• Mališan
    1.7k
    Livaković - Moharrami, Lauritsen, Šutalo, Leovac - Ademi, Bulat - Ivanušec, Tolić, Oršić - PetkovićKrizy

    ovo bi bio pomak u pozitivnom smjeru + ulazak s klupe Gojaka, Špikića
  • Krizy
    35.5k
    I Baturine, neka bar skuplja iskustvo dečko.
  • pencilneck
    638
    Treba odmarati glavne zvijezde za uvijek neugodni Slaven Belupo vođen nabrijanim Zoranom Zekićem, napose osokoljenim nedavnim medijskim spominjanjem da je kandidat za klupu Dinama.

    Samo napola se šalim.
  • Nousername
    613
    Gurati mlade igrace kad ovi stariji ne mogu pa nek stariji skuze da imaju konkurenciju
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Liga Europe, možda i odlučujuca tekma, a jedva dvi stranice, lol.
  • superhik
    10.2k
    kad je Livaja važniji
  • pencilneck
    638
    WTF, imamo 0-0-18 na zadnjih 18 gostovanja u ENG, ESP, GER i ITA. Čak i Tovarima se zalomio tu i tamo remi u La Coruni i pobjeda na San Siru. Rijeci remi u San Sebastianu i kod Betisa. A mi koji igramo uvjerljivo najviše utakmica u Europi od svih hrvatskih klubova smo zadnji bod osvojili za vrijeme Canjuge, a zadnju pobjedu ostvarili u kameno doba.

  • Krizy
    35.5k
    Jer smo do 2018. bili import - export firma
    Jbg i teški su protivnici bili. U Bremenu se moglo nešto izvući da je Balaban pogodio još jedan od 2-3 zicera. Protiv Udinesea još možda, tu je i prekid bio, ostalo jako teški protivnici. Ne znam za Fulham jesmo bili konkurentni.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Nikada do sada nisam stavio novac kontra Dinama ali me jako vuce jer em je dobra kofa em zelim da igramo KL. S jedne strane mi se smjesi dobra lova a s druge strane ak pobjedi Dinamo opet odlicno jer ce se igraci i Dinamov puk emocionalno podic. Win-win situacija. Jesam jedini koji razmislja tak nekak?
  • Beli
    149
    Ne bum ih gledao, nisu zasluzili nakon zadnjih utakmica.
  • Slavonac
    383
    nije da necu gledati i nije da se necu nadati pobjedi...ali neka ovo odigra "b" ekipa jer belupo je bitnija utakmica...ionako smo osigurali euro proljece (barem KL)...hnl bi (barem moje misljenje) uvijek morao imati prioritet...
  • zgšd
    156
    ja osobno bi i ovog petkovica ostavil doma, pa ja sam po tribini vise hodal nek kaj se on po terenu setal
  • marcio amoroso
    32k
    Livaković- Lauritsen, Theo, Šutalo- Ristovski, Bulat, Gojak, Ivanušec, Franjić- Jurić, Oršić
  • Krizy
    35.5k
    I ja bi Jurića stavio ako je spreman :up:
  • superhik
    10.2k
    Nitko ne spominje ovdje, ali igrači su jučer navodno dobili slobodan dan za odmor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.