• Mališan
    1.7k
    Nek u idućih 5 tekmi Kopić odmrzne Bulata,Špikića i Tolića, a zamrzne par zvijezdica i napravio je dovoljno.
  • Nousername
    613
    Nakon prodaje svih tih igraca covjek bi ocekivao da ce se gurat mladi talenti poput Bulata,Baturine,Tolica,Stefulja i Spikica pa makar izgubili utakmice njima je za razvoj najbitnije da igraju a u buducnosti bi se vidjeli rezultati.Pod Krznarom svatko od njih nije dobivao nikakvu paznju osim u kupu i Bulat je znao ulaziti u cini mi se svim europskim tekmama ali poanta je da nitko od njih nije napredovao.
  • xavier
    11.1k


    Meni je iskreno veći problem od toga što mladi nisu napredovali, činjenica da su svi glavni igrači nazadovali.
  • LovroZG
    1.3k
    Zašto se Tolić sa svojih 25 godina ovdje smatra “mladim talentom”? Znam da je došo iz Lokomotive, al nije svaki igrač tam golobradi mladić.
  • Mališan
    1.7k
    Tolić, Špikić i Bulat su igrači koji odmah mogu biti osvježenje i napraviti promjenu bez obzira na dob i godine. Oni su se već i više nego dokazali na hnl razini da mogu raditi razliku. Odmah svoj trojici dat šansu protiv magaradi i uvjeren sam da će ekipa izgleda tpuno drugačije.
  • Nousername
    613
    Nadam se samo da ljudi a pogotovo uprava znaju da sve to dolazi od kvalitete trenera i stozera.Dok su kod Bjelice svi napredovali kod Krzanara su igraci cak losiji nego su bili kad su dosli
  • Nousername
    613
    Zašto se Tolić sa svojih 25 godina ovdje smatra “mladim talentom”?LovroZG

    Tako vecina govori za one igrace koji nisu dobili normalni priliku a znamo da imaju stosta pokazati i dosta vremena za napredak
  • reziser
    6.2k
    tolic je samim svojim ulaskom jucer odmah pokazao kvalitetu, borbenost i podigao igru na visu razinu
    ne znam zakaj ne dobija vise prilika
  • Nousername
    613
    n7px6qyky5a1dyoe.jpeg
    Izgleda da je cilj nakon pet utakmica produzit Kopicu ugovor.Znaci jos od Bjelice nisu nasli niti jednog trenera vec su sve bili ljudi koji rade u klubu.Cekamo jos samo da Antolic bude trener
  • marcio amoroso
    32.2k

    Zašto ignoriraš nogometno znanje koje posjeduje gospodin Barišić?
  • LovroZG
    1.3k
    "zato smo i reagirali"

    Zajebava nas sve po redu ova uprava, reakcija im je prihvaćanje tuđe ostavke.
  • xavier
    11.1k


    Baš čitam...pa zar nije Krznar "dao otkaz"? :cool:
  • Mali Zeus
    9.6k
    Kako se zaletio. :grin:
  • Ludovic IX
    5.3k
    Kakav špiki. nadam se da se varam, ali on je razina gorice i to je to. od njega možemo dobiti u budućnosti neki milijun od mađara ili poljaka i to je sve što će on dobroga donest u dinamo.

    Tolić ima problem kad igrta od početak, valjda se izgubi i obično najgori na terenu. kad uđe s klupe, redovito najbolji.
    Bulat je talent kojeg treba brusiti.
    Štefulja treba koristiti više jer Franjić je rupa na beku a leovac je neznam gdje, možda ga kopić ponovo odmrzne.
    jebo me pas, ja bi u prvi sastav počeo gurat malog Barišića. nek igra protiv dragovoljca, istre i nek se diže. nama nasušno treba dobar centarfor
  • Nousername
    613
    Jel ima neko statistiku Barisica u ovoj sezoni?Znam da je na football manageru masina za golove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.