• immerwieder
    1.2k

    da, nije da ne vrijedi, nego ne treba, za bilo kaj može imati pravne posljedice ne treba potvrda
  • Mališan
    1.7k
    dada, ne treba, to sam mislio, krivo sam se izrazio. Super, hvala na informaciji. Opet na zoni saznajem korisne stvari koje nisam nigdje čuo hah.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kakva genijalna odluka EK, smanjili su trajanje covid potvrde za cijepljene primarnom dozom sa 12 na 9 mjeseci... Al ako primiš buster dozu, bez obzira što se ljudi sa 3 doze uredno zaraze, e onda vrijedi neograničeno...onda će se za par mjeseci čuditi kad im brojevi ponovno krenu divljati... Kako to, kako to, kako to....
  • NitkoBitan
    11.9k
    bez obzira što se ljudi sa 3 doze uredno zaraze, e onda vrijedi neograničenodb-izbjeglica

    Vrijedi neograničeno da, do odobrenja 4. doze. Opet navlakusa da se ekipa cijepi 3. dozom :rofl:. Ne treba zaboravit je prvotno covid potvrda vrijedila 7 mjeseci, a onda se produživalo do godine dana samo da navuku ljude da se piknu.
  • xavier
    11.1k
    Vrijedi neograničeno da, do odobrenja 4. dozeNitkoBitan

    Upravo to. Naravno da ovo "neograničeno" u praksi znači "do trenutka kad mi kažemo da više nije tako".
  • GZomanid
    572
    E kak vam se da stalno preispitivat te njihove odluke?? Već odavno smo zaključili da nemaju nikakve veze s logikom ili očuvanjem našeg zdravlja već su sve usmjerene samo k tome da se svi cijepimo. Ništa novog ne otkrivate, nitko od njih ni ne skriva da žele da se svi cijepimo..

    Cijepit ćemo se svi s ko zna kolko doza, ništa novo. Cijepit će nam i djecu, prije ili kasnije. Dal je korona izmišljotina, maske nepotrebne, cijepivo otrovno ili zemlja ravna - to su pitanja koja još nemaju odgovora za razliku od funkcije covid-potvrda.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    U mene sigurno neće trpati tko zna koliko doza cjepiva protiv bolesti od koje mi je rizik smrti manji od 0,04%. Tom logikom ne bi trebao izlaziti iz kuće, jer je slična vjerojatnost da ću pognuti u prometu ili se ugušiti hranom. Zdrav sam i nemam potrebu uzimati nikakve pripravke. Hvala im na brizi, ali nek se radije pobrinu za ljude koji su stvarno ugroženi. Moje tijelo, moj izbor!
  • NORTE
    9k
    @marcio amoroso
    Ovaj put je Božić zaista zadnji pandemijski nadam se, sve ukazuje na to.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Nadamo se prijatelju :pray:
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Dnevna doza covid suludosti

    Covid suludost
  • xavier
    11.1k


    Nevezano uz sport, to je puno Rusa napravilo kako bi mogli putovati po "zapadu" jer EU i SAD ne priznaju Sputnik. Cijepili su se prvo Sputnikom doma pa onda još nekim od priznatih cjepiva u EU ili SAD-u.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Covid potvrde su apsolutno besmislene od kad je postalo jasno da se cijepljene osobe također mogu zaraziti i širiti zarazu.

    Od tad, one služe samo, jedino i isključivo kao aparat prisile za cijepljenje, iako je ono također apsolutno besmisleno za dobar dio neugrožene populacije.

    Također, sada je sasvim jasno da preboljenje pruža bolju zaštitu od cijepljenja, a potvrda za preboljenje traje kraće od one za cijepljenje. Ljudi koji su prebolili i nakon više od godinu dana imaju imunitet.

    Totalna lakrdija...
  • NitkoBitan
    11.9k
    Kad iduci put nosite brnjicu u tramvaju ili ducanu imajte na umu da ju ne nose niti oni koji to namecu uz obrazlozenje da nosenje maske nije OBAVEZA nego PREPORUKA :rofl:
    pp9yx1kh3bfprpac.jpg
    Attachment
    Screenshot_2021-12-30-19-24-31-014_com.facebook.katana (90K)
  • deda
    27.7k
    Strah me pomisliti kakve će biti pripreme i nastavak sezone ako ovaj omicron krene kao u drugim ligama. Danas Verona objavila da ima 10 zaraženih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.