• marcio amoroso
    33.1k

    Ja mislim da Moubandje, Leovac, Lauritsen, Tolić i Andrić na proljeće više nisu tu.
  • Mulec86
    389
    Spominje se Farouk Miya
  • marcio amoroso
    33.1k

    Čovjek koji je bez kluba, a u zadnjoj sezoni ima učinak od 19 utakmica i 0 golova. Taj Gorici nije pojačanje, kamoli nama.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Nije bitno jel jedna tekma tjedno ili ne, pojačanja su nužna.

    1.mjesto 15 - 30 miliona eura
    2.mjesto - 2 - 6 miliona
  • Ludovic IX
    5.8k
    Pa nek riskiraju
  • xavier
    11.2k
    Pojačanja za sigurnu titulu:
    kreativac 10-ka, špica i desno krilo (tipa Kadzior).
    NORTE

    Momčad Dinama je realno toliko skuplja i kvalitetnija od svih ostalih da bi dobar trener trebao bez problema osvojiti naslov i da ostanemo bez 3 najbolja igrača i ne dovedemo nikog.

    Jedino ako govoriš o nekoj drugoj tituli, a ne onoj HNL.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    To je možda bilo ranije tako, ali trenutno nikako. Em se Hajduk pojačao, em Rijeka, em Osijek, em Gorica igra odlicno. Nije to više HNL od prije 10 godina gdje je Dinamo apsolutno dominantan i nitko nije ni blizu...
  • Nino Bule
    11.7k
    Pa i dinamo se pojacao od prije 10 godina, to su neusporedive ekipe, dinamo bi s ovom momcadi trebao prosetat hnl-om, jedino sto nam stvarno fali je napadac od 20 golova
  • Olmic
    2.8k


    Ne slažem se. Evo postava Dinama:

    Livi
    Ristovski Šutalo KTC Štefulj
    Ademi Mišić
    Ivanušec Gojak Oršić
    Petko

    Po meni od ove ekipe nema jačeg, a čak ni blizu netko da je... Može jedino Livaja/Gojak jer realno Livaja trenutno najbolji igrač HNL, a lijevi bek bolji Melnjak od Štefa.

    Petko u formi najbolji igrač HNL sigurno..


    Dinamo s ovim sastavom, 1 utakmica tjedno, na proljeće lagana šetnja.. Plus 10 ispred svih
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pa oduzmi od toga sad recimo 3 dobra igraca kako je reko kolega i imaš i dalje dobru momčad, ali ne pobjeđuje uvijek najbolja momčad, nego najbolje balansirana.
  • Olmic
    2.8k


    Slažem se.. Ali mi smo cijeli ovaj prvi dio sezone igrali ili bez Ademija ili stalno neki mix.. Mislim da odmorni Dinamo je baš kvaliteta iznad svih.. Jedan Ivanušec je sam u ovoj godini imao 71 tekmu i opet je izgledao dobro, sad ga zamisli odmornog.. Petko, Oršq, Ademi kad prođu pripreme.. Naravno da se mene pita doveo bi svježe krvi, prodao par igrača, ali mislim da naslov i sa postojećim kadrom ne bi smio biti upitan
  • Woot
    101


    Ja bih probao zamijeniti KTC-a Lauritsenom, prosle godine je bio jedan od najboljih a KTC zna ispast dosta cesto ove godine..
  • xavier
    11.2k
    Pa oduzmi od toga sad recimo 3 dobra igraca kako je reko kolega i imaš i dalje dobru momčad, ali ne pobjeđuje uvijek najbolja momčadDragon1Warrior123

    Pa nisam ni rekao da najjači uvijek pobijedi nego da imamo daleko najskuplju i najjaču momčad.

    To ne znači da se ne trebamo riješiti nekih igrača i da ne trebamo dovesti bolje. No pisati da nam trebaju pojačanja da bi uzeli naslov je po meni stvarno deplasirano.
  • Zagi
    5.6k
    Murić igra dobro, a treba nam desno krilo...
  • Nino Bule
    11.7k
    Ne treba nam jos jedan petko u ekipi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.