• Keyser Soze
    8.1k
    Mene zanima kaj je to Lauritsen skrivio da više ne igra?
  • Markelo
    2.5k

    Ispunite građansku dužnost
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ovo nam je trebalo, ovaj projektil Orše bi mogao biti okidač da krenemo jako u prvenstvu.

    Kopic malo prerano zatvorio tekmu al dobro...Ivanusec najbolji,Stefulj se dize, Bulat hrabro ušao,nadam se povratku Perica u formu kad smo igrali LP, Gojak raste po meni,fali nam jedna dobra spica nadam se da ce to biti Jurić.
  • Woot
    101


    Iskreno najviše se Barce bojim, ne zato što su u nekakvoj formi ili nekaj, nego je njima prakticki imperativ osvojiti EL. To im je jedini način da izvuku nekaj para iz nje da se spase
  • Infinity
    15.2k
    Mene pere neki osjecaj da ce biti Zenit. Ako bude nekih promjena na klupi vjerujem da imamo sanse. Nakon Krasnodara i CSKA nastaviti niz.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Meni su Španjolci najgori mogući izbor. BVB odmah iza njih. Ta tri su mi užas. Onda mi dolaze Leipzig, Atalanta i Porto kao zlatna sredina. Puno slabiji od ova tri gore, a puno jači od ova dva zadnja. Zenit i Sheriff realno najpoželjniji.
    Pošto sumnjam da će kuglice dva puta spojiti Dinamo i Sheriff nadam se Zenitu.
  • pencilneck
    649
    Zenit pa Spartak Moskva u osmini finala. Samo Rusiju želim.
  • vjeko1701
    5.9k
    Zlobnik bi rekao da im je to jedini put do LP iduće sezone...
  • Krizy
    36.3k
    :clap:
  • Nousername
    613
    Jel iko planira na aerodrom u 14h docekat igrace?
  • Krizy
    36.3k
    Naletio na ovo:

    Sinoć se igrala Europska liga
    neki to ne prate i nije ih briga,
    ljubomorni na sve što je plave boje
    ne mogu da izliječe sve komplekse svoje.
    Dok Dinamo europu obara sa nogu
    neki ni u snovima sanjat to ne mogu,
    igraju sa Kaštelom i sa Solin građom
    prijateljske susrete završe sa svađom.
    Nisu oni brate, ni spomena vrijedni
    Dinamovih poraza, samo tog su žedni,
    od plave ih boje neka tuga 'vata
    godinama gladni svojih rezultata.
    Europsko proljeće, za njih pojam strani
    njima sreću donose playstation ekrani,
    nek ustanu kad spomenu
    sveto ime to,
    svemirski brod za njih to je
    D I N A M O
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Btw koliko oršić ima golova u europskim natjecanjima zadnje 4 sezone. Pretkola čak ne moramo ni računati, znači samo skupine i ko faza.

    Ovako iz glave, mislim da je 14 ili 15 komada!?
    Ima li i jedan hrvatski igrač u istom periodu barem pola te brojke u europskim natjecanjima, a da nije igrač dinama? Petko sigurno upada u tu kategoriju, al on je isto naš.
  • Krizy
    36.3k

    Europska natjecanja:
    56 utakmica - 21 gol - 10 asistencija

    Kvalifikacije:
    22 utakmice - 6 golova - 3 asistencije

    Grupna faza:
    34 utakmice - 15 golova - 7 asistencija


    Eto, još je puno bolji u grupnoj fazi. Čuva se za glavni dio :cool:
    Ali stvarno, kakva igračina!
  • Mali Zeus
    9.7k
    Stručno odrađena tekma. Od prve smo krenuli dobro i angažirano, s jasnim ciljem, u prvom je bilo dosta krivih paseva, ali nema veze, angažman je bio na mjestu, u obrani dobri, u napadu kombinatorni i s brzim kontrama kad je bilo prilike. Sjajan gol Orše, u njegovom stilu, nadam se da je to znak da se vraća u formu.
    U drugom smo malo pali što je i razumljivo, ali dobro smo čuvali rezu.
    Svaka čast i Kopiću jer je dobro sve ovo pripremio, od mentalnog do taktičkog dijela.
    Zasluženi prolazak dalje sve skupa, jedino kaj nas čekaj baš gadni protivnici, ali kaj je tu je, tko zna što će biti u veljači, možda budemo sposobni parirati i Barceloni. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.