• Nolifer
    6.7k
    G. Krznaru hvala za Spurse i titule, ali loši rezultati su ga pregazili. Pustimo Kopića da na najbolji mogući način odradi posao da sredi tovariju i da gore u Londonu napravi čudo i neka se pokaže.

    Naravno želje su mi idalje Bišćan ili Kek

    A što se tiče Drmića, on je još 2014 u nekom intervjuu izjavio da navija za Hajduk....
  • superhik
    10.4k
    Govoriti da ovima nije cilj razjebati klub zato što im je on izvor profita je kao govoriti da Sanader nije htio opljačkati Hrvatsku zato što je u njoj živio i radio.

    Oni žele sve ovo razjebati kako bi mogli reći da dok su oni bili tu klub je bio dominantan, a oni koji su im bili na platnim listama i oni koji su pljeskali kad je Gazda pušten iz pritvora i ekspresno se pojavio na utakmici će im klimati glavom i to potvrditi.

    Ovom klubu je potrebno vračanje na tvorničke postavke, pa makar to značilo da će nas biti samo dvjesto koji želimo Dinamo s kojim se ponosimo.
  • NORTE
    9.3k
    Rijeka očito ima neki svjež priljev novacavjeko1701
    Nije tema, ali je ovo teška glupost.
  • NORTE
    9.3k
    Nadam se da Željko 'raporT' Kopić neće biti i proljetno rješenje.
  • Beli
    149
    Gennaro Gatusso je slobodan...
  • reziser
    6.4k
    nema online ulaznica prodaje za Hajduk? Nisam bas pratio, da li je bilo do sad ili su je stopirali zbog eventualne njihove navale na zapad?
  • vjeko1701
    5.9k
    Možda i je, al meni tako izgleda. Smanjili su broj posudbi, složili skuplju momad nego zadnjih sezona i to sve u periodu pandemije kadu su im pala match day primanja, izgubili su solidnog sponzora...itd.
  • flexXy
    1.9k

    Realno treba prodavat karte samo clanovima kluba. Nema nikakvog razloga da se pusti ijedan tovar na zapad
  • Neki tip
    19.4k
    nema online ulaznica prodaje za Hajduk? Nisam bas pratio, da li je bilo do sad ili su je stopirali zbog eventualne njihove navale na zapad?reziser

    Od petka idu pojedinačne ulaznice za Hajduk. Tak je bilo najavljeno. Ponedjeljak i utorak paketi, srijeda pojedinačne za Rijeku, od petka pojedinačne za Hajduk..
  • Fanboy
    2.2k
    Za trenera odmah u startu možete vidjeti što donosi, na Krznaru se odmah poslije stanke sa Villarealom vidjelo kako ćemo igrati i nije bilo nalik ere prije njega. Kasnije se prvenstvo i kup uzelo na tu još jednu euforiju, a imali smo bodovnu prednost. No, vidjelo se još ljetost da to nije to i kada su bili Jakić i Majer u sastavu nismo igrali dobro. Majer je dosta izvlačio, no hrpa A reprezentativaca je izgledala neprepoznatljivo...
    Ako Kopić pokaže jedan stil igre koji Dinamu odgovara, zašto on nebi ostavio neke nove euro rezultate kao Bjelica ili dosegao rang Keka?? Radi se o mladom treneru, neke stvari je već pokazao. Možda ćemo u njemu dobiti kvalitetno i jefitno riješenje uz rezultat. Svi treneri su negdje započeli, ne treba se vježbati na Dinamu, no to se na prvu vidi kakav nogomet igra. Odgovore ćemo dobiti brzo...
  • marcio amoroso
    32.5k
    Još jedan od trenera kojima je Dinamo vrhunac trenerske karijere, i jedan od onih kojima će Dinamo ostati vrhunac trenerske karijere.
  • Krizy
    36.7k
    jefitno riješenjeFanboy

    Nekad je skuplji trener od 200 tisuća nego onaj od milijun eura. Kad ti izbije 15 milijuna ispadanjem od Sheriffa u play offu Lige prvaka, kada ti smanji vrijednost igračima jer su u lošoj formi, kada promaši s transferima...
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kopić može biti samo privremeno rješenje, ali ne bi me čudilo da ostane koliko i Krznar, možda i duže.
  • Fanboy
    2.2k
    Inače malo sam pogledao rezultate Kopića na Cipru, više manje klub je prosjek, pa prema dolje...No, vidim da su sad završili 5 sa ovim trenerom, Darko Milanić, Slovenac?? Jel tko zna nešto o njemu, vidim da je dugo vodio Maribor i Slovan Bratislavu. Sa Mariborom je igrao skupinu Lige Prvaka, čak 3 remija uključujući sa Sevillom, kasnije u EL je imao isto solidne nastupe, dobio Paok, remi sa Spursima itd.

    https://www.transfermarkt.com/darko-milanic/profil/trainer/3347
  • Infinity
    15.3k
    Imam prijatelje u Sloveniji pa sam cuo za tog trenerskog maga u vrijeme dok je vodio Maribor. Nije mi bio nepoznanica ni ranije, al tad sam saznao da je trener i nisam cuo nista pozitivno. Mozda @SAS1987 zna bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.