• Krizy
    35.1k
    Rijeka i Dinamo u srijedu će odigrati svoj 19. susret u Kupu. Bit će to šesti dvoboj u ovoj fazi natjecanja (1/4). Do sada je Dinamo 4 puta prošao u četvrtfinalnim utakmicama a Rijeka jednom, i to u zadnjem susretu.

    KUP 2021. - 2022. | Rijeka
    • 1/8 Finala; Oriolik 0-6 Rijeka
    • 1/16 Finala; Pitomača 0-7 Rijeka

    KUP 2021. - 2022. | Dinamo
    • 1/8 Finala; Bijelo Brdo 2-3 Dinamo
    • 1/16 Finala; Orijent 1-4 Dinamo

    Od 2018. godine, Dinamo i Rijeka su odigrali 20 utakmica. Dinamo je slavio u 8, Rijeka u 7 a 5 je završilo bez pobjednika. U Kupu su Dinamo i Rijeka odigrali 18 utakmica. I jedni i drugi su slavili u po 8 utakmica a 2 su završile bez pobjednika.
    1. Kakav ishod očekujete? (57 votes)
        Prolaz Dinama
        75%
        Prolaz Rijeke
        25%
    2. Idete li na utakmicu? (57 votes)
        Da
        37%
        Ne
        63%
  • NORTE
    8.9k
    Petković ako dobije žuti u kupu ne igra derbi.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Livaković,Ademi i Petković bi morali odmarati sutra. Ipak je važnija utakmica u nedjelju.
  • og1986
    2.9k
    Važnija je tekma u nedjelju u sredini sezone nego jedna utakmica na ispadanje u kupu protiv Rijeke ?
  • Crusades1986
    9.5k
    Jesi siguran da se zbrajaju zuti kartoni u kupu? Ja mislim da su samo crveni gledaju za oba natjecanja...
  • deda
    27.4k
    Men's čini da si ti u pravu
  • NORTE
    8.9k
    Jesi siguran da se zbrajaju zuti kartoni u kupu?Crusades1986
    Nikako nisam siguran. U tom slučaju neka igra i po cijenu žutog.
  • og1986
    2.9k


    Ima smisla riskirati ispadanje iz borbe za jedan trofej samo da bi imao veće šanse pobijediti hajduk u nedjelju s kojim igramo 4 puta u sezoni.

    Bravo
  • NORTE
    8.9k
    Važnija je tekma u nedjelju u sredini sezone nego jedna utakmica na ispadanje u kupu protiv Rijeke ?og1986

    Prvenstvo > kup. Uvijek bilo i bit će.
  • og1986
    2.9k
    Znači ako ispadnemo sutra kojim slučajem Krkiju ne treba zamjeriti jer je bitnije prvenstvo jel ?
  • NORTE
    8.9k

    Krki je nebitan, da nije to što je odavno ne bi bio trener dinama. I najbolji klubovi gube, kamoli ne od solidnog takmaca.
  • Bosna86
    11.5k
    Ne pišem u zadnje vrijeme, ali samo da se javim… Samo jednu zelju imam, da Hajduk večeras izgubi…. Ajdeeee
  • reziser
    6.2k
    Samo jednu zelju imam, da Hajduk večeras izgubi…. AjdeeeeBosna86

    ima nas više koji to zelimo
  • Krizy
    35.1k
    Od zadnjih 20 kupova Dinamo i Rijeka zajedno su osvojili njih 17. Dinamo 11 i Rijeka 6 puta.
  • NORTE
    8.9k
    Za očekivati je još jednu lošu partiju Krznara, ali i dobar nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.