustavu, HNS-u, Mamiću. Svi bi bili krivi.
  • 000
    941
    Ma nema veze sa mozgom. Tretiraju ljude kao stoku. Debilizam i potez za osudu. Ali pošto se desilo tamo gdje se desilo, prolazi prilično nezapaženo.
  • markoli
    1.6k
    Koreografija je bila super, jedino me živcira bacanje baklji u teren. Neka ostanu u onom prostoru između tribine i terena, dva puta su pale par metara od Livakovića.
  • BluePhone67
    3.2k
    A vrhunac svakako nepuštanje ljudi sa sjeverne tribine :yikes:xavier

    Umjesto da ih puste da fino kisnu izvana i trunu iznutra i lijepo gledaju proslavu najboljeg najveceg hrvatskog i katolickog kluba Dinamo Zagreb oni ih pospreme u autobuse da ih zastite i na grijana sijedala .. Dokle ce vise ih stitit ta drzava i biti zasticeni kao velebitska degenija, koju prije svega oni prvi i ne postuju sto se tice drzave.. Stvarno kada vidim onaj plakat od Pupovca za kampanju "znate li kako je biti srbin u hrvatskoj" je cista percepcija i njihova ispricana prica svezi plakanja i pisanja niz vjetar i u oba ta slucaja izmedju srba i tovara je za njih uvijek podobna i iskljucivo u njihovu korist i na stetu svih Hrvata, cak nevazno dali se radi o Dinamu.
  • SAS1987
    13.4k
    Kaj se dogodilo na Sveticama? Ima tko vise info?
  • deda
    27.7k
    Daj stavite netko onu sliku čobana Perasovića, Markoli, Cavalera
  • 000
    941


    vxIksrw.jpg

    A za sljedeceg kandidata i novog vozaca, odmah tipujem i vec vidim ofucanog Red Bena partijskog novog kolovodju za volanom sa jogurtom u ruci i bezicnim mikrofonom kako baljezga cijelim putem oko socioloskog problema navijaca i subkulture u gradovima, a posto dolazi iz ucjenjivacke i kamatarske udruge NH nebi mi cudilo i da prije ulaska naplati karte igracima i ostalom stozeru, pod geslom da ce im on to kasnije vratit ali kao pozajmicu i da je sve posteno.

    by @BluePhone67
  • deda
    27.7k
    Uprava ČNK Hajduk
  • reziser
    6.2k
    Umalo je doslo do ekscesa s lozom kad je bila bakljada na jugu
  • deda
    27.7k
    Čoban Perasović cijelo poluvrijeme nogu drži na gornjem dijelu ograde. Strašno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.