• Bosna86
    11.6k
    Pa svi su ovdje zazivali jači Osijek hajduk i rijeku. I dogodilo se.
    Samo čini se da su svi u tim maštanjima očekivali atraktivnije utakmice gdje naravno Dinamo uvijek pobjeđuje.
    og1986

    Nisu ništa jači nego inače… Sa drugim trenerom mi bi imali rijeseno prvenstvo već sada
  • Ali
    1.9k
    Takticki perfekcionist, tako su ga oredstavljalu, da nikad nije zadovoljan, da stotine kombinacija...
    A ja mislim da bi mi bili vec u EL i prvi na tablici, da smo usli u sezonu kao oni treceligasi bez novaca sa trenerom-igracem, Ademi da kaze kak da igramo bili bi sa ovim igracima prvi, a ne sramotili se sa ovim stozerom i treci put da nam rijeka u manje od 45 min daje 2+ gola a mi nula !
  • davidinamo
    351

    Jesi gledao Hajduka jučer ?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nisu oni toliko jaki koliko je Dinamo slab i razbijena vojska. S najvećim proračunom mi bi trebali već sad bježati 5-8 bodova u ligi i ne bi se trebali zadovoljavati konferencijskom ligom.
  • Olmic
    2.7k
    I još nešto, i da dobije otkaz dajem ruku u vatru novi trener Kopić sa istim pomoćnicima..
  • Markelo
    2.5k
    Nema veze, šok terapija promjenom trenera je jedino što nam u ovo kratko vrijeme može nešto donijet.

    Al ova budala mora za nekih sat vremena bit bivši
  • og1986
    2.9k

    Pa i trener je dio momčadi, gdje su konkurenti jači.
  • Ali
    1.9k

    Nazalost vrlo vjerovatno.

    Ja nemogu shvatiti da mozes biti tako glup da imas proracun od cca 30m€ godisnje i nisi u stanju izdvojiti 10% za strucni stozer koji vrijedi te novce...
    Kao da kupis novi Mercedes GLE i onda kazes da bu isel dobro i sa starim ljetnim gumama od golfa 2 iz na kojima pise 15/03 DOT ... i onda kad izletis u prvom blagom zavoju se cudis k'o pura dreku kak to da ti nije ASR pomogao
  • Nino Bule
    11.5k
    Za nas je bolje da danas ispadnemo ako to znaci otkaz krznaru
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jazavcac će poslije dinama moći voditi samo neku amatersku momčad. Strašno!

    Meni je fascinantno kako je mag uspio napraviti da su SVI igrači van forme.
  • Fanboy
    2.2k
    Dajte, jedva smo dobili Šibenik, skupljamo poraze i remije kao na traci...Uopće ne koristi nova pojačanja, pa i sa slabijim protivnicima, a kako igramo više ni nemamo slabe protivnike...

    Evo siguran sam da se čak onda protiv Villareala moglo daleko bolje, a iskreno da smo imali normalnog trenera igrali bi mi LP, a ne Sheriff koji nas je izdominirao kroz kontre, a to su nam već tada napravili Riječani sa 3-0 i Slaven Belupo...
    Tolić, Bulat i još hrpa igrača se uopće ne koristi...Menalo mu je skoro glavni igrač, mahh nema smisla ovo više.
  • Oluja
    3.7k
    Meni ovo sve smrdi da se ide prema prikazivanju kako bez medjugorskog kriminalca nema dinama, prijasnje sezone ce pravdati kao njegovu ostavstinu koja nije mogla biti vjecna. Namjerno unistavaju klub i za to ih boli kurac
  • Olmic
    2.7k


    Nedavno sam pričao s jednim čovjekom koji je unutar strukture kluba i kaže pomoćnici su najveća katastrofa..Mikić nikada nije trening sastavio, Peternac je tu je jer Mamićev kum, a Milin ima neke svoje ciljeve koji nemaju veze s Dinamom..

    Naravno sve se i dalje pita Zdravka..a kod Keka nema pitanja pa mislim da je pametnom dosta..
  • marcio amoroso
    32.4k
    Realno ne zaslužujemo ništa bolje kad nas na derbi dođe 500, ali to ne umanjuje činjenicu da Krznar mora otići. Već u poluvremenu se mora pozdraviti sa dečkima.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Petković i ivanušec, jedini igrači neku razliku mogu napraviti. Ostali mogu kurac. Oršić lagano već na živce ide sa udarcima a igrača nije prošao od prošle sezone
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.