• 000
    941


    Znao sam da ce biti fenomenalna galerija, ali ovo je nadmasilo ocekivanja :fire:
  • marcio amoroso
    31.9k
    @ Mali dioničar
    Bravo za galeriju, vrh :love:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Sve u svemu, dobar kraj sezone, dobili smo ih zasluženi, makar je bilo par lošijih perioda, šteta što je Izet promašio zicer kod 1:0, da je zabio mislim da bi im dali 5-6 do kraja.
    Imam osjećaj da su se naši počeli malo zezat kod 3:0, trebalo je odigrat do kraja 100 % i razbit ih totalno, ionako je kraj sezone.
    Vidim da po forumima smradovi opet nešto kmeče, pričinjavaju im se ofsajdi. Ne znam jel bila ruka na koju se pozivaju, ali znam da je u toj akciji par sekundi prije bila ruka hajdukovog igrača koju nije svirao
  • Bosna86
    11.5k
    Nizu vrstu je jako zabolila poruka... Jedini klub kojem je Mamic pomogao je Hajduk, da nije krao i da su se pare ulagale Dinamo bi bio 5 svjetlosnih godina ispred Hajduka.. Tad bi se pricalo da od 2012 nisu bili DRUGI na tabeli, da nemaju trofeja od 2013, da od dolaska NH nisu vidjeli europu... To je sva sustina poruke, mi svi znamo sta osjecamo prema smradu, a to kako su oni shvatili poruku je jos jedan u nizu spin
  • Majki2111
    2.6k
    Da, cijeli istok je zapljesko na transparent.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ko ih jebe, nek kmeče.
  • Guinness
    1.9k
    ... Možda su srbi?
  • Bosna86
    11.5k
    Ma nije bas tako jednostavno reci tko ih jebe... Boli me propaganda da smo mi agenti i da smo pokazali svoje pravo lice.. Zato sto je grupa jos prije 11 g dizala poruke kontra Mamica, zato sto je provedeno 11 mjeseci u bojkotu, zato sto od 2011 do 2017 i Albanije grupa nije usla ni na jedno gostovanje ( Litva 2014 je dobra volja domacina) , zato sto bbb imaju 4 inspektora za navijace a navodni neprijatelj broj 1 ima jednog, zato sto su ispod istoka dovozeni vodeni topovi i pravili se satori gdje su ljude skidali do gole koze, zato sto je vise od hiljadu ljudi imalo zabrane, zato sto su nasi momci bili preventivno privodjeni prije svake utakmice, zato sto je cetnik mahao slikama djece naseg vidjenijeg momka, zato sto je grupa privodjena radi krivog mjesta sjedenja... sve dok je to trajalo oni su isli na placena gostovanja avionima, razbijali kombije nasim po autocesti, unosili baklje u vrecama uz blagoslov murije, slikavali se po zagrebu i sirili mitomaniju o svojoj snazi i poslije tog svega nasi momci imaju svoja 2 prostora koje SAMI placaju, dok njima grad i zupanija daju prostore, kupuju kombije ( Du ) i daju 40.000 kn svake godine. Dalje, kao rezultat borbe imamo 6 osudjenih, dok za njihovu pljacku nitko nije osudjen i niti ce biti, imamo svoj futsal klub koji funkcionira od nasih para, nije nesto jaki ali boze moj nas je ... Imamo cistu tribinu koju vode momci kojima su ponudjene vrece para samo da spuste glavu, oni nisu uzeli jer znaju sta znaci obraz, imamo grupu koja poslije svega gore navedenog ode na sva eu gostovanja i ponudi se svima za tucu. Da zakljucim, nas klub nije idealan, postoji bezbroj potencijala koji nisu iskoristeni, ali stvari idu nabolje zaslugom momaka koje su proziva za agenturu... Znam da puno tovara ovo cita, zelim vam poruciti u ime svih dinamovaca da nasa borba nije gotova, ona je tek pocela, a vama zelim samo jednu stvar, upravo ovo sto sad imate mrznju bijes i frustraciju....
  • Nino Bule
    11.3k
    Također bi komentirao ko i neko ranije za ovo zadrzavanje na tribini poslije utakmice, treba pisat pravobraniteljici jebo me pas ovako se odnosit prema navijacima nema nigdje
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne znam jel bila ruka na koju se pozivaju, ali znam da je u toj akciji par sekundi prije bila ruka hajdukovog igrača koju nije sviraoMr Anderson

    Sigurno je bila ruka prije njihovog igraca i molim nekog da stavi tu cijelu akciju za potrebe demantiranja i njihovog selektivnog pamcenja.
  • reziser
    6.2k
    rekao sam ja da će biti kriv krivo dosuđeni aut u 18 minuti :joke:

    nevjerojatna je ta količina kmečanja kod prijatelja s juga

    imamo 30 bodova prednosti..pazite..30....
  • 000
    941
    AoG7TCE.jpg

    Kmečaona vrijedna 10 brbića!
  • Infinity
    15.2k
    Dobra utakmica prije svega. Dinamo dominantan, al i Hajduk jednom skupio muda i dosao igrati lopte. Imao sam dojam da Dinamo igra malo pod rucnom i zato mi je zao sto nisu dali gasa i ovo sredili s pet komada.

    Sto se ofsajda tice. Drugi gol je ofsajd sigurno, treci nije. Utakmica srecom nista nije odlucivala pa mi je merak slusati kmecanje.
  • reziser
    6.2k
    moram nakon duuugo vremena pohvaliti klupu Hajduka!
    skočili su samo na jednu odluku (priznat treći gol...)
    sve ostalo su odgledali mirno i dostojanstveno. Konačno malo kulture na njihovoj klupi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.