• db-izbjeglica
    12.6k
    Jel ikad u povijesti hr nogometa ijedan igrač s takvim učinkom bio toliko marginaliziran u reprezentaciji? Za njega bi bilo najbolje da se ne odazove na neki budući poziv.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kužim što želiš reći, al ne bi baš bilo najbolje za njega da se ne odazove, dapače.
  • superhik
    10.2k
    Šutalo, Oršić, Ivanušec - odlični
    Ristovski odradio dobar posao, ali te njegove fluktuacije u igri su velik problem. Pohvalno je da je borac i da kao stranac ima veća muda postaviti se za Dinamo nego neki domaći igrači
    Perić - nakon svake ozljede u sve većem padu. Treba mu dosta rada na psihi i sigurnosti
    Štefulj, Ademi - na visini zadatka. Mislim da Štefulj sa zalaganjem kakvo je jučer pokazao može ispasti na kraju okej, ali pitanje je koliko se može tako nekog čekati
    KTC - čak se i dobro snašao na ovoj poziciji,iako nije na razini na kojoj je bio prije
    Andrić - ne znam zašto ga Sofa voli sa tim ocjenama, ali totalna neinteligencija u igri, više je bio na podu nego na nogama
    Mišić - ušao i zakuhao par prilika. Čak je i komentator dao glup komentar da još nije dovoljno zagrijan :lol:
    Bulat - this kid is going places. Samo mu treba dati priliku
  • reziser
    6.2k
    Perić je prokomentirao i buran završetak utakmice. Nakon posljednjeg sučevog zvižduka, došlo je do verbalnog okršaja Nikole Vlašića i Stefana Ristovskog. Niksi je i u najavi 'ostavio dojam' rekavši kako bi se njemu, kao i svima u Hajduku svidjelo da Dinamo ispadne iz Europske lige.

    "Ja mu nisam zamjerio, mislim da trebamo gledati samo sebe i ne obazirati se na ono što drugi pričaju. Nešto se jesu on i Ristovski zakačili, ali nije to bilo ništa bitno. Jesu nas motivirale Vlašićeve izjave, ali glavni motiv je bila pobjeda. Mislim da je ovo lijepa pobjeda, i da ne trebamo o tome pričati. Gledamo sami sebe i utakmice koje su pred nama", zaključio je Perić.
  • badjibadara
    1.6k
    Krki je konstantnim forsiranjem masakrirao vecinu stozernih igraca, dugo ce trebati da se vrate u normalno stanje.
    Ali je "gospodski" podnio ostavku.

    Kako da znas kakav je Bulat, Stefulj, Spikic ako mu ne das priliku u kontinuitetu?
  • superhik
    10.2k
    Nekad i pogode s naslovima
    dqcs1cgmvqyshk84.jpg
  • Baneki
    714
    Ne kužim, Kopić ne išao zatvarati utakmicu, a Lauritsen ni u tom slučaju nije dobio priliku. Nešto je tu čudno, možda je kao i Leovac zbog nekih drugih razloga na crnoj listi.

    Što se tiče poželjnog suparnika, ja bi Barcelonu. Ne bi imali prevelike šanse, ali ih nismo imali ni sa Tottenhamom.
  • Sljeme
    1.7k
    "Pobjeda Dinama u Londonu je raritet, a slađom postaje kada znate da je na terenu sve od sebe dao Nikola Vlašić koji je dao sve od sebe da se u najavi dvoboja originalno Torcidi zavuče u mjesto koje sunce rijetko osvjetljava."


    iz1928jniz6suycq.jpg
  • Dudu
    2.6k
    To se zove komentar, u sridu i bez cenzure :clap:
  • Blue98
    722

    Mislim da je Orša zaslužio neki grafit u ZG
  • De Oliveira
    882
    Mislim da je ova generacija Livakovic, KTC, Leovac, Ademi, Olmo, Orsic, Gavranovic, Petkovic itd zasluzila
  • db-izbjeglica
    12.6k
    oršić i ademi su već sad klupske legende i zaslužuju murale i grafite.
    nadam se da će ostati do kraja igračke karijere u klubu i odmah zatim preuzeti neku drugu ulogu.
    nije ni livaković daleko...što je najbolje, sva trojica mi djeluju kao dečki kojima ostatak karijere u dinamu uopće nije strana i mrska ideja.
  • NORTE
    9k
    Ova mi utakmica kao da i ne postoji.deda
    Deda prije 3 dana.
  • deda
    27.5k
    Što je dokaz da je svaka utakmica bitna. Nama se jučer ništa rezultatski ne bi promijenilo da smo izgubili 10-0. Ali psihološki faktor buđenja je nemjerljiv bodovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.