• Krizy
    35k
    U posljednjem kolu Europske lige igramo u Londonu protiv West Hama. Dinamo je u katastrofalnoj formi i ništa ne ide pa je bitno nekako iščupati što se više može u ove 4 preostale utakmice.

    U slučaju pobjede ili "iksa" osigurali bi 2. mjesto i proljeće u Europskoj ligi. Isto možemo osigurati i porazom ukoliko Genk ne osvoji 3 boda protiv Rapida.

    Svi se pitaju koje je natjecanje bolje za Dinamo. U trenutnoj formi ispadamo iz oba na prvoj prepreci, no do tih utakmica ima još 80 dana. S pravim trenerom i pokojim pojačanjem biram Europsku ligu i nadam se da prolazimo dalje.

    U prvoj utakmici u Zagrebu završilo je 0-2 za West Ham.
    Dinamo je na drugom mjestu sa 7 bodova, dok je West Ham na 1. mjestu sa 13 bodova. Genk ima 5 bodova a Rapid je zadnji sa 3 boda.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    WHU 1.85 - 3.60 - 4.00 Dinamo

    Nijedna momčad nema suspendiranih igrača a kod Dinama svi treniraju, jedino Jurić neće biti spreman. West Ham bi zbog osiguranog prvog mjesta te teškog i zgusnutog rasporeda u ligi trebao igrati s igračima iz drugog plana.

    Tako engleski mediji najavljuju čak 5 igrača iz mlade momčadi West Hama u prvih 11. Čitavu obranu i napadača.

    Areola - Ashby, Alese, Baptiste, Longelo - Kral, Noble - Yarmolenko, Lanzini, Vlašić - Perkins

    Prije petog kola na uzorku od 62 glasa, 69% forumaša je glasalo za nastavak Dinamovog natjecanja u EL, 24% za nastavak u KL a 6% za ispadanje.

    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/ulaznice-za-utakmicu-west-ham---dinamo-u-londonu
    1. Kakav rezultat očekujete? (65 votes)
        Pobjeda Dinama
        20%
        Neriješeno
        17%
        Pobjeda West Ham Uniteda
        63%
    2. Idete li na utakmicu? (65 votes)
        Da
          5%
        Ne
        95%
    3. U kojem natjecanju Dinamo nastavlja europski put? (65 votes)
        Europska liga
        52%
        Konferencijska liga
        48%
  • Dudu
    2.6k
    Jadnici, nisu svjesni šta ih čeka u četvrtak :rofl:
  • superhik
    10.2k
    Andrić hat trick
  • NitkoBitan
    11.6k
    Kofa na West Ham je 2. Klade ce uc u minus :rofl:
  • Batigol86
    198
    Ekipa ide netko u London da kupi i ponese frendu dvije ulaznice? Mogu se samo na ticket pointu uzeti danas.
  • xavier
    11.1k
    Ekipa ide netko u LondonBatigol86

    Pa zar nije u VB uvedeno pravilo o obveznom testiranju (mislim drugi dan tamo kad dođeš iako moraš imati i negativan test da bi uopće došao) i samoizolaciji dok se čekaju rezultati testa?

    Govorim o cijepljenima...necijepljeni moraju u izolaciju 10 dana, zar ne?
  • Batigol86
    198

    Je istina, al rezultati testa mogu doci isti dan pa sam mislio da ce ipak biti onih hrabrih sto ce se zaputiti i ostat par dana.
  • superhik
    10.2k
    plus ako se netko pokaže pozitivan na letu na kojem si bio, svi moraju u izolaciju 10 dana
  • xavier
    11.1k
    Je istina, al rezultati testa mogu doci isti dan pa sam mislio da ce ipak biti onih hrabrih sto ce se zaputiti i ostat par dana.Batigol86

    Ne znam koliko se čeka u VB, ali kod nas se zadnjih tjedana zna čekati i skoro 48 sati na rezultate. Ako će netko riskirati propusti utakmicu jer nije gotov rezultat testa, svaka mu čast.
  • Batigol86
    198
    u UK neki dobiju rezultate isti dan, zavisi gdje se radi i koliko kosta :lol: Nebitno, znam da je prevelika tlaka i da ekipa nece ici al eto za svaki slucaj da provjerim.
  • KlasicZg
    515
    Brzi antigenski 48h prije polaska
    Kad sletis pcr test i u izolaciji cekas rezultate
  • xavier
    11.1k
    Brzi antigenski 48h prije polaska
    Kad sletis pcr test i u izolaciji cekas rezultate
    KlasicZg

    I to sve ako si cijepljen s obje doze...ako nisi, onda ne možeš izbjeći izolaciju 10 dana.
  • deda
    27.4k
    Ova mi utakmica kao da i ne postoji.
  • LM1995
    1.7k
    Ekipa ide netko u LondonBatigol86
    Ja sam trebao u četvrtak, ali necu riskirati, a par mojih ide sutra. Javi se u inbox.
  • Krizy
    35k
    Livaković - Moharrami, Lauritsen, Šutalo, Leovac - Ademi, Bulat - Ivanušec, Tolić, Oršić - Petković
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.